PDA

View Full Version : Нощта с твоята душа!



MartiSSima
08-12-2006, 23:33
Когато нощем падне мрак, и градът притихне в нощна тишина, крача боса из улиците пак очаквайки да срещна сянката ти дивна.Вървя сама към теб, опитвайки да стигна до душата ти красива, вървя и търся брод и намирам любовта тъй красива.
Вървя през улиците тъмни, а вятър вее моите коси, стигам до красиви порти, вратите към твоите мечти.Открехвам леко портата голяма, и стъпвам с крачка смела, а като вятър спомените ме връхлитат и се чувствам така желана.Вратата се отваря и в далечината виждам сянката желана, протягам моята ръка с безумното желание да я хвана.Но като змията - студена и коварна избяга от моите ръце без да осазная, че съм ранила най - прекрасното момче.
Продължавам след сянката ти дивна, тичам след нея и викам, но като глас в пустиня се чувствам аз.Сълза се отронва, пада без глас, така желаех да си мой a наложих моята власт.
Мъка облива сърцето ми,прах я покрива и както смъртта черна, тя своята подлост излива.
Гоня те, но не мога да те стигна, викам те но ти не чуваш моя глас, дера душата си за да викна но сама съм пак аз.
Ден се мина,после месец и година и нощем продължавам аз да тичам след момчето на моите мечти.И след година, и след две,дори след векове, нощем аз ще гоня най - прекрасното момче.Ще шепна думи нежни- "Обичам те, не ме забравяй мили"!!!


Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

LP_girl_14
08-12-2006, 23:39
За пореден път ти казвам Браво! =D> Много е хубаво и определено носи своето послание.Използваш думите доста умело :D

Obitax
08-12-2006, 23:40
=D> =D> =D> =D> Perfektno napisano . 6apka ti svalqm za napisanite ne6ta !!!

BeBcHeTo
08-13-2006, 00:03
=D> =D> =D> Bravo mnogo e hubavo!

Angel_Girl
08-13-2006, 00:47
Много е хубаво, но и много тъжно.

MartiSSima
08-13-2006, 01:02
Angel_Girl mersi, moje li 1 li4en vupros aaa ti ot kade si zashtoto te mislq za edno momi4e ot moq grad?

CVETELLINA
08-13-2006, 09:47
за пореден път да кажа,че е много красиво...както се казва най-красивите неща идват от сърцето!
Браво! =D>

BeBencEto
08-13-2006, 09:56
mnogo mnogo e krasivo mila i mngoo se radvam che puskash tvorbite si...zashtoto az moite gi mislq za neshto lichno i sum gi pokrila taka che nikoi da ne gi vidi.... :-)

MartiSSima
08-13-2006, 20:47
Radvam se che ocenqvate tova koeto sum napisala, no kogato si tujen dumite sami izlizat ot teb :( no pak se polu4avat krasivi neshto.Losho e taka no...
Vse pak mersi iskrenno!Cunki!

Legally_Blonde
08-13-2006, 20:57
Миличка...всеки път като чета някоя от творбите ти и започвам да плача,защото изпитвам ужасна вътрешна болка и то от любов и като чета трези неща...все едно си ги писала за мен! :smt010 :smt010 :smt010

MartiSSima
08-13-2006, 21:07
Legally_Blonde sorry ne iskam da plachesh!Prosto tova sa chuvstva i ne mojem da se otturvem ot tqh.Iskrenno sujalqvam za sluchiloto se s teb!Sorry otnovo!

Legally_Blonde
08-13-2006, 21:13
Legally_Blonde sorry ne iskam da plachesh!Prosto tova sa chuvstva i ne mojem da se otturvem ot tqh.Iskrenno sujalqvam za sluchiloto se s teb!Sorry otnovo!
Няма нищо мила..ти не си виновна..искам да каж колко красиво е това което пишеш! =D> :cry: