PDA

View Full Version : Mean Girls v daskaloto vi?



MissWorld
08-12-2006, 20:10
E... koi sa gadnite momi4eta v daskaloto vi? Ima li gi vyob6te?
Haresva6 li gi ili si protiv tqh? Staval li si jertva na intrigite im? Ili si edna ot tqh, a moje bi - kapitana na futbolniq otbor, nai gotinoto mom4e v daskaloto?
... tva e samo po filmite... I az taka si misleh dokato ne osyznah, 4e filmite se pravqt na bazata na realnostta...

:roll: :idea: :-$ :smt014 :smt008 :smt018 :smt017 :smt016 ... :)

InSOMnIAaa
08-12-2006, 20:21
nea takia neshta pri menee she mi se poqvi nqkoq mean girl i she q vkaram v pulna promqna xxa

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-12-2006, 20:25
v daskaloto do kolkoto znam takiva mn`izvestni mean girls ne znam ina4e na vipuska ... ima gi kolkoto iskash :lol:

miloto_girl_4e
08-12-2006, 20:33
Абе има некви дето се мисля за по-готини от другите, по-отворени..
Но на мен лично грам не ми пречат, такаче...
Нека си живуркат там, те са малко на брой 2-3-4 максимум и.. не пречат особено.. :wink:

niGGa
08-12-2006, 20:37
Въвличала ме е една мърла във интрига, където после аз излязох чист, а нейните пичове бяха със потрошени кости.
Беше големата работа и ми казваше че не мога да и стъпя на пръста, пък аз взех че и се изплюх в лицето :lol: После викна хора да ме бият...хаха...

piFka_LP
08-12-2006, 20:43
a[N]D[i]T[k]a]v daskaloto do kolkoto znam takiva mn`izvestni mean girls ne znam ina4e na vipuska ... ima gi kolkoto iskash :lol:


а Марчела Габрила и оназ другата дето там се се правят на интересни те са извесни нали ;-)

SlyN4o`f
08-12-2006, 21:38
[B]a[N]D[i]T[k]a Пуснато на: Съб Авг 12, 2006 10:25 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

v daskaloto do kolkoto znam takiva mn`izvestni mean girls ne znam ina4e na vipuska ... ima gi kolkoto iskash


и при мен така :mrgreen:

`Death`Whore`
08-12-2006, 22:34
ТЪПИТЕ ФИЛМИ КАРАТ ДЕЦАТА ДА ЗАТЪПЯВАТ! ТАЗИ ТЕМА Е ПРИМЕР ЗА ТОВА.

RedChil
08-12-2006, 22:42
Да бе,тая тема е породена от някое тъпо тийн-филмче.В реалността,капитана на футболния отбор е тъп,та вдлъбнат и е гей.

SeXyTo_f
08-12-2006, 22:45
Да бе,тая тема е породена от някое тъпо тийн-филмче.В реалността,капитана на футболния отбор е тъп,та вдлъбнат и е гей.
хаха, така е :lol:

ycMuBkaTa
08-12-2006, 23:14
В моето даскало има свестни момичета, момичета-кофи, клонинги, пЪчи, абсолютни лигли. Аз съм от първите ( Уж ;)), останалите групички слабо ме вълнуват

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-13-2006, 02:41
a[N]D[i]T[k]a]v daskaloto do kolkoto znam takiva mn`izvestni mean girls ne znam ina4e na vipuska ... ima gi kolkoto iskash :lol:


а Марчела Габрила и оназ другата дето там се се правят на интересни те са извесни нали ;-)

drugata .. koq tq? madlen? adela? a adela... te ne sa izvestni az li4no gi znam ot taq gore deto q spomenah znaesh i imeto... :) a otnosno mar4ela ne mislq 4e e lo6o momi4e (ne 4e q poznavam de no vijdam kak se durji s gaba)

Novkov
08-13-2006, 05:33
Сякви ги има

DeSsY`
08-13-2006, 05:46
Подобни персони са ми смешни..

alkobalko
08-13-2006, 09:40
Това нито са известни момичета, нито са нещо повече от другите. Мислят се за велика, да ама не. Понякога са доста смешни.

