PDA

View Full Version : Истински проблем ...naistina sym ot4aqn



shadown
08-12-2006, 19:14
iskam da pogovorq s nqkoi neznam ve4e kakvo da pravq reve m ise vseki den postoqnno imam bu4ka v gyrdite obi4am q mnogo q obi4am nesym spiral ve4e 2 godini no tq.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: daje ve4e mislq 4e po4vcam da se razbolqvam ...no tq e tam s nego nqkakyv si :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: nemoga da spq budq se prez 4as vmania4il sym se ve4e samo za tova mislq dori po4nah da se ot4ujdavam ot horata mnogo se promenih nesym tozi koito bqh vsi4ko mi e krivo nemi se govori s nikoi vyrvq si i denq minacva kato dyh i sledva6tiq pak i pak i pak a tq si e tam kogato q vidq pone otdale4e se usmihvv tozi moment mi stiga samo da q vidq no posle pak tq si minava i ni6to :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


ako ima zna4enie MOM4E sym

Obitax
08-12-2006, 19:20
Bratle v tejka situaciq si no
1. Ot4aqnieto ne e dobar savetnik
2. ne se otdrapvai ot priqtelite si
3. ostavi q da si tro6i glava moje bi po kasno 6te razbere kakvo e izgubila
4. jivota prodaljava

Good Luck.

mechtaq_za_teb
08-12-2006, 19:21
razbiram te ...... mnogo sajalqvam zashtoto nqma po golqma bolka ot nespodelenata lubov.znam 4e 6te ti e trudno no trqbva da gledash napred i da namerish momi4eto koeto shte ti dava tova ot koeto imash nujda

08-12-2006, 19:22
priqteli ve4e edva li imam sam se otdrypnah ot tqh zaradi neq a neq nemoga da q ostavq nemoga prosto nemoga :cry: :cry: :cry:

reason
08-12-2006, 19:42
Вместо да се съжаляваш,по-добре започни да правиш нещо,което да ти отвлича вниманието.Кажи си,че тя не е единствена(колкото и трудно да ти се струва)и започни да се срещаш отново с приятелите си.
Трудно е,но животът не е лесен.Стегни се и се опитай да я забравиш!Всички ти повтаря едно и също,но друго няма какво да направиш.

luda`flirtajika
08-12-2006, 19:47
Bratle v tejka situaciq si no
1. Ot4aqnieto ne e dobar savetnik
2. ne se otdrapvai ot priqtelite si
3. ostavi q da si tro6i glava moje bi po kasno 6te razbere kakvo e izgubila
4. jivota prodaljava

Good Luck.ei za pruv put da se suglasq s tebe istinski :)

po temata_az ve4e kopirah dumite mu

08-12-2006, 19:55
kakvoto i dsa se zahvana dsa preavq nestava mislkite mi bqgat zapo4nah da se srivam vyv bvsi4ko..................nqma kakvo da napravq :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Shadow_Walker
08-12-2006, 20:07
Пич гледай сега, ако си мислиш само колко си отчаян, как тя никога няма да бъде твоя, ще се съсипеш още повече.Най-добре се постарая да я забравиш-това е най-логичната постъпка.Понеже и аз преминах през нещо такова мога да ти кажа как аз забравих.
Първо дай си мотивация, кажи си-ще я забравя, ще я за*ба едва ли не.Второ-спри всякакъв контакт с нея и Трето-избери си песни, в които се говори за несполучливата любов, за да си избиеш нещастието чрез тях (препоръчвам ти Show me the meaning of being lonely-Backstreet Boys).
Успех :)

