PDA

View Full Version : dopalnenie kam savet



compaq
08-12-2006, 12:49
zdraveite imam edin nabolql problem ot 4god izpitvam 4uvstav kam edno mom4e predi broeni dni mizaqvi 4e toi sa6to no kogato iskal da se saberem az sam se pravila na nedostapn ai luda i az sam bila vinovna.az vinagi sam se 4udila dali toi naistina me haresva no poneje toi vinagi mi pravi nameci pod formata na bazik ne bqh sigurna kazah mu tva no toi nastoqva 4e az sam znaela.tai kato sme ot razl gradove no u4im v 1 u4ili6te nqmam tarpenie da doide septemvri no pak ne e sig 4e 6te se razberem.prez tezi 4 god toi e imal mn priqtelki no gi kasa sled mesec tva ot nego go znam.dvuomq se kakvo da pravq dali izob6to izpitva o6te ne6to kam men i ako tragnem nqma li da e za6toto znae 4e go haresvam t.e da se vazpolzva otdelno na tva sam i devstvena i ako hodim samomesec....6te go vijdam dokato zavar6im.toi sega hodi s nqkva ama znam 4e skoro 6te q zareje btw kogato si misleh 4e ne me haresva haresah fr mu toi znae6e za6toto mu kazah pone6e mislih 4e sme friends ve4e i go pomolih da go pita dali i toi ne me haresva toi ne go popita v prodaljenie na 1 week...nz dali go e pital ili si izmisli otgovora za6toto edin den fr mu me pita ti da ne haresva6....

Mike-Jones
08-12-2006, 17:23
: baaaaa

ProstoAz
08-12-2006, 18:22
Продължавай си темата на едно място :arrow: http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=50190 ! :wink: