PDA

View Full Version : Пламен Марков: Срещу Хайдук направихме добър мач



teenkopele
08-12-2006, 18:29
Пламен Марков: Срещу Хайдук направихме добър мач

12.08.2006

Спорт НетИнфо

Футбол България

"Не виждам сериозни причини, за да съществува психологически проблем. Още веднъж гледах видеозаписа на мача ни с Хайдук. Това беше един добър мач, в който контролирахме играта и доминирахме. Единствената неприятност е, че резултатът е 0:0, въпреки че създадохме многобройни положения. В мача с Хайдук показахме неумение в последната фаза на атаката - нанасянето на голов удар. А и при две ситуации сръбският вратар се намеси много добре", заяви старши треньора на ЦСКА Пламен Марков
. На специална пресконференция преди утрешния мач от 2-рия кръг на А-футболна група с Локомотив (Пловдив) от 20,30 часа на стадион "Българска армия", Марков запозна присъстващите със състоянието на контузените футболисти.

"Добре е, че Валентин Илиев няма счупване, но той няма да може да играе в утрешния мач с Локомотив (Пловдив). Вальо Илиев е поредният наш контузен състезател".

"Еуген Трика ще тренира днес от 18,00 часа и ако състоянието му е добре, ще го ползвам утре, продължи по темата "контузени футболисти" Пламен Марков.

Останалите наши играчи са здрави след мача с Хайдук (Кула) - е, някои имат дребни проблеми, но те не трябва да се обсъждат".

Запитан дали ще пази някои футболисти с оглед на тежката серия от мачове, която предстои на ЦСКА, Пламен Марков отговори:

"Няма да пазя титулярите. Аз и не разполагам с толкова голям брой играчи, за да пазя един или двама в даден мач. Проведохме добра подготовка и мисля, че нашите играчи имат физически сили и могат да се възстановяват за три-четири дни между мачовете".

Помолен да коментира факта, че букмейкърските къщи определят ЦСКА за фаворит в мача с Локомотив (Пловдив), Пламен Марков каза:

"Не ме интересува разните къщи и агенции кого определят за фаворит. За мен най-важното е отборът и играчите да подходят сериозно към мача - само така може да се постигне победа".

На въпрос за евентуалното привличане на нападателя Владислав Златинов от Локомотив (Пловдив), Пламен Марков отговори:

"Не съм запознат. Доколкото знам това е финансов въпрос между ръководствата на двата клуба".

Запитан от журналист каква е ситуацията около привличането на двама румънски футболисти, както пише в отделни издания, Пламен Марков отговори с едно изречение:

"Ситуацията е патова". А след това старши треньорът обясни:

"ЦСКА в момента може да привлича само свободни агенти. Ако ми бъде предложен даден футболист, мога да го привлека независимо на какъв пост играе".

Помолен да коментира завръщането на аржентинския футболист Маркос Чарас в ЦСКА, Пламен Марков отговори:

"Нямам представа за него. В близките няколко дни ще се запозная по-подробно с качествата на този футболист".

maldini
08-12-2006, 20:50
Точно по време на мача пътувах в един шибан влак (връщах се от морето) и хванах само последните минути на мача,но все пак разбрах,че постоянно сме атакували и сме били по-добрите,лошото е че не сме успели да вкараме гол,та да олесниме реванша,но явно ще има тръпка,все пак аз съм оптимист и мисля,че ЦСКА ще се класира. :-)

StrikeRa
08-16-2006, 13:40
Цскато никаде не опира :-D
...срещу толкова слаб отбор да се излага така...

teenkopele
08-18-2006, 12:43
ЦСКА играха много слабо. Нямаше да се учудя ако бяха загубили мача.
Имаха няколко положения, които така и не успяха да реализират. :wink:

Virt-Tuning
08-18-2006, 19:27
Аз съм от ЦСКА но ако трябва да сме честни много слабо играхме и то да напраиме равен срещу дебютант...Срамота е