PDA

View Full Version : Проблем със срамежливостта на най-добрия ми приятел!



Eimi_{}
08-12-2006, 09:19
Искам да помогна на най-добрия си приятел,но не знам как..Проблема му е,че като стане въпрос за любов той е адски срамежлив.Сега харесва някакво момиче (не ми каза кое),а не иска да й каже.Той искал да й предложи очи в очи,но вече половин година нищо не прави!А доколкото разбирам доста си я харесва,защото почти всяка вечер ме пита как да й предложи,дали ще го отхвърли,а аз не мога да му отговоря след като не знам коя е тя!!Как да му помогна да преодолее срамежливостта си? :-k Иначе е толкова отпуснат,само в любовта е така!

LP_girl_14
08-12-2006, 10:49
МОже би е такъв ,защото няма достатъчно опит и просто не е уверен в себе си.Промяната зависи единствено и само от него.Просто той трябва да разбере че в този живот или играеш роля зад кулисите или си на сцената.И ако иска да е на сцената трябва да събере малко смелост и да се бори за момичето.КОлкото до тва как да й предложи...да почне да общува с нея повече,да флиртува,да се държи мило.Пък ако не мисли че не иска,просто да я покани да излезнат някъде и в подходящия момент да й признае какво изпитва към нея

luda`flirtajika
08-12-2006, 10:56
toi ne e purviq i nqma da bude posledniq s to4no takuv problem-sramejlivost to4no i samo v lubovta :) nakarai go purvo da ti kaje koq e-nali ste priqteli vse pak-taka ve4e po razbiram,4e mojesh da mu pomognesh,a ako ne kaje...togava izceniraite nqkfa "love" scena :D

Eimi_{}
08-12-2006, 13:10
Ами от половин година го моля да ми каже,но не става нещо..Може би защото я познавам или нещо такова!Той сам насочва разговора на тая тема.Единствено разбрах,че това момиче било отрязало някакво момче и може би това е причината да се притеснява.Винаги като му кажа "Кажи й" той ми казва,че тя можела да го отреже и тогава нямало да може да се държи по същия начин с нея!Доколкото знам досега не е предлагал на момиче,само те му предлагат! :wink:

08-12-2006, 17:10
Ами от половин година го моля да ми каже,но не става нещо..Може би защото я познавам или нещо такова!Той сам насочва разговора на тая тема.Единствено разбрах,че това момиче било отрязало някакво момче и може би това е причината да се притеснява.Винаги като му кажа "Кажи й" той ми казва,че тя можела да го отреже и тогава нямало да може да се държи по същия начин с нея!Доколкото знам досега не е предлагал на момиче,само те му предлагат! :wink:

Виж сега:Аз съм момче.Не приемай много думите ми като напълно достоверни,защото не съм сигурен на 100% в това,което ти казвам.Дръж се с него по абселютно същият начин както сега.Но провери и подразбери,защото от горенаписаното ми се струва че това момче има чувсва към теб,но го е страх да не си развалите приятелството.Така поне ми се струва,но както казах не съм 100% сигурен.

HeHoPMaJLa
08-12-2006, 18:13
Ами от половин година го моля да ми каже,но не става нещо..Може би защото я познавам или нещо такова!Той сам насочва разговора на тая тема.Единствено разбрах,че това момиче било отрязало някакво момче и може би това е причината да се притеснява.Винаги като му кажа "Кажи й" той ми казва,че тя можела да го отреже и тогава нямало да може да се държи по същия начин с нея!Доколкото знам досега не е предлагал на момиче,само те му предлагат! :wink:

Виж сега:Аз съм момче.Не приемай много думите ми като напълно достоверни,защото не съм сигурен на 100% в това,което ти казвам.Дръж се с него по абселютно същият начин както сега.Но провери и подразбери,защото от горенаписаното ми се струва че това момче има чувсва към теб,но го е страх да не си развалите приятелството.Така поне ми се струва,но както казах не съм 100% сигурен.

напълно възможно и аз съм съгласен. щом сте най-добри приятели и толкова време не ти е казал коя е...ясна работата. ама ква ирония... :lol:
а една приятелка ми казва че момчетата не разбираме от намеци... :)

Eimi_{}
08-13-2006, 10:02
Ами от половин година го моля да ми каже,но не става нещо..Може би защото я познавам или нещо такова!Той сам насочва разговора на тая тема.Единствено разбрах,че това момиче било отрязало някакво момче и може би това е причината да се притеснява.Винаги като му кажа "Кажи й" той ми казва,че тя можела да го отреже и тогава нямало да може да се държи по същия начин с нея!Доколкото знам досега не е предлагал на момиче,само те му предлагат! :wink:

Виж сега:Аз съм момче.Не приемай много думите ми като напълно достоверни,защото не съм сигурен на 100% в това,което ти казвам.Дръж се с него по абселютно същият начин както сега.Но провери и подразбери,защото от горенаписаното ми се струва че това момче има чувсва към теб,но го е страх да не си развалите приятелството.Така поне ми се струва,но както казах не съм 100% сигурен.

напълно възможно и аз съм съгласен. щом сте най-добри приятели и толкова време не ти е казал коя е...ясна работата. ама ква ирония... :lol:
а една приятелка ми казва че момчетата не разбираме от намеци... :)Ами,възможно е и да сте прави! :D Но да се надявам,че не сте! :| Мерси на всички за съветите!!!!!!!!!! :smt006