Ice_Queen
08-13-2006, 09:52
В "КУЧКАРНИКА"(сетете се сами от къде идва - Кучка..кучкарник..) или така известната Руска гимназия С ЛОПАТА ДА ГИ РИНЕШ.... ](*,) ,най -страшното е че 96% от тях нямат никакпо покритие на високото си самочувствие!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! :smt013 ](*,)

white_chik
08-13-2006, 11:04
В мойто даскало тази година,първият срок имаше нещо такова.Две момичета бяха набелязани за най-готините и всички им сваляха звезди.Е вторият срок нещата много се обърнаха.Аз съм в добри отношения с тях,защото те не са кучки и не създават интриги.И все пак съм много против да има некви набелязани фаворити.Различните хора имат различни вкусове и не може цяло едно даскало да се прекланя примерно пред 2 момичета и 2 момчета.Лично мнение разбира се :wink:

BeBcHeTo
08-13-2006, 12:26
Da i v moito daskalo ima takifa kadet se praat na golemata rauta no ne im obra6tam vnimanie..Ne mi puka za takiva murli

spooky56
08-13-2006, 20:13
Za moe golqamo sujalenie v moq klas .ima edni takiva perxidrolki....i skumrii koito minavat za "mean girls"............2 ot koito sa manekenki a drugite 3-4 vurvqt sled "kralskite" zadnici na modelkite.........tupoto e mn qko sa me kvasili tiq goveda....4e.....i ne gi traq mnmn.......awe 6te doide den v koito 6te sujalqvat 4e mi burkat v mozuka vs den!!!! :smt013 :smt014 :smt019

teenage_drama_queen
08-13-2006, 20:24
i v moito daskalo ima 2-3 ama se traqt :wink:

I_love_dead_people
08-13-2006, 21:04
Мean people има навсякъде, независимо дали са момичета или момчета, независимо на каква възраст са.

Loshotia
08-13-2006, 21:10
О! То без такива момичета не минава никое даскало. И в моето ги има. Но при нас като че ли тея тип мацки и тея дето се заяждат са разделени. Така де, има някви фръцли в класа ама те не се заяждат, те просто си съществуват.

WhiteHorse
08-13-2006, 22:01
И в мойто даскало ги има...ама се търпят :-k

mechtaq_za_teb
08-14-2006, 06:50
xaxaxa ima gi i pri men,ama koi im obrashta vnimanie kato se pravqt na takiva kakvito ne sa?!tapotiq xaxa

LuCkY_YoU
08-14-2006, 09:59
ima gi dosta :twisted: proto gi ignoriram...same6ni i naduti pa4i,koito ne sa s ni6to pove4e ot obiknovenite momi4eta(osven s pari4kite na mama i tati)

ludo_mace
08-14-2006, 14:20
Да бе,тая тема е породена от някое тъпо тийн-филмче.В реалността,капитана на футболния отбор е тъп,та вдлъбнат и е гей.
Не бих могла да го кажа по-добре O:)

MimityYy
08-15-2006, 08:36
mi to obiknoveno vav vsqko daskalo si ima takava grupi4ka ot mean girls ... v moeto minaloto dasskalo imahme tri4ki uli4niciii ;)

08-15-2006, 10:49
Kво толкова ги обиждате и ги мразите бе хора, те били пачи ми да не мислите, че вие за тях сте нещо по-различно. Всеки си има собствен живот и ще си го живее както иска, перхидролки били, ми кво кат са перхидролки така им харесва и така ще бъдат. Не сте ги опознали, за да видите, че поне някои от тях са свестни и имат глава на раменете а не само перхдрол. Аз самата съм "перхидролена" и компанията ни (няколко момичета) се явяваше за Mean girls в даскало обаче в последствие хората разбраха, че сме свестни и не сме някакви префърцунени миски!!! :evil:

Сънчо
08-15-2006, 13:39
И да има, и да няма, честно казано не ме вълнуват особено много такива хора.

Honey_89
09-06-2006, 15:21
Mean Girls има във всяко училище...и то дори във всеки клас :roll: .Важното е да не им се обръща много внимание,защото по този начин те стават още по-"mean" :wink:

The Goodbye Girl...
09-06-2006, 18:36
Американската култура направо ни помрачи съзнанието... То разбирам, че навсякъде има спорове, караници и конфликти между момичета, съученички, ама чак вече някви класификации и интриги. Става малко смешно.

Lorraine
09-06-2006, 19:18
estestveno,4e ima..mislqt 4e sa perfektni no ne sa..

