PDA

View Full Version : Ледените Кралици



eleto_ludo_dete
08-12-2006, 17:34
Ne znam kak e s vas ,no moq klas e razdelen na grupi4ki.Imam edni sao4eni4ki,koito na super naduti i edva im se otkasva ot sarceto edno ZDrasti.Predi godina te bqha Elita v na6iq klas,no v 10 klas ne6ta se preobarnaha i sega te ostanaha na zaden plan.Tova opredeleno gi drazni i zapo4naha da se darjat o6te po naglo i tapo......Misleh da ne im obra6tam vnimanie ,no da se zase4em v edna probna v magazin za drehi , te da se otarkat v men i pak da ne pozdr4avqt ......egasi i horata!
Ako iskate spodelete i za va6i takiva ^priqtelki^....Po-dobre e da si izleq makata tuk,otkolkoto kato gi vidq da gi zamerq s ne6to tvardo i tejko:) :smt018
aZ NE PRAVQ TAKA>........

kudravoto
08-12-2006, 17:58
da 6te spodelq za edni takiva priqtelki zna4i kazva se cveti i e manekenka zasqkohme se na koleda v brilqntin i nito zdrasti nito ni6to nito sum ne6to pod neq nito ni6to
=; kvo si mislqt te

ProstoAz
08-12-2006, 18:11
Не ми се е случвало... :?

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-12-2006, 20:33
v klasa ni ima neshto takova
ima edna... aide nqma da i spomenavam imeto ta taq osoba imashe vreme kogato za vsi4ki tq be6e interesna gotina super qka... posle oba4e vsi4kii ot klasa razbraha shto za stoka e... i sq ima 2 priqtelki (ot klasa) s po4ti ednakvi interesi i tri4kite... imat se za golqmata rabota daje tova vuprosnoto momi4e vednuj v 4as po bg se skara s men za 1 prozorec i u4itelkata taka q podredi 4e se razplaka mn`jalka kartinka kato se qdosa hvurlq troshi i si go izkarva na nas abe.. kofti kartinka ;) i te 3-te v pove4eto slu4ai se delqt ot klasa i ve4no nedovolni .. xax #-o sig. vuv vseki klas ima takiva...

miloto_girl_4e
08-12-2006, 20:35
Няма такива индивиди в даскало, даже с хора от даскало, с които през учебната година примерно не се поздравяваме, като се видим някъде си казваме по едно здрасти, даже и се заприказваме понякога... :)

ycMuBkaTa
08-12-2006, 23:53
В моя клас има такива особи. Но хич не ме интересува - не ми е нужно вниманието им. Дреме ми, че не се поздравяваме. Те са жалки и заслужават само съжаление.

alkobalko
08-13-2006, 09:51
И в моя клас има такова разделение. Важното е обаче, че все още има и готини хора, с които мога да общувам.

BeBcHeTo
08-13-2006, 12:31
Da i v moq klas ima takiva razdeleniq no ve4e ne im obra6tam vnimanie da pravqt kfoto 6tat i da si tro6at glavite ne mi dreme imam si dostata4no priqteli dori i da sa malko

08-13-2006, 14:06
ако не искахте да бъдете като тях - готини, харесвани и т.н., нямаше да ви прави впечатление.....сигурна съм, че хич не ви дреме дали някой ви поздравява или не, просто чиста женска завист..
нека наречем нещата с истинските им имена...

iskamTe_vednaga
08-13-2006, 14:46
na toq tip momi4eta im se karvat TAPI NADUTI putki

mechtaq_za_teb
08-14-2006, 06:54
i v moq klas sme na grupichki i ima takiva naduti momicheta.predpochitam da ne im obrashtam nikakvo vnimanie....kato nqma da mi kajat "zdr" kakvo?! ne mi puka....nito sa mi priqtelki nito nishto tei 4e.....

Ice_Queen
08-14-2006, 07:46
Хайде ,не мога и аз да не се включа като Ice_Queen :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:- за щастие само ника ме свързва ...таааа ... не бих ги нарекла ЛЕДЕНИ КРАЛИЦИ , а просто момичета с огромно самочувствие , в повечето случай без покритие. На моменти това са и момичета който избиват комплекси или за да не се забелязват техните дефекти се стараят да покажат тези на другите около тях! Също така мн от тях страдат от мания за величие иииииииии се имат за секс бомби ,на който всяко 1 момче не може да устой... аххахахахахахаххахахахаха хахахахахахахахаахха


Е НЕ МИСЛЯ чЕ ТАКИВА СЪЩЕСТВА ЗАСЛУЖАВАТ И КАПКА ВНИМАНИЕ!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
Ест. че навсякъде ги има , но единственото спасение е ИГНОР!!!!!
Случа се така да се озлобят,ама ... shit happens :mrgreen: ....ае у левооо :-({|=

fRe3$7yl3r
08-17-2006, 22:33
mi az poneje kandidatstvah taq godina i sa nadqvam da imam huav klas (sq 6e buda 8-mi)ta v predi6niq ima6e,daje ednata stana super naduta i sled sedmica 2 izlqzoha na kafe s edni mom4eta i na drugiq den absolutno si4ki i sa smeeha.PAK I TQ SI GO ZASLUJAVA6E \:D/ \:D/ \:D/ \:D/