PDA

View Full Version : След целувката......



crazy_idiot
08-11-2006, 20:18
Значи влюбих се в най-добрата си приятелка и от понеделник ще ходим една голямя група на море.И съм решил да я изведа на плажа през ноща,да и кажа "Обичам те " и да я целуна.Но след това съм абсолутно сигурен че тя ще попита какво значи това (или нещо от сорта) какво да и нажа след като я целуна.
P.S. И аз и тя сме на 16 и тя си няма приятел

adDicTeD`tO`yOu
08-11-2006, 20:24
Ми шще и обясниш за чувствата ти...да се надяваме,че и тя изпитва същото към теб... :)

nionio
08-11-2006, 20:29
nedei my misli mn mn 4esno kazano az bih se vpe4atlila ot jesta i romanti4nata obstanovka i bih ostanala bez dumi :D spox mn dobre si go izmislil

Момче_гений__
08-11-2006, 20:30
Значи влюбих се в най-добрата си приятелка и от понеделник ще ходим една голямя група на море.И съм решил да я изведа на плажа през ноща,да и кажа "Обичам те " и да я целуна.Но след това съм абсолутно сигурен че тя ще попита какво значи това (или нещо от сорта) какво да и нажа след като я целуна.
P.S. И аз и тя сме на 16 и тя си няма приятел
Хаха тя нищо няма да каже след като си я целунал,по добре се замисли как ще приеме това че я целуваш и дали няма да те отблъсне и така нанатъка...Изобщо няма да те пита "Какво означава това " повярвай ми.Единственото нещо което трябва да разбереш дали тя има някакви чувства към теб,защото ако се отдръпне от теб и не й хареса,няма да стане много приятно.От друга страна пък може да е чакала теб...?
Абе направо викай-маци ай са ибем пък после ше са кисками!

JuLiTo0o0o
08-11-2006, 20:37
Значи влюбих се в най-добрата си приятелка и от понеделник ще ходим една голямя група на море.И съм решил да я изведа на плажа през ноща,да и кажа "Обичам те " и да я целуна.Но след това съм абсолутно сигурен че тя ще попита какво значи това (или нещо от сорта) какво да и нажа след като я целуна.
P.S. И аз и тя сме на 16 и тя си няма приятел
Хаха тя нищо няма да каже след като си я целунал,по добре се замисли как ще приеме това че я целуваш и дали няма да те отблъсне и така нанатъка...Изобщо няма да те пита "Какво означава това " повярвай ми.Единственото нещо което трябва да разбереш дали тя има някакви чувства към теб,защото ако се отдръпне от теб и не й хареса,няма да стане много приятно.От друга страна пък може да е чакала теб...?
Абе направо викай-маци ай са ибем пък после ше са кисками!

[-X [-X [-X [-X [-X pulen absurd ](*,) ako i go kaje tova tq shi go udari i shte si zamine!!! taka kakto si go namislil e idealno koe momi4e nqma da se trogne ot obstanovkata puk za tova kakvo shte i kajesh prosto izrazi 4uvstvata si govori ot surce dori da ne stane neshto pove4e povqrvai mi tq shte oceni tova !!! uspeh !! :wink:

summer_04
08-11-2006, 20:39
i ti 6te i kaje6 !:emi tva kkoeto 4uva6 i use6ta6 i t.n.!

Reich_06
08-11-2006, 20:52
i ti 6te i kaje6 !:emi tva kkoeto 4uva6 i use6ta6 i t.n.!podkrepqm te napulno!prosto i kaji kakvoto ti e na surceto!uspeh:)

christina_aguilera
08-11-2006, 20:53
gore dolu mi e poznato tova,nie sys segashnoto mi gadje hodim po slu4ainost,v smisyl nikoi ne e mislil,4e na drugiq den shte stane neshto ili neshto takova,prosto toi me celuna :lol: posle az go popitah kakvo ozna4ava tova,dali me haresva,a toi mi kaza:"a ti kak mislish" :smt008 :smt008

Дете_гений__
08-11-2006, 21:04
Ай са ибем...Това са думите пич...

ATAKABG
08-12-2006, 02:40
Добре си го измислил това с разходката на плажа. Перфектно място да и предложиш. Ако поне малко те харесва трудно ще ти откаже там при тая романтика. :)
Ми кво ше и кажеш...Ше и кажеш,че я харесваш много и искаш да сте заедно. Какво друго?

asinka
08-12-2006, 05:38
абее незнам цялата история как е ама после искам да разбера как е минало ... подробнустии ... дали е отоговорила на чуфствата ти и т.н защото аз ако бях на нея и ако испитвах една голяма приятелска лубов щях да реагирам спонтанно с един шамар и голям скандал ... ама да се пробва пича ...няа лошо :smt012 :-)

Eimi_{}
08-12-2006, 09:23
Защо пък да те пита?Мисля,че щом си й казал "Обичам те" няма какво друго да изяснявате! :D

08-12-2006, 09:41
Ai kolko romanti4no :smt007 :smt007 ,nai malkoto 6te i ostavi6 1 krasiv spomen v suznanieto! yyyyyyy de na vsqko momi4e takova mom4e! bravo :) ,davai smelo! Ne e spe4elil tozi koito ne en opital! ;)

08-12-2006, 10:00
Ai kolko romanti4no :smt007 :smt007 ,nai malkoto 6te i ostavi6 1 krasiv spomen v suznanieto! yyyyyyy de na vsqko momi4e takova mom4e! bravo :) ,davai smelo! Ne e spe4elil tozi koito ne en opital! ;)
Но не забравяй думите..Ай са ибем!

08-12-2006, 10:01
ТРЯБВА ДА И КАЖЕШ "АЙ СА ИБЕМ" ИНАЧЕ НИЩО НЯМА ДА СТАНЕ!

`Death`Whore`
08-12-2006, 10:02
И аз съм опитвала - повече от 24 не става. :)

Jane{}
08-12-2006, 10:29
Ami sichko zvuchi mn dobre, romantika, nosht, plaj ala-bala... ama mai nikoi ne obarna vnimanie che tva ti e NAI-DOBRATA PRIQTELKA! Vnimatelno se zamisli za neinoto povedenie kam tebe - ima li nqkvi znaci, signali ili neshto podobno ot neina strana, koeto te kara da q imash taq smelost? Ne zabravqi, che ako tq te vazpriema SAMO kato priqtel, posle she stane MNN MNN trudno, v nai-loshiq sluchai.. mojesh da q zagubish. Ne iskam da te obezkurajavam, no sled kato ti e tolkova blizka predpolagam che tq e choveka na koito nai-mn darjish! Taka che preceni trezvo situaciqta i togava deistvai.. Puk dumite sa posledniq problem. She i kajesh kvoto chuvstvash, obache se zapitai kakvo chuvstva tq?! :!:

LP_girl_14
08-12-2006, 10:36
Абе едва ли ще ете пита какво означава това,защото една целувка и думите "обичам те" казани в такава романтична обстановка значат достатъчно сами по себе си.Просто й обясни колко е важна за теб и какво чувстваш.Всичко ще си дойде от самосебе си.Няма защо да правиш повече планове.Тези са достатъчно :wink:

Dark_Poison
08-12-2006, 10:45
Абе едва ли ще ете пита какво означава това,защото една целувка и думите "обичам те" казани в такава романтична обстановка значат достатъчно сами по себе си.Просто й обясни колко е важна за теб и какво чувстваш.Всичко ще си дойде от самосебе си.Няма защо да правиш повече планове.Тези са достатъчно :wink:
Така е!

KisskilleRcHe
08-12-2006, 10:47
А бе пич, аз съм на твойте години и ти казвам, че всичко зависи от харектера на мацката... А и предполагам, че ти най-добре може да си преценисх, зашото я познаваш отдавна...

Пожелвам ти голям успех и смело без да мислиш много!!!! =D>

luda`flirtajika
08-12-2006, 11:01
Ми шще и обясниш за чувствата ти...да се надяваме,че и тя изпитва същото към теб... :)

da se nadqvame... :D:D:D
sq po temata: :!: nema na4in da ne ostane o4arovana :) spox shtom te e haresala za rf,may be imash shansove i za nshto pove4e :)....mqstoto e super :) dafai i uspeh

Krem4eto
08-13-2006, 16:22
Значи влюбих се в най-добрата си приятелка и от понеделник ще ходим една голямя група на море.И съм решил да я изведа на плажа през ноща,да и кажа "Обичам те " и да я целуна.Но след това съм абсолутно сигурен че тя ще попита какво значи това (или нещо от сорта) какво да и нажа след като я целуна.
P.S. И аз и тя сме на 16 и тя си няма приятел

Ам след това я погледни в очите и я питай за нейните чувства!!!УСПЕХ!

In4iTu_
08-13-2006, 16:31
Уау...романтиката е още жива... :D Кажи и това, което чувстваш и я питай за нейните чувства, но в никакъв случай не я притискай [-X

honey_reflection
08-13-2006, 21:38
vsichko samo shte se oredi xD ne misli za tova, kakvo shte kajesh.. kakvo shte stane, shtot to samos shte doide.
p.s: uspeh :) , no pomisli dali da si razvalqsh priqtelstvoto za 1 vrazka ili ne.