Лили
09-06-2006, 19:53
Mean Girls да искаш в моето училище. В моя випуск се сещам за около 10. А при големите май са и повече. Карат се помежду си, плетът интриги и сплетни, това добре-квото искат да правят. Но си въобразяват че контролират и живота на всички останали ](*,) :smt019
Веднъж една от тия госпожички ми заяви че и преча защоото " Просто ми дишаш въздуха..." :smt019

Shadow_Walker
09-06-2006, 20:20
Оф...нямам думи....толкова много делене на готини и смотани и такива които са пекани ама не са надути....абе ужас беше....добре че мина и вече не съм в старото даскало....
Такива интриги съм виждал в класа само....то там немаше такива училищни чак популярни....ама в класа....Интриги колкото искаш....ох добре че вече го няма :)

iv4enceto
09-06-2006, 20:58
Ммм...в мойто пък няма...смисъл има такива,които са се пробвали да бъдат,оба4е не са особено вървежни,защото в даскалото сички са твърде,ама наистина адски различни и просто няма момичета които да се харесват на всички.Най-много после да почнат сички да ги обиждат...Така се случи с една от класа ми...беше вървежна за около месец в 8 клас а сега всички я мразят :smt019

adi_crazy
09-06-2006, 21:00
Естествено че има разни надути идиотки, не може без тях.
Ама са се научили да не се перчат мн мн :twisted:

[m!s$_k@pr!$]
09-06-2006, 22:24
emi az sam edna ot tqh taka 4e kvo da vi kaja?!? draznqt ma ei takia det sa opitvat da mi podrajavat :)

09-07-2006, 08:26
emi az sam edna ot tqh taka 4e kvo da vi kaja?!? draznqt ma ei takia det sa opitvat da mi podrajavat :)


И не само да ти подражават ми се опитват и да ти търсят постоянно всички недостатъци и да се опитват да ги изтъкват...знам кво е.....

09-07-2006, 08:27
emi az sam edna ot tqh taka 4e kvo da vi kaja?!? draznqt ma ei takia det sa opitvat da mi podrajavat :)


И не само да ти подражават ми се опитват и да ти търсят постоянно всички недостатъци и да се опитват да ги изтъкват...знам кво е.....


опс тва бех аз =P~

sexY_mackA90
09-07-2006, 10:01
E... koi sa gadnite momi4eta v daskaloto vi? Ima li gi vyob6te?
Haresva6 li gi ili si protiv tqh? Staval li si jertva na intrigite im? Ili si edna ot tqh, a moje bi - kapitana na futbolniq otbor, nai gotinoto mom4e v daskaloto?
... tva e samo po filmite... I az taka si misleh dokato ne osyznah, 4e filmite se pravqt na bazata na realnostta...

:roll: :idea: :-$ :smt014 :smt008 :smt018 :smt017 :smt016 ... :)



ti mai verno si prekalila s teen-film4eta... :smt017

09-07-2006, 10:12
E... koi sa gadnite momi4eta v daskaloto vi? Ima li gi vyob6te?
Haresva6 li gi ili si protiv tqh? Staval li si jertva na intrigite im? Ili si edna ot tqh, a moje bi - kapitana na futbolniq otbor, nai gotinoto mom4e v daskaloto?
... tva e samo po filmite... I az taka si misleh dokato ne osyznah, 4e filmite se pravqt na bazata na realnostta...

:roll: :idea: :-$ :smt014 :smt008 :smt018 :smt017 :smt016 ... :)



ti mai verno si prekalila s teen-film4eta... :smt017


Може наистина да се е филмирала прекалено много, но както и тя каза, филмите се правят на базата на реалността! Или ти никога не си била в гимназия или в нормално училище!?!? Осъзнай се!

smeshiii
09-07-2006, 13:54
Пф аЗ?:) ми то и да има не им обръщам внимание гледам само себе си и хората които ме интерисуват :smt005

drawers
09-07-2006, 16:46
Има пачи, но никой не им обръща внимание.

Dead Loser
09-07-2006, 18:20
оооо,да-имаше \:D/ - казваха се Марина и Жаклин
Тая година няма да са в това у4илище и малко ми е кофти :-k
Не че ме кефеха,но не можех да се оплача от тях/понякога се мотаехме заедно/
Веднаш идваше и полиция заради тях :-D

bodil4e_f
09-07-2006, 20:26
има си готинки момичета ,но такива гадни няма... :P аз съм си в златната среда :twisted:

1-va_ezikova-mafiq
09-08-2006, 13:01
az s1m ot 1va ezikova gimnaziq v1v varna .. moje da se kaje edno ot nai-dobrite u4ili6ta v Bg ... tam .. ima gi v izubilie takiva ... ba6ta i na ednata pritejava magazinite na benetton v1v varna .. i kvo li o6te ne ... predi godina zamina da jivee i da u4i v angliq .. oba4e postoqnnu moje da q vidi6 da si visi v 1va .. kak go prai toz nomer nz .. moje bi s 4asniq samolet :P postoqnnu ka4va snim4ici v galeriqta na gimnaziqta mi , za da pokaje k0lko "qk" e svetskiq i jivot ... i komentarite na snimkata se puskat ot neinite taka nare4enie priqtel4eta .. koito sa ot edna i s16ta partiq s neq .. a imenno partiqta na gyzar4etata .. v1v vseki vipust si ima takiva li4nosti i nai-interesnoto e 4e dosta kontaktuvat pomejdu si .. nz .. moji za da mogat da se podkrepqt edni drugi .. za6toto ima tolkova mn00 hora koito gi mrazqt i nenavijdat ... te sa ob6to vzeto horata s parite .. t1jnu no istina ... p1k aku vi kaja 4e pove4eto gyzar4eta nqmat nikakvo pokritie .. naproa0o sa sme6ni otstrani .. slojili mi ve4e 5 tona grim i bluzkite na Mango i 4anti4ka s verijka i sa golemi gyzenca .. ei AXXAAAX p1k to ko .. tolkova sa sme6ni .. tolkova ednakvo izglejdat vsi4kite 4e moje6 da gi ob1rka6 .... priznavam 4e ima nqkoi naistina hubavi sred tqh , no d1rdanieto im e tolkova grozno i sme6nu 4e samo se zagr0zqvat taka ... da im se 4udi6 naprao0o ... moga da vi kaja samo 4e tova sa edni puberitetni li4nosti i ni6t0 pove4e .. i tqhnoto moto e "precakai drugar4eto si , za da ti e po-dobre na tebe " ... otstrani moje da izglejdat kato nai-dobri priqtelki no sled malko 6te gi 4ue6 kak se narejda vzaimno zad gyrba na drugiq .. p1lno licemerie .. i nai-lo6oto e 4e vse pove4e hora zaprili4vat na tqh ... za6toto moje bi si mislqt 4e sa obi4ani i mn0g0 haresvani , a vs16tnost vsi4gi gi opliuvat .. prosto nikoi nqma smelostta da im go kaje , za6too vse pak te sa horata s vr1zki i moje da ti po4ernqt jivoteca mn00 qku ...
tam .. nadqvam se da pro4etat tova .... :-D

koalka
09-08-2006, 18:15
Ами незнам дали има,но така и така не се занимавам с тях.

liglichka{}
09-12-2006, 19:41
am chi az sym si ot tqh..i tai kato gledam sichki gledat da podrujavat na men i priqtelkite mi..i prestanete da rusite gluposti zashtoto prosto zavijdate..

SweeT_KiSs^F
09-12-2006, 19:51
mean girls ? и да има явно не ги знам:/ тва си е голяма простотия да се надуваш защото ваще имат пари и нз си кво...те нали не са твои:> кат станат твои тогава се фукай колкото си искаш...ако искат тогава могат и да си използват парите за тоалетна хартия..колкото за еднаквото облекло..то повече идва от известните личности а не защото някви момичета в даскалото са се обличали така...емм нз :> в мойто даскало си ми е така ^^

mravu4kata
09-12-2006, 20:29
Мен искаха да ме бият,защото ме мислят за метълка или метълистка.Не знам кое е по-правилно.Комплексарки. :lol:

party_girl
09-12-2006, 21:12
emi az sam edna ot tqh taka 4e kvo da vi kaja?!? draznqt ma ei takia det sa opitvat da mi podrajavat :)


И не само да ти подражават ми се опитват и да ти търсят постоянно всички недостатъци и да се опитват да ги изтъкват...знам кво е.....


опс тва бех аз =P~

и честно казано се питам защо е така?
има един простичък отговор:просто завиждат..или поне повечето които мислят така
например казват "тия са супер комплексарки" или "въздух под налягане"
кви ли не съм ги чувала
нали всъштност точно заради тва 1 момиче ме намрази/то да беше само 1.../просто защото мн завиждаше..не след дълго си намерих нова компания и почнаха да ме отбягват там кадето бях "mean girl"
тогава "изведнъж" с това момиче се сближихме супер много

тези,които псуват->завиждат

х
09-12-2006, 21:40
DA IMA GI MNOGO TAKIVA, NO 4ESTO SE SLU4VA I OT ZAVIST DA TE NABEDQT ZA TAK1V! IMAM NE6TASTIETO DA U4A SRED 24 MOMI4ETA, I NIKAK NE MI E LEKO! EDIN DEN S1M ZADR1STENA DEVSTVENICA, NA SLEDVA6TIQ DEN BQH NAHAKANA KURVA, I NADUVKA! NIKOGA S NI6TO NE S1M UBIJDALA ILI NARANQVALA HORATA OKOLO SEBE SI UMI6LENO! daje obratnoto. prekaleno golqma dobrq4ka s1m. oba4e v nqk1v moment po4vat da me davat po-4esto po televiziqta, i ot momi4eto koeto vsi4ki t1p4eha i se zaqjdaha, se prev1rnah v gadnata naduvka, det se misli za ne6to pove4e ot tqh!!! a az povedenieto si ne s1m go promenila po nikak1v na4in. ta ideqta mi e 4e ponqkoga dadena sreda ima nujda ot hora koito da otbqgvat i narejdat! i si gi s1zdavat sami!!! [-(

LunaTriCk
09-12-2006, 21:58
в училището ми са събрани около 300 коча + 25 момичета. Много са mean да знайте...от mean по-mean. Направо им плющат ушите от mean-ство. Mean boys има ама за ден-два. После се кротват.

selen_mischief
09-14-2006, 12:00
Ами незнам, определено ги има и то доста, но в предишното даскало беше мноо по-зле. Аз лично много им се радвам, с техните три пласта коректор , сенки и къси полочки :lol: , понякога едва се сдържам да не се засмея като минат покрай мен. Неестествено е за момиченца 8-9 клас :?

sometimes_
09-14-2006, 13:43
Изобщо не ме интересува какви ги им из даскало, коя била mean и коя незнам си каква. Не ме интересуват такива хора, които правят всичко възможно да изглеждат нещо повече в очите на другите. Гледам себе си, приятелите си и класа ми.
Имаше едни момиченца, които си мислеха, че сме надути и какви ли не, не защото сме направили нещо, за да ни мислят за такива, а просто защото не обръщаме внимание на никой, който не ни интересува. В последствие обаче мненията им се промениха. Така че наистина е и глупаво да се съди за хора, които не познаваме.
Все пак всеки има правото да живее както иска, на едни им харесва да се мислят за холивудски звезди, на други пък им е по-добре да си стоят незабелязвани от никого. Нямаме право да съдим който и да било за начина му на живот, всеки живее както иска и както си го направи. Така че не си тровете нервите да злорадствате, няма смисъл. :wink:

psycho_girl
09-14-2006, 17:00
беее за даскалото нз, не съм правила проучване :smt005 :smt005 :smt005 , ама в моя клас едва се траят курветата с непокритото самочувствие :smt078 тая годин ше има кеч предусещам гооо :smt062 много са злееее, егоистични прости селянки, и на диалект ми говорят, а са кой знае квоо, тстстс, преебават ни по някой прдмет в края на годината задължително, само за да вземат стипендии
мама им мръснаа :smt097

ELiZa
09-14-2006, 17:22
НАвсякаде ги има

09-14-2006, 17:56
vuprosa e qsen

09-14-2006, 18:18
мммм да - точно двечки .не са точно гадни , ама са ужасни! в комплектче са отврат! бройкаджийки , надути ,бахти самочуствието има едната! ходи и вика на момичетата " нямаш шанс с него , щото твойто дупе не е хубаво като мойто" ! :-D тва момиче е смешно направо! голяма фенка е на Токио Хотел и щеше да бие един по- голям от нея щото каза че ония Бил прилича на жена! :lol: ходила е с почти всички момчета от даскалото и ги сменя като носни кърпички , за тва вече всички я мразят :lol: ! другата само дето е бройкаджийка и тя и ходи с момчета за да си отмъщава! тея двете са трагичен случай

mon4eto
09-14-2006, 18:37
Mi vav Vsqko Daskalo si ima vsqkakvi xora,no az sam zapomnila edno momi4e t.e. dve na koito lizemerieto im e v pove4ko.Nqma da spomenavam imena,no iskam da dam savet na tezi koito sa se varzali na takiva i sega sajalqvat!Xora vnimavaite za takiva te sam mnooogooo :?

ThePainIsReaL
09-14-2006, 21:11
Хах... даа.. :lol: има ги и такива индивиди е моето даскало . Леле , как ги мразя :evil: Много са ми противни .

linkin_park_fenka
09-15-2006, 14:12
iima edna tapa ot moq klas no na neq epoxata i be6e ot 1-4 sq ve4e nikoi ne i obra6ta vnimanie[-X

{{{MiLo_f}}}
09-15-2006, 14:15
има ги всякакви в мойто даскало! не съм от тях и нямам намерение да ставам