PDA

View Full Version : Moderated:Минаха 11 месеца,имам гадже, но още го обичам ..



JuLiTo0o0o
08-12-2006, 20:26
naistina imam nujda ot suvet kak sled kato mnogo go obi4am da go zabravq produljih jivota si imam si drug priqtel no........vsqka ve4er se seshtam za nego i vremeto kogato bqhme zaedno! stabilizirah otnosheniqta si s vsi4ki priqteli ot koito se bqh otdale4ila prez vremeto kogato bqh ot4aqna i susipana.........sega pred vsi4ki se usmihvam se edno sum shtastliva i nishto ne mi teji a vsushtnost istinata e 4e kogato sum sama samo pla4a i ne znam do koga moga da produljavam taka kak moje za po4ti 11 meseca nishto da ne se e promenilo v 4uvstvata mi KAK?molq vi pomognete mi kakvo da napravq za da produlja spokoino napred.....????!????! :cry: :cry: :cry: :smt010 :smt010 :smt010 :smt010


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

Nasindo
08-12-2006, 20:29
ami jivota e takav... prosto go zabravi ... ako ne moje da ste zaedno se otkaji i s vremeto 6te ti mine .. SIGUREN SAM !...

a da te pitam - smqtash li 4e moje pak da te dopusna do sebe si ? :-k

Obitax
08-12-2006, 20:29
dobre de kato si ima6 drug priqtel za6to misli6 za nego ??? toi ne e li ostanal v minaloto ???

alkobalko
08-12-2006, 20:30
Миличка, съжалявам! Предполагам, че ти е много гадно. И аз не знам какво точно да те посъветвам. Правилно си продължила да живееш. Няма смисъл да си съсипваш целия живот, заради него. И все пак явно не си успяла напълно. Ако той ти е бил първата любов може и да е невъзможно да го забравиш напълно. Май няма какво друго да направиш, освем вечер да си плачкаш, за да ти олекне. Ще видиш, че постепенно болката ще намалее и в един момент ще изчезне. Е може би не напълно, но поне няма да е такава пронизваща болка. И няма да плачеш, когато си спомниш за него, а ще се усмихваш при мисълта за хубавите мигове, които сте имали заедно. Дано мъката ти премине по-скоро и успех!

JuLiTo0o0o
08-12-2006, 20:36
ami jivota e takav... prosto go zabravi ... ako ne moje da ste zaedno se otkaji i s vremeto 6te ti mine .. SIGUREN SAM !...

a da te pitam - smqtash li 4e moje pak da te dopusna do sebe si ? :-k edva li mojem da sme pove4e ot priqteli mina dosta vreme a po povedenieto mu vijdam 4e si misli 4e i na men mi e minalo :smt010 :smt010 :smt010

Nasindo
08-12-2006, 20:40
ami jivota e takav... prosto go zabravi ... ako ne moje da ste zaedno se otkaji i s vremeto 6te ti mine .. SIGUREN SAM !...

a da te pitam - smqtash li 4e moje pak da te dopusna do sebe si ? :-k edva li mojem da sme pove4e ot priqteli mina dosta vreme a po povedenieto mu vijdam 4e si misli 4e i na men mi e minalo :smt010 :smt010 :smt010

taka kato 4eta ne6to mi podskazva ,4e si dobro momi4e ;)
ta napravo 6te ti kaja - ne pi6i tuk ,a se vij s nego i mu kaji vsi4ko ,koeto iskash da mu kaje6 .... 4e prez tezi 11 meseca ne si spirala da mislish za nego ,4e si imash prqtel ,no mislish samo za nego ....vsi4ko si izlei pred nego ,pak kakvoto sabq pokaje ... pone 6te znaesh 1 pat zavinagi kakvo 6te e ...uspeh O:) :wink:

Angel_Girl
08-12-2006, 20:42
Еми, миличка няма друг начин освен да се опиташ да го забравиш. Съжалявам много за това, което ти се е случило.

luda`flirtajika
08-12-2006, 20:48
q stiga da ne e po4inal nhqkoi-spokoino...az blg na vsi4ki koit omi pomognaha da osuznaq,4e sus sulzi rev nishto ne postigam-vupreki 4e si placha-pozvoleno e,no nikoi neznae ta taka...ne s eot4aivai spox :)

JuLiTo0o0o
08-13-2006, 10:05
ami jivota e takav... prosto go zabravi ... ako ne moje da ste zaedno se otkaji i s vremeto 6te ti mine .. SIGUREN SAM !...

a da te pitam - smqtash li 4e moje pak da te dopusna do sebe si ? :-k edva li mojem da sme pove4e ot priqteli mina dosta vreme a po povedenieto mu vijdam 4e si misli 4e i na men mi e minalo :smt010 :smt010 :smt010

taka kato 4eta ne6to mi podskazva ,4e si dobro momi4e ;)
ta napravo 6te ti kaja - ne pi6i tuk ,a se vij s nego i mu kaji vsi4ko ,koeto iskash da mu kaje6 .... 4e prez tezi 11 meseca ne si spirala da mislish za nego ,4e si imash prqtel ,no mislish samo za nego ....vsi4ko si izlei pred nego ,pak kakvoto sabq pokaje ... pone 6te znaesh 1 pat zavinagi kakvo 6te e ...uspeh O:) :wink:



ami ako me otblusne i dori ne pojelae da sme priqteli ????????? :smt010 :smt010 :smt010

Eimi_{}
08-13-2006, 10:35
ami jivota e takav... prosto go zabravi ... ako ne moje da ste zaedno se otkaji i s vremeto 6te ti mine .. SIGUREN SAM !...

a da te pitam - smqtash li 4e moje pak da te dopusna do sebe si ? :-k edva li mojem da sme pove4e ot priqteli mina dosta vreme a po povedenieto mu vijdam 4e si misli 4e i na men mi e minalo :smt010 :smt010 :smt010

taka kato 4eta ne6to mi podskazva ,4e si dobro momi4e ;)
ta napravo 6te ti kaja - ne pi6i tuk ,a se vij s nego i mu kaji vsi4ko ,koeto iskash da mu kaje6 .... 4e prez tezi 11 meseca ne si spirala da mislish za nego ,4e si imash prqtel ,no mislish samo za nego ....vsi4ko si izlei pred nego ,pak kakvoto sabq pokaje ... pone 6te znaesh 1 pat zavinagi kakvo 6te e ...uspeh O:) :wink:



ami ako me otblusne i dori ne pojelae da sme priqteli ????????? :smt010 :smt010 :smt010Еми възможно е и да те отблъсне,ноо представи си,че отношенията ви се оправят?Винаги има защо да опиташ!Успех и от мен! :D

miloto_girl_4e
08-13-2006, 10:58
Това да искаш да сте приятели според мен е ... супер мазохистично ...
Аз лично така .. още преживявам едно бивше гадже ...
Скъсахме януари, оттогава до сега съм имала 3 гаджета, сега последното уж по-сериозно ще го карам с него, но ...
Първите 2-3 месеца страдах ужасно много, сега съм с друг, но от време на време(а последната седмица всеки ден за съжаление) се сещам за него и... е доста кофти ...
Какво да ти кажа .. според кофтито в случая е, и че с с друго момче, а мислено не си с него ...
Няма какво да ти кажа друго, освен изпитаното клише, че времето лекува... всъщност - не, то не лекува, но притъпява чувствата и не мислиш вече така често за Него ...
Според мен е тъпа идеята да се опиташ пак да си с него ...
Превъзмогнала си част от тъгата си, не искаш да тръгнеш по този път отначало, нали? :-k