PDA

View Full Version : Moderated:Възможно ли е да се влюбиш по IRC?



Morskiq_Vylk
08-13-2006, 02:00
Искам да попитам дали е възможно да се влюбиш в ирк и ако е как става номера???



Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

asinka
08-13-2006, 02:05
МнЕм нЕвЪзМожНо ... [-X [-X [-X

Morskiq_Vylk
08-13-2006, 02:16
Незнам. Само знам че испитвам силни чувства към едно момиче от ирк но незнам дали е любов :?: :!: :?: :!: :smt008 :smt008

ProstoAz
08-13-2006, 02:21
НЕ може! [-X

asinka
08-13-2006, 02:25
0о0о0о0 незнаеш дали е лубоф еми тогава кфо ще е ...приятелствоо ... страноо и аз имам такива чувства към едно такова момче ... моя съвет към тебе е да не заповядваш на чувствата ти като си сигорен че си я обикнал и го кажи а не като още незнаеш дали я обичаш :smt014 :smt018 =;

asinka
08-13-2006, 02:28
НЕ може! [-X

е що да не може бей ... :smt102 :smt102

Angel_Girl
08-13-2006, 02:31
Morskiq_Vylk и asinka вие не сте ли гаджета???
Относно темата не може да се влюбиш в човек, който не си виждал/а, а само сте си писали.

asinka
08-13-2006, 02:32
Morskiq_Vylk и asinka вие не сте ли гаджета???
Относно темата не може да се влюбиш в човек, който не си виждал/а, а само сте си писали.

мнем не сме и няма да бъдем просто се имаме като мн добри авери .... :-# аз го ловкам като мн добър авер и това си е не може да бъде нищу повече и тои си го знае ...

ProstoAz
08-13-2006, 02:33
Защото то това не е любов. Това, че се разбираш с някой човек в интернет и си допадате не е никакъв признак на любов. По-скоро го наречете приятел, към който сте много привързани, НО е НЕВЪЗМОЖНО да се влюбиш в нереален образ, в образ създадена във вашето въображние. И не само, че е невъзможно - тъпо е и детско. Как ще се ВЛЮБИШ в човек без да си го видял на какво прилича, без да имате реален контакт...Абе, мани, беги...

Angel_Girl
08-13-2006, 02:34
Защото то това не е любов. Това, че се разбираш с някой човек в интернет и си допадате не е никакъв признак на любов. По-скоро го наречете приятел, към който сте много привързани, НО е НЕВЪЗМОЖНО да се влюбиш в нереален образ, в образ създадена във вашето въображние. И не само, че е невъзможно - тъпо е и детско. Как ще се ВЛЮБИШ в човек без да си го видял на какво прилича, без да имате реален контакт...Абе, мани, беги...
Напълно те подкрепям. И аз съм на това мнение

asinka
08-13-2006, 02:36
Защото то това не е любов. Това, че се разбираш с някой човек в интернет и си допадате не е никакъв признак на любов. По-скоро го наречете приятел, към който сте много привързани, НО е НЕВЪЗМОЖНО да се влюбиш в нереален образ, в образ създадена във вашето въображние. И не само, че е невъзможно - тъпо е и детско. Как ще се ВЛЮБИШ в човек без да си го видял на какво прилича, без да имате реален контакт...Абе, мани, беги...


мдам незнайно защо и аз останах с това мнение.... :smt017 :smt017

TPEHEP4ETO
08-13-2006, 03:02
Дам,възможно е.. :) Аз се излъгах така... не ви го препоръчвам,не е здравословно :) Иначе от irc ми тръгнаха няколко много истински приятелства с готини мацки :)

asinka
08-13-2006, 03:07
Дам,възможно е.. :) Аз се излъгах така... не ви го препоръчвам,не е здравословно :) Иначе от irc ми тръгнаха няколко много истински приятелства с готини мацки :)

to 4e e vyzmojno vyzmojnu e ....no ne e prepory4itelnuuu :(

TPEHEP4ETO
08-13-2006, 03:12
Дам.. не е ;) но пък си има и предимства...от друга гледна точка,ако човека отсреща е искрен към теб през цялото време ще му е в пъти по-лесно да разкрие себе си в чата отколкото на живо.. просто така е устроена човешката психика.. ако имаш пред теб човек се притесняваш,докато в чата си освободен от напрежение и си способен да покажеш своето мислене в пълна светлина ;) ...друг е въпроса ако се представиш за това което не си,но да речем че покажеш истинския себе си... човека срещу теб-също,виждате се .. допадате си и се взимате.Някой ще каже.. тоя става за писател фантаст,да но не са един и два примерите за подобни случки...

asinka
08-13-2006, 03:27
emi napylnu si prav qvnu morskiqt vylk se e privyrzal zdravata kym nqkogo ... :(

Novkov
08-13-2006, 05:52
Любов - не, привързаност - да.

DeSsY`
08-13-2006, 06:17
Невъзможно е. Може например да си допаднеш с някой и после да излезете и вече оттам да стане нещо. Но този с който чатиш, може да ти се представя за съвсем друга личност, ти да си изградиш някакъв негов образ, който няма нищо общо с реалния. Само мога да ви посъветвам да не приемате тоя чат толкова насериозно. ;