PDA

View Full Version : obich ili privarzanost



galinka_malinka89
08-12-2006, 11:27
koga razbirame dali obi4ame 4oveka do sebe si?otna4alo sme vlubeni,posle kazvame 4e go obi4ame i 4e ne mojem bez nego,dali ne e prosto privarzanost
postoqnno se karam s priqtelq mi ,ot godina sme zaedno ne moga da skasam s nego,ne 4e ne sam probvala no posle barzo se sabirame,vaprosa mi e dali e vazmojno da sam prosto privarzana kam nego,a ne da go obi4am kakto si mislq

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!
Благодаря!

siXt_senSe
08-12-2006, 11:45
Ми замисли се,само ти си знаеш,какво ти е на душата и сърцето.Но също и помисли за хората,които са женени от много години,в началото много са се обичали,но с времето просто свикват един с друг и въпреки че още може да се обичат с времето според мен страста намалява,може би и чувствата малко,но остава уважението и привързаността,за която говориш.И аз от време на време имам това чувство,че просто съм свикнала с него,но сърчицето ми и страста,която изпитвам когато много време не сме се виждали,ми подсказва,че наистина го обичам.Слушай сърцето си :smt049

ycMuBkaTa
08-12-2006, 11:53
Понякога и аз се замислям дали след толкова време не е останала само привързаността. Но винаги откривам, че го обичам и не мога без него. Просто в даден момент и ти ще си дадеш сметка какво изпитваш. Щом се карате и събирате отново и отново значи е повече от привързаност. Може би връзката ви се нуждае от лек рефреш, за да се върне пламъка, ако мога така да се изразя. Така че прецени си и помисли как да се справиш.

christina_aguilera
08-12-2006, 11:57
Shtom se karate i to dosta 4esto, moje bi ne ste edin za drug :roll: no pyk kazvash,4e posle vinagi se sybirate,zna4i ima golqma veroqtnost prosto da si sviknala s nego :-k
"ne che te obi4am,prosto sviknah s teb bez da go iskam,
ne che te obicham,no ne moga bez teb dori da disham..."
Tanq Boeva-"Ne che te obicham"

luda`flirtajika
08-12-2006, 12:49
Shtom se karate i to dosta 4esto, moje bi ne ste edin za drug :roll: no pyk kazvash,4e posle vinagi se sybirate,zna4i ima golqma veroqtnost prosto da si sviknala s nego :-k
"ne che te obi4am,prosto sviknah s teb bez da go iskam,
ne che te obicham,no ne moga bez teb dori da disham..."
Tanq Boeva-"Ne che te obicham"

xax ponqkoga v pesenite se krie nashiq jivot...dobre,4e ima nqkoi koito da gi napishe...

zoben_pitbul
08-12-2006, 20:53
Ако я има тръпката между вас значи го обичаш-преди да го видиш(а и след де :) )те свива под лъжичката,ама яко,като го видиш имаш чувството,че ще се разпаднеш(поне при мен е така,или просто чувствам как се разтапям)и ти се разтреперват коленете,а и просто чувстваш,че не можеш без този човек.Но и аз какво ти обяснявам :D -нали си го изпитвала-запитай се дали това наистива е ЛЮБОВ,трябва да я има именно тръпката,а и някак когато обичаш някого желанието да го прегърнеш и целунеш е не просто желание,това е някакси стремежът на цялото ти съществуване,едва ли не поне част от смисъла за живееш.

priti_kiti
08-12-2006, 21:10
Обичта и привързаността вървят ръка за ръка.. но въпреки всичко щом накрая се събирате значи наистина се обичате..
Също и аз,след като съм скъсала с бившия си,още го чувствам близък,но не бих се върнала при него..да знаеш че прекалените разделяния и събирания не влиаят много добре на връзката като цяло..