zoben_pitbul
08-12-2006, 20:10
ЪНЬ?Адкки е зле ситуацията...еми малко си в безизходица,но ако повярваш,че ще намериш изход-ще го направиш!Недей да гаснеш по любов,кето вероятно никога няма да е твоя!Знам,че любовта не се определя от доводи за и против,но все пак-няма смисъл от това!Нищо няма да се промени!Тя ще е все така недостъпна,а ти ще си СЪСИПЕШ ЖИВОТА ЧОВЕЧЕ!Няма смисъл!Съмнявам се това да е любовта на твоя живот(ако съда по себе си вече да си мъртъв ако беше в това положение и това беше тази любов),така че просто отиди и намери истинската си любов!Не мисли за това момиче-донякъде си се вманиачил,излизай с други момичета,в един момент няма начин да не срещнеш някое,което и ти ще харесаш,и тя ще те хареса и от там...знаеш!Но това,което правиш е да си скапваш целия живот заради човек,който няма да е твой!

08-12-2006, 20:12
a da ne q vijdam tq se mi uznikva it nqkyde kato4eli naro4no tykmo sym se poopravil malko i kato q vidq pak sy6toto a nesym siguren dali iskam da q zabravq neiskam neiska :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

JuLiTo0o0o
08-12-2006, 20:16
[quote="shadown"]iskam da pogovorq s nqkoi neznam ve4e kakvo da pravq reve m ise vseki den postoqnno imam bu4ka v gyrdite obi4am q mnogo q obi4am nesym spiral ve4e 2 godini no tq.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: daje ve4e mislq 4e po4vcam da se razbolqvam ...no tq e tam s nego nqkakyv si :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: nemoga da spq budq se prez 4as vmania4il sym se ve4e samo za tova mislq dori po4nah da se ot4ujdavam ot horata mnogo se promenih nesym tozi koito bqh vsi4ko mi e krivo nemi se govori s nikoi vyrvq si i denq minacva kato dyh i sledva6tiq pak i pak i pak a tq si e tam kogato q vidq pone otdale4e se usmihvv tozi moment mi stiga samo da q vidq no posle pak tq si minava i ni6to :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


kolko poznato mi zvu4i :smt010 :smt010 :smt010 i vupreki 4e i az sum s podobna situaciq :smt011 :smt012 shte te posuvetvam ne se ot4aivai i si produlji jivota normalno ne zarqzvai priqtelite si a neq q ostavi shte i se vrushta 6te obi4a i tq i 6te osuznae kakvo ti e na teb sega!! :!:

08-12-2006, 20:20
za tezi ve4e dve godini kakvo li nepravih kakvo oli neopitvah no nemoje nestava sys vseki den mi stava vse po tejko i vse pove4e se zatvarqm v sebe si :cry: :cry: :cry: :cry:

JaDnI_UsTnI4kI_{P}
08-12-2006, 20:22
Abe 4ove4e gore glavata!Ne se vjivqvai tolkova!Nameri drugo momi4e zabravi za neq ..ostaviq da bade 6tastliva s 4oveka koito e izbrala...taka ne si pomaga6 kato strada6 za neq...ne se ostavqi nqkakvo momi4e da ti promeni taka jivota..po dobre da izliza6 s priqteli da se zabavlqva6 s tqh...ne zabravqi 4e i tvoq den 6te doide

08-12-2006, 20:35
qvno sym v zatvoren kryg :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: no nqma da se otkaja ot neq

Nasindo
08-12-2006, 20:46
iskam da pogovorq s nqkoi neznam ve4e kakvo da pravq reve m ise vseki den postoqnno imam bu4ka v gyrdite obi4am q mnogo q obi4am nesym spiral ve4e 2 godini no tq.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: daje ve4e mislq 4e po4vcam da se razbolqvam ...no tq e tam s nego nqkakyv si :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: nemoga da spq budq se prez 4as vmania4il sym se ve4e samo za tova mislq dori po4nah da se ot4ujdavam ot horata mnogo se promenih nesym tozi koito bqh vsi4ko mi e krivo nemi se govori s nikoi vyrvq si i denq minacva kato dyh i sledva6tiq pak i pak i pak a tq si e tam kogato q vidq pone otdale4e se usmihvv tozi moment mi stiga samo da q vidq no posle pak tq si minava i ni6to :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


ako ima zna4enie MOM4E sym

taka i ne razbrah ti hodil li si s neq... kakvi sa vi vzaimootno6eniqta s neq ,. na kakvi na4ala ste poqsni i 6te vidq kakvo moga da ti pi6a :-k

Angel_Girl
08-12-2006, 20:52
qvno sym v zatvoren kryg :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: no nqma da se otkaja ot neq Като не се откажеш от нея ккакво ще спечелиш освен още болка????

NAT LA GITANE
08-12-2006, 20:53
oxxxx muka muka.....znam kakvo ti e mom4e.....to4no poradi takiva slu4ki se otrekoh ot lubov,privurzvane i vsekvi takiva!!!ti pravi6 si4ko za nqkoi,a toi te prai na guz! nai6 li kvo....znam 4e nqma da ti pomogne....ama da vurvi taq na mainata si! 6tot qvno za tiq 2 god s ni6to ne e zaslujila tiq tvoite usiliq!!!i nerazbiram kak si produljaval da pravi6 vsekvi ne6ta za neq 2 god...pri uslovie (kakto ti kazva6 de) 4e e bilo bezsmisleno i tq ne ti obru6tala vnimanie??????

08-13-2006, 10:17
dneska mai pak 6te e taka

iskamTe_vednaga
08-13-2006, 13:01
Истински истории. За любов. За изневери. Приятелство. Предателство.
Има няколко обяснения за това, защо не сме вече в прегръдките на любимия или любимата: вече не си говорите, един от Вас не иска да се обвързва, или един от Вас се е почувствал заплашен от нещо. Списъкът може да продължи, разбира се. Но това, което наистина се е случило, е че сте се излъгали в този човек, че той не е такъв, за какъвто сте го смятали.
Не е вярно - ще си помислите Вие, но е точно такъв.



Човек се влюбва много бързо и нелогично - само след няколко часа, само след няколко срещи и Вие се хвърляте сляпо напред. Ще бъдете заедно месец, два или година, но неизбежно ще настъпи фазата на раздялата. И тогава ще разберете, че всички онези превъзходни качества, които сте му преписвали са просто във Вашето въображение.

ЗАЩО БОЛИ ТОЛКОВА МНОГО?

Трудно е да се отговори на този въпрос. Попитайте природата защо е създала човека с толкова богат емоционален живот, пълен с толкова тревоги и желания.

КАК ДА ПОЗНАЕМ КОГА ИДВА КРАЯ?

Когато всичко върви добре, краят на една връзка изглежда нещо съвсем нереално.
Но когато той наистина приближи, всичко се развива с шеметна скорост. Вие, например го търсите по телефона в къщи или в работата и той се държи дръпнато. Вие питате: "Какво има" - и отговорът разбира се е : "Нищо". А Вие много добре знаете, че е Нещо.

Кои са някои от признаците на охлаждане на чувствата:

1. Няма секс. По това правило сексът е нарушен след като е нарушено общуването. Забравите ли езика на мислите, жестовете, загрижените въпроси и т.н., то забравяте и езика на страстта.
2. Изчезват дребни детайли от живота на любимия. Влюбените обичат да разказват с подробности как е минал денят им. Спрат ли да го правят, значи вече не им пука за Вас.
3. Приятелско съчувствие - приятелите му(й), започват да Ви гледат със съжаление или презрение.
4. Преписване на вина. Когато започнат да Ви обвиняват в нечувствителност, грубост, некадърност в леглото и т.н., то тогава просто се опитват да Ви прехвърлят тяхното собствено чувство на неудовлетвореност.
5. Грубият тон.
6. Изневеряват Ви или обвиняват Вас за това.

АНАТОМИЯ НА РАЗДЯЛАТА (или как да се държим когато ни напускат).

Стоите си в къщи. Когато Ви кажат, че искат да говорят с Вас, Вие вече трябва да знаете за какво става въпрос. На всяка цена настоявайте да Ви го кажат по телефона. Повечето хора имат идиотската идея, че това трябва да стане лице в лице,а това може да доведе само до излишни унижения.
Млъкнете. Веднъж чуете ли, че искат да Ви разкарат, не си губете времето с по-нататъшна дискусия. Кажете нещо любезно, затворете телефона и стойте настрана. Ви ще бъдете с разбито сърце, разбира се. Ще търсите утеха, а единственият който може да Ви я даде е човекът, който Ви е отблъснал.
Внимание: не му се обаждайте! - той (тя) не е там. Напишете писмо, в което изливате душата си. Напишете всичко което сте искали да кажете по телефона. Писмото няма да Ви върне човека, но ще Ви помогне да изясните нещата за себе си. И ... не изпращайте писмото. Може ли да върнем нещата?
Не, ако връзката се е разпаднала, Вие нищо не може да направите. Не опитвайте никакви трикове. С изключение, може би на един - отдалечете се. Ако се опитате да се молите или да намесите общ приятел, по-късно само ще съжалявате.

ХРОНОЛОГИЯ НА РАЗДЯЛАТА.

Първата седмица:
Раздялата прилича на смъртта. Ще чакате да Ви потърсят, да Ви се обадят. Един ден ще разберете, че телефонът не е развален и ще се осъзнаете.
Първите два месеца:
Безкрайни разговори с приятелите Ви, защото все още търсите някакво разумно обяснение. Моменти на тъга и отчаяние, но този изблик на меланхолия причиства душата Ви от стари чувства и Ви помага да приемете действителността.
От третия до шестия месец:
Ще изпадате в гняв по отношение на този, който е бил толкова несправедлив към Вас. Запомнете - Вие просто се изхабявате ненужно.
От 7 до 8 месец:
Вие можете да дадете разумно обяснение на случилото се.
След година или две:
Ще се чудите каква беше цялата тази врява. Ето какво трябва винаги да помните: когато свършва, свършва. Научете се да приемате края, да запазите своето отношение към себе си и да продължите. Веднъж усвоили това, ще го имате цял живот.

miNiTo
08-13-2006, 13:26
am ne se ot4aivai! nedei
kogato se zatvarq6 n6 nqma da stane.
nai golqmata ti gre6ka e tova 4e si se otdrapnal ot priqtelite si.... sam kaza 4e moje ve4e i da gi nqma6,togava nameri novi...nai lo6oto e tova da si mal4i6 drugite nqma kak da razberat kakfo ti e ako sam ne kaje6
"spodelenata maka e polovin maka" pove4eto vikat 4e sa gluposti
no povqrvai mi ne e taka,znae6 li az kogato stradah na kolko dori nepoznati sam spodelila kolko mi e zle i vis4ki(kakto i tuka) mi kazvaha vse edno i sa6to zabravi go nqma smisal toi e muhlio i t.n.
no taka otkirh mn dobri fr koito o6te sa s mene i az gi obi4am i mn darhja na tqh 6ot te mi pomognaha da preodoleq ne6to tejko....

cskamoni4ka
08-13-2006, 13:38
Много кофти,пич!Ти трябва сам да си помогнеш!Не се отдръпвай от приятелите си,не мисли само за нея,разсейвай се с друго и след време ще ти мине ще срещнеш друга...2 год. са наистина много време...просто направи всичко по силите ти да я забравиш няма лек за несподелената любов ти трябва сам да си го сътвориш...не се затваряй мислейки и измъчвайки се само за нея,няма смисъл от това,след като нищо не можеш да промениш,живота продължава.....!Успех!

The Interceptor
08-13-2006, 13:53
разбирам те добре брато. Вдигни глава и гледай напред. казвам го а дори аз не мога да го направя :smt086

08-13-2006, 19:10
4uvstvam vi kato priqteli a dori ne vi poznavam :cry: :cry: :cry:

08-13-2006, 19:13
napii se i ia zabravi ne e edinstvena i az sum imal takiva problemi i nai nakraia mi ia vzeha posle se otrovih ot alkohol i ne sum si mislil za neia poveche

EnJoY
08-13-2006, 19:45
Абе не до там но и аз бях в такава ситуация, просто погледни реално на нещата, кво не ти е давала , не гледай само хубавите моменти вьв всяка врьзка има такива спокойно. Почни да забиваш излизай с други момиче и ще видиш кво е яко да ти се лепят по 4 на една вечер и ти да избираш, тога си каеш е та май не е само тя а ? Не се затваряй, излизай с приятели, те ще се усетят и ще те успокоят спокойно.... Купони, дискотеки, пиянство , GIRL's това е начина... и отново НЕ Е СаМО ТЯ [-X (хубава-хубава а ма няма ли по хубави, печена-печена - а няма ли по печени ? )

08-14-2006, 05:16
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

cskamoni4ka
08-14-2006, 07:46
napii se i ia zabravi ne e edinstvena i az sum imal takiva problemi i nai nakraia mi ia vzeha posle se otrovih ot alkohol i ne sum si mislil za neia poveche
И кат се напие кат казах...ш я забраи така ли бе? :shock:

iiirish
08-14-2006, 15:41
отчаянието в никакъв случей няма да ти помогне. дай си воля и кураж и се опитай да превъзмогнеш случилото се. всеки преживява подобни болезнено-силни моменти, но както разбираш никой не се е разболял или умрял от тях. така че просто погледни истината в очите и си дай сметка за загубеното време, прекарано в самосъжаление и самота

08-16-2006, 08:32
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

anna111
08-16-2006, 08:48
Hi pich ne moga da te 4razbera na momicheto ne i puka za teb 5 pari ne dava ne hae za teb , gleda si jivota i se vijda che v neiniq jivot nqma mqsto za teb ti si trugnal da stradash i da se izmuchvash, kaji mi za kakvo che drugiq si buta gusto (v sluchaq tq i koi znae v koi e vlubena i za kogo misli po cql den no ne i za teb kakto se vijda ) a ti si sednal da plachesh da otbqgvash priqtelite si (a imenno piqtelite sa nai-cennoto ne6to na sveta) napravo ne te razbiram za misli se ima li smisal da mislish za nqkoi na koito hich ne mu puka za teb OTGOVORI MI

iiirish
08-16-2006, 09:00
Истински истории. За любов. За изневери. Приятелство. Предателство.
Има няколко обяснения за това, защо не сме вече в прегръдките на любимия или любимата: вече не си говорите, един от Вас не иска да се обвързва, или един от Вас се е почувствал заплашен от нещо. Списъкът може да продължи, разбира се. Но това, което наистина се е случило, е че сте се излъгали в този човек, че той не е такъв, за какъвто сте го смятали.
Не е вярно - ще си помислите Вие, но е точно такъв.



Човек се влюбва много бързо и нелогично - само след няколко часа, само след няколко срещи и Вие се хвърляте сляпо напред. Ще бъдете заедно месец, два или година, но неизбежно ще настъпи фазата на раздялата. И тогава ще разберете, че всички онези превъзходни качества, които сте му преписвали са просто във Вашето въображение.

ЗАЩО БОЛИ ТОЛКОВА МНОГО?

Трудно е да се отговори на този въпрос. Попитайте природата защо е създала човека с толкова богат емоционален живот, пълен с толкова тревоги и желания.

КАК ДА ПОЗНАЕМ КОГА ИДВА КРАЯ?

Когато всичко върви добре, краят на една връзка изглежда нещо съвсем нереално.
Но когато той наистина приближи, всичко се развива с шеметна скорост. Вие, например го търсите по телефона в къщи или в работата и той се държи дръпнато. Вие питате: "Какво има" - и отговорът разбира се е : "Нищо". А Вие много добре знаете, че е Нещо.

Кои са някои от признаците на охлаждане на чувствата:

1. Няма секс. По това правило сексът е нарушен след като е нарушено общуването. Забравите ли езика на мислите, жестовете, загрижените въпроси и т.н., то забравяте и езика на страстта.
2. Изчезват дребни детайли от живота на любимия. Влюбените обичат да разказват с подробности как е минал денят им. Спрат ли да го правят, значи вече не им пука за Вас.
3. Приятелско съчувствие - приятелите му(й), започват да Ви гледат със съжаление или презрение.
4. Преписване на вина. Когато започнат да Ви обвиняват в нечувствителност, грубост, некадърност в леглото и т.н., то тогава просто се опитват да Ви прехвърлят тяхното собствено чувство на неудовлетвореност.
5. Грубият тон.
6. Изневеряват Ви или обвиняват Вас за това.

АНАТОМИЯ НА РАЗДЯЛАТА (или как да се държим когато ни напускат).

Стоите си в къщи. Когато Ви кажат, че искат да говорят с Вас, Вие вече трябва да знаете за какво става въпрос. На всяка цена настоявайте да Ви го кажат по телефона. Повечето хора имат идиотската идея, че това трябва да стане лице в лице,а това може да доведе само до излишни унижения.
Млъкнете. Веднъж чуете ли, че искат да Ви разкарат, не си губете времето с по-нататъшна дискусия. Кажете нещо любезно, затворете телефона и стойте настрана. Ви ще бъдете с разбито сърце, разбира се. Ще търсите утеха, а единственият който може да Ви я даде е човекът, който Ви е отблъснал.
Внимание: не му се обаждайте! - той (тя) не е там. Напишете писмо, в което изливате душата си. Напишете всичко което сте искали да кажете по телефона. Писмото няма да Ви върне човека, но ще Ви помогне да изясните нещата за себе си. И ... не изпращайте писмото. Може ли да върнем нещата?
Не, ако връзката се е разпаднала, Вие нищо не може да направите. Не опитвайте никакви трикове. С изключение, може би на един - отдалечете се. Ако се опитате да се молите или да намесите общ приятел, по-късно само ще съжалявате.

ХРОНОЛОГИЯ НА РАЗДЯЛАТА.

Първата седмица:
Раздялата прилича на смъртта. Ще чакате да Ви потърсят, да Ви се обадят. Един ден ще разберете, че телефонът не е развален и ще се осъзнаете.
Първите два месеца:
Безкрайни разговори с приятелите Ви, защото все още търсите някакво разумно обяснение. Моменти на тъга и отчаяние, но този изблик на меланхолия причиства душата Ви от стари чувства и Ви помага да приемете действителността.
От третия до шестия месец:
Ще изпадате в гняв по отношение на този, който е бил толкова несправедлив към Вас. Запомнете - Вие просто се изхабявате ненужно.
От 7 до 8 месец:
Вие можете да дадете разумно обяснение на случилото се.
След година или две:
Ще се чудите каква беше цялата тази врява. Ето какво трябва винаги да помните: когато свършва, свършва. Научете се да приемате края, да запазите своето отношение към себе си и да продължите. Веднъж усвоили това, ще го имате цял живот.

абе, мила, това вече в коя поред тема го пускаш :-k

08-16-2006, 09:09
zaradi putka ne stavai putka - ne e trqbvalo nikoga da si zagarbvash priatelite .... tova ti e nai-golqmata greshka . Priatelite sa neshto mn po skapo ot nqkakva si liubov det moje da svarshi i sled 2 meseca istinskoto pr trae vechno ... i dr nali ako se ojenite i t.n. sled liubovta koqto ne trae tolko mnogo kolkoto sichki se zablujdavat ostava uvajenieto kam saprugata ... no edinstvenoto istinsko neshtu na toq svqt sa priatelite ... zaebi taq p*tka , ti si mn poveche ot neq