PDA

View Full Version : Харесвам едно момиче ...



GhostFaceKilla
08-11-2006, 22:08
Преди време харесах едно момиче, запознах се с нея, свалях я известно време, но спрях, защото ми се стори, че нищо няма да излезе.
В последствие се оказа, че тя е добра приятелка със мой познат с който излизам(от време-на време), вечер.И така постепенно момичето което харесвах/м и нейна приятелка започнаха да излизат със нас вечер(това е от седмица) и реших пак "да си пробвам късмета", но този път забелязах, че ми обръща повече внимание.
Но възникна един проблем - тя е.. малко срамежлива.. и аз съм малко срамежлив и.. незнам какво да правя, тоест.. как да продължа започнатото :-k
Кажете ми какво да правя ](*,)

Благодаря предварително !

Obitax
08-11-2006, 22:25
mi 4ove4e prodaljavai v sa6tiq duh i po kasno i priznai 4ustvata si a pak sled tova ve4e ............. neznam dano se polu4i ne6to

Good Luck

Angel_Girl
08-11-2006, 22:31
Ще ти кажа нещо срамежливостта не е добър съюзник. Ако спреш сега няма да постигнеш нищо. Така, че давай...доварши нещата до край.

Obitax
08-11-2006, 22:53
Ще ти кажа нещо срамежливостта не е добър съюзник. Ако спреш сега няма да постигнеш нищо. Така, че давай...доварши нещата до край.

mm dam mai devoikata e prava

Mike-Jones
08-11-2006, 22:56
Ще ти кажа нещо срамежливостта не е добър съюзник. Ако спреш сега няма да постигнеш нищо. Така, че давай...доварши нещата до край.

mm dam mai devoikata e prava o brat mi kak si

08-12-2006, 13:03
pi4,kvo 4aka6 o6te? angel girl hubavo ti kaza-ne badi sramejliv .aide uspeh O:) 8)

ATAKABG
08-13-2006, 12:20
Ха,и аз имам подобен случай. Свалях се с една мацка и на пръв поглед изглеждаше,че нищо няма да стане,а наскоро разбрах,че май ме харесва. И ще видиме по-нататък какво може да се направи по въпроса,защото момичето си заслужава според мен.

iskamTe_vednaga
08-13-2006, 12:25
Преди време харесах едно момиче, запознах се с нея, свалях я известно време, но спрях, защото ми се стори, че нищо няма да излезе.
В последствие се оказа, че тя е добра приятелка със мой познат с който излизам(от време-на време), вечер.И така постепенно момичето което харесвах/м и нейна приятелка започнаха да излизат със нас вечер(това е от седмица) и реших пак "да си пробвам късмета", но този път забелязах, че ми обръща повече внимание.
Но възникна един проблем - тя е.. малко срамежлива.. и аз съм малко срамежлив и.. незнам какво да правя, тоест.. как да продължа започнатото :-k
Кажете ми какво да правя ](*,)

Благодаря предварително !
Badi spokoen i nai vajnoto badi sebe si tova e nai dobroto koeto moga da te posavetvam .naistina 6te ti pomogne....kasmet!

08-15-2006, 16:47
Всичко е наред.. и от снощи ходим \:D/
Благодаря Ви на всички :smt004

GhostFaceKilla
08-15-2006, 16:51
Горното съобщение беше от мен ... :roll:

Obitax
08-15-2006, 17:00
Ще ти кажа нещо срамежливостта не е добър съюзник. Ако спреш сега няма да постигнеш нищо. Така, че давай...доварши нещата до край.

mm dam mai devoikata e prava o brat mi kak si



gore doli karam q nqkak si :)