PDA

View Full Version : Мъжки маникюр?



Amayo
08-12-2006, 00:05
Кой си слага безцветен лак? Забелязъл съм че пичките обръщат яко внимание на ръцете на мъжа както и на ноктите и се кефат яко ако мъжа е с потдържани нокти. Кво мислите по въпроса?
А кой си пуска дълги нокти на кутретата :lol: :lol: ? (тва последното се бъзикам :mrgreen: )

olive_oil
08-12-2006, 08:34
На мен ми харесват добре поддържани нокти,но без никакви маникюрчета на кутретата,примерно

`Death`Whore`
08-12-2006, 08:39
Не ми харесва лакиран мъж. Лакът всъщност е вреден за ноктите и поддържането им не включва лакиране.

miloto_girl_4e
08-12-2006, 08:55
Не ми харесва лакиран мъж. Лакът всъщност е вреден за ноктите и поддържането им не включва лакиране.


Дори заздравителя за нокти ли не е безвреден? :? :shock:
Аз лично се кефя на добре поддържани ръце, но ... може да минем и без безцветен лак :mrgreen:

`Death`Whore`
08-12-2006, 08:57
Доколкото знам, когато се сложи лак, ноктите не могат да "дишат".

ProstoAz
08-12-2006, 10:03
Мъж с лак (било то и безцветен) - [-X .
За да изглеждат ноктите на един мъж поддържани е необходимо дори само да са чистички и добре подрязани и оформени. Няма нужда от други изгъзици според мен.

Amayo
08-12-2006, 12:15
Да де заздравител. :wink:

la_sabrosita
08-12-2006, 12:36
emi i men ne mi haresvat mom4eta s lakirani nokti nezavisimo kakuv clqt...bilo toi i prozra4en

playful_baby
08-12-2006, 12:45
maj s lak -da,da!ujas!

i'm so excited!
08-12-2006, 15:36
Да де заздравител. :wink:

заздравител си слагам, когато искам да пусна по-дългички нокти за да не се цепят.
ти маникюрче ли ше си пускаш ?

KisskilleRcHe
08-12-2006, 15:58
Вие сте пияни бе... Мъжки маникюр.... Хахахах Може и мъжки сутиен....

Eclipse_bb
08-12-2006, 19:30
Кой си слага безцветен лак? Забелязъл съм че пичките обръщат яко внимание на ръцете на мъжа както и на ноктите и се кефат яко ако мъжа е с потдържани нокти. Кво мислите по въпроса?
А кой си пуска дълги нокти на кутретата :lol: :lol: ? (тва последното се бъзикам :mrgreen: )


Не вярвам някоя кадърна маникюристка да ти сложи безцветен лак.
Обикновено нокътната плочка на мъжете само се полира, без да се лакира.

gestapo
08-12-2006, 20:38
Да с удоволствие бих си направил маникюр :-D .....АКО БЯХ ГЕЙ! :smt013

the_o.c_girl
08-12-2006, 22:58
оо мрзя мъже с маникюр на кутрето

Jenninka
08-12-2006, 23:58
Кой си слага безцветен лак? Забелязъл съм че пичките обръщат яко внимание на ръцете на мъжа както и на ноктите и се кефат яко ако мъжа е с потдържани нокти. Кво мислите по въпроса?
А кой си пуска дълги нокти на кутретата :lol: :lol: ? (тва последното се бъзикам :mrgreen: )


Не вярвам някоя кадърна маникюристка да ти сложи безцветен лак.
Обикновено нокътната плочка на мъжете само се полира, без да се лакира.

абсолютно съм съгласна с мнението на Eclipse_bb!Какво лошо има в мъжките поддържани нокти?Гадно ли ще ви в ако нямат черно под ноктите(не говоря за монтьoри...а за нормални момчета!)?И не само за черното под ноктите...Няма лошо...Щом мъжете почнаха да си правят коло-маска,за да отсранят окосмението си,защо да не почнат и да поддържат ноктите си(прави се вече...)?!Не значи ,че тези които се поддържат са гейове!!!Не значи,че са Азис или който и да е фолкар(е,може и такива да са...)!Просто хора,които обръщат внимание и на тази част от тялото си.

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-13-2006, 02:46
оо мрзя мъже с маникюр на кутрето

az gi mrazq kakuvto i manikur da imat...dori i da si lakirat noktite v bezcveten cvqt vsi4ko tova mi se struva geisko ... :|

08-13-2006, 02:49
dobre poddurjani nokti da,ama s bezcveten lak ne stava li malko pederasko?abe zavisi,vapros na vkus,i kato se obeli bezcvetniq lak na varha na noktite i se li4i i e super grozno i sme6tno :D

Angel_Girl
08-13-2006, 02:50
Мъж с лак (било то и безцветен) - [-X .
За да изглеждат ноктите на един мъж поддържани е необходимо дори само да са чистички и добре подрязани и оформени. Няма нужда от други изгъзици според мен.

TPEHEP4ETO
08-13-2006, 03:50
Гейско била.. айде сега .. еиииииии нямате угодия момичетата ;-) Приказвате че все се вл'бвате в някой готини момчета и те се оказват гейове,а сега когато нормалните момчета се опитваме да се поддържаме ни изкарвате гейове и ни пращате в А-окръжна :-k

08-13-2006, 06:39
az ne moga da ponasqm ligavi mom4enca s bezcveten lak za nokti!ve4e kato vlezne6 pri manikiurist ima pove4e mom4eta otkolkoto momi4eta!se6taite se nakade varvqt majete!SRAM!!!!!!!!!!!!!!!! [-X

RedChil
08-13-2006, 08:53
По-добре мъж с неизрязани нокти,отколкото мъж с маникюр...

Mystery
08-13-2006, 23:36
Мъж с лак (било то и безцветен) - [-X .
За да изглеждат ноктите на един мъж поддържани е необходимо дори само да са чистички и добре подрязани и оформени. Няма нужда от други изгъзици според мен.

BigBrother
08-15-2006, 08:14
HAHAHA neme karaite da se smeq,molq vi.geisko,typo,da be, Q stiga
nqma ni6o lo6o mom4e da bude s dobur manikur i lakiraNO S BEZCBVETEN LAK ILI ZAZDRAVITEL.moga da vi kaja 4e sum mom4e na 18 i ot 8 meseca ve4e sum s bezcveten lak vseki den,samo na edni zadrysteni i konservativni hora s predrasyduci moje da ne im haresva vseki koito ima problem da go duha,21 vek e ve4e mladi hora ste.

Amayo
08-15-2006, 14:48
А дейвид бекъм да не е педерас като си слага червило? Мене до са сички пички се кефат яко на тва(а да поясня под пички се разбира готини момичета дето разбират от стил - а не некви металки, селянки, рапаркии дрр), аз ше си ги чукам па нека съм педал... :smt005

i'm so excited!
08-15-2006, 14:53
А дейвид бекъм да не е педерас като си слага червило? Мене до са сички пички се кефат яко на тва(а да поясня под пички се разбира готини момичета дето разбират от стил - а не некви металки, селянки, рапаркии дрр), аз ше си ги чукам па нека съм педал... :smt005

ти къде си тръгнал да се слагаш до дейвид бекъм бе !? :smt005 :smt005
сички 'пички' му се кефели... цъ цъ. вече се сещам за коя порода 'момичета' говориш. :-D

Amayo
08-15-2006, 14:56
За пример го давам, и ква порода са че ми стана интересно.

08-22-2006, 10:46
Eclipse_bb wrote:
Amayo wrote:
Кой си слага безцветен лак? Забелязъл съм че пичките обръщат яко внимание на ръцете на мъжа както и на ноктите и се кефат яко ако мъжа е с потдържани нокти. Кво мислите по въпроса?
А кой си пуска дълги нокти на кутретата Laughing Laughing ? (тва последното се бъзикам Mr. Green )



Не вярвам някоя кадърна маникюристка да ти сложи безцветен лак.
Обикновено нокътната плочка на мъжете само се полира, без да се лакира.


абсолютно съм съгласна с мнението на Eclipse_bb!Какво лошо има в мъжките поддържани нокти?Гадно ли ще ви в ако нямат черно под ноктите(не говоря за монтьoри...а за нормални момчета!)?И не само за черното под ноктите...Няма лошо...Щом мъжете почнаха да си правят коло-маска,за да отсранят окосмението си,защо да не почнат и да поддържат ноктите си(прави се вече...)?!Не значи ,че тези които се поддържат са гейове!!!Не значи,че са Азис или който и да е фолкар(е,може и такива да са...)!Просто хора,които обръщат внимание и на тази част от тялото си.







АЗИСА ОЩЕ ЛИ ПЕЕ ?! Той че си беше педал си е .. ама ко от тва :) нали си изкарва кинти човека .. както мое така си вади хляба нали знаиш секи луд с номера си .. та на него на стила му мн женствен с френски маникюр е на оня клип черните очи .. мн хубава песен ама кат си пльоска ръцете на мерджана на капака и разваля всичко .. таааа да си доида на думата ..


Въпросче към момичетата... как предпочитате .. да ви бара някъв грамаден космат с мръсни ръце брадясал и да мирише на пот .. току що излязал от фитнеса с некъф сивясал мръсен потник.. и ва прегърне и кат налети на целувка .. да засмърди на застояло ....

илиии някой тип с прическа мрическа .. ходи на козметик потдържа се .. коли маски тъпотии.. и некви нежни готени ръце и нокти с мн мн яка кожа мекичка и кат ви прегърне да не лъха на пот ми приемрно на Армани Black Code ?

Няя .. фитнесО умрЕ вече :) в смисъл .. грубяните не са на мода,а тва вече кой как иска да си ходи си е въпрос на лично мнение :D

ама предполагам че повечето биха избрали 2рия вид .. КАЖЕТЕ СЯ НЕ СЪМ ЛИ ПРАВ ?! ... [-o<

cskamoni4ka
08-22-2006, 10:51
На мен ми харесват добре поддържани нокти,но без никакви маникюрчета на кутретата,примерно
:-D

Swinkenhoffer
08-22-2006, 11:36
аз пък ще ви кажа, че мъже с черен лак много ме радват! защото просто са яки! факт!
иначе познавах един с безцветен лак, не беше гей, ама супер гнусен.. пффф, дано е умрял.

а тва с дългия нокът на котрето е много удобно, ако тръгнеш да си ровиш в ушите или носа, ама иначе... :smt078

Amayo
08-22-2006, 11:56
аз пък ще ви кажа, че мъже с черен лак много ме радват! защото просто са яки! факт!
иначе познавах един с безцветен лак, не беше гей, ама супер гнусен.. пффф, дано е умрял.

а тва с дългия нокът на котрето е много удобно, ако тръгнеш да си ровиш в ушите или носа, ама иначе... :smt078
Аз не казах ли метълки и други изтрещеняци живеещи извън обществото да не се обаждат - марш в гората...

Swinkenhoffer
08-23-2006, 21:30
аз пък ще ви кажа, че мъже с черен лак много ме радват! защото просто са яки! факт!
иначе познавах един с безцветен лак, не беше гей, ама супер гнусен.. пффф, дано е умрял.

а тва с дългия нокът на котрето е много удобно, ако тръгнеш да си ровиш в ушите или носа, ама иначе... :smt078
Аз не казах ли метълки и други изтрещеняци живеещи извън обществото да не се обаждат - марш в гората...

пука ми кво си казЪл. и те моля да не ме обиждаш на метълка...

08-23-2006, 22:50
Мъж съм и имам дълги нокти и на двете ръце, изпилени във формата на кукички. Лакирам ги черни. Забелязъл съм, че отзивите, които предизвиквам са крайни. За повечето е отвратително, но за други е привлекателно и шик.

И не ! Не съм гей, травестит и производни !

*Sumerian_Haze*
08-24-2006, 23:56
Мъж с безцветен лак ?! Не благодаря още не си падам по педали , макар че, както каза Пор - черния лак е супер ! Но само черния ...

Reebok
08-26-2006, 08:02
Да с удоволствие бих си направил маникюр :-D .....АКО БЯХ ГЕЙ! :smt013
:-D И аз така :-D :-D :-D
btw Стига с тия педалски истории