PDA

View Full Version : Моля Помогнете



Чудещ се
08-11-2006, 21:46
Проблемът е следния. Едно момиче ме харесва и ми го каза почти направо. И аз я харесвам, но има 2 пречки ! Тя е с 3 години по малка от мен , но изобщо не прилича че е толкова по-малка , прилича на 1-2 години по голяма от възръстта си! И втората пречка е Че я познавам от много малка (7-8 годишна) и семействата ни са приятелски. И ако родителите на единия ни видят заедно и понеже семействата ни често излизат заедно ще изпаднем в много некомфортна ситуация! Моля посъветвайте ме дали ще е удачно да тръгна с нея , защото засега съм по-към "НЕ" . Нямаме нищо роднинско просто живеехме вход до вход. Благодаря предварително ;)

NaDeTy`bE
08-11-2006, 21:51
ako q haresvash i vijdash smisyl vyv vashata vryzka .. zashto da klonish kym "NE" .. a tova 4e roditelite sa vi priqteli .. oo super .. trqbva da se radvash .. pone ot moq gledna to4ka .. :) ama reshenieto si e li4no tvoe ..

Angel_Girl
08-11-2006, 22:40
Ти пък глупости. Как няма да си с човека, който харесваш само, защото семеиствата ви са приятелски???

Mikohito
08-12-2006, 00:16
Невиждам защо да не бъдеш с нея след като и двамата се харесвате годините несмятам че са проблем а това че сте приятелски семейства е да ще бъде малко кофти но смятам че можете да го преодолеете.Вашите немогат да ви забранят да се виждате нямат това право.