PDA

View Full Version : akne aut



alinka
08-12-2006, 12:36
hora hodih na dermatolog i toi mi predpisa seriqta "akne aut".dokolkoto ra4itam receptata na neq pi6e "akne aut activ" i po4istva6tiqt losion,a dnes v aptekata vmesto "akne aut activ"sa dali krema(poneje maika mi gi kupuva6e).ta vuprosa mi e trqbvali da si kupuvam activniqt losion ili i krema stava.koe s koe trqbva da se su4etava i koq kombinaciq ot tazi seriq ima nai golqm efekt

rPo3HoTo
08-12-2006, 14:54
Активния лосион си е....активен лосион (баси логиката само :lol: :lol: :lol: )Откъдето следва че е доста по-силничък от крема...купи си го и него-7 лв е някъде...а крема доколкото знам...е да се намажеш с него ако много ти се изсуши кожата след активния лосион. Най-добра е комбинацията, изписана ти от лекаря-първо чистиш с почистващия, после клепаш с активния!

alinka
08-13-2006, 06:46
mili forumci,molq vi daite mi suvet kakvo da pravq za6toto skoro nqma da moga da posetq dermatologa si(v drug grad sum)

SeXyTo_f
08-13-2006, 10:16
значи и аз ходих на лекар и ми предписа същото...и кожата на лицето ми се изсуши от лосиона и започна да се бели... :? иначе лосиона помага...добър е...ама използвай овлажняващи кремове за лице...иначе...за крема на съм чувала :shock:

08-13-2006, 16:50
Krema e neveroqten-pone pri men ima efekt...mnogo omekotqva kojata.
az si go vzeh za 4.20lv no moje da e po-skap.
ako iskash probvai go \:D/ :lol:

beb4o_bu
08-13-2006, 21:22
И на мен ми предписаха точно това и си го взех. Наистина се изсушава кожата... И все пак, след като са ти изписали това, трябва него да вземеш.

08-13-2006, 21:39
ami q kaji deistva li pone ili izob6to bez rezultat

luda`flirtajika
08-14-2006, 10:19
sq shti kaja ko deistva i ko da si vsemesh-na4i... na deva mai beshe 4eida vidq
ДеВa-te sa tri:lusion,krem i gel-ednoto e prozra4no druoto kat tonik i tretoto e sinio(otvutre)ina4e opakovka-bqlo sinq :) 4eti oputvaneto e davai-deistva,no predi tui trqq si hodila na dermatolog :)po 3.40 lv sa mislq :)razli4ni po golemina :) are mislq,e se opitah da gi opisha kakto trqq :) sushto deistvat i na avene seriata da znaish :)

beb4o_bu
08-14-2006, 11:43
Абе аз не го ползвам много често това. Дори рядко го ползвам, защото кожата ми става гадна и като се намажа и избиват всички възможни пъпчици. Сигурно това трябва да е ефекта, но... Та аз не знам дали действа добре. :-k Някой друг да каже...

luda`flirtajika
08-14-2006, 16:50
Абе аз не го ползвам много често това. Дори рядко го ползвам, защото кожата ми става гадна и като се намажа и избиват всички възможни пъпчици. Сигурно това трябва да е ефекта, но... Та аз не знам дали действа добре. :-k Някой друг да каже...
xax :P tova e-te izbivat i minavat po burzo :P

hristina^
08-14-2006, 17:31
аз ползвам лосиона и съм мн доволна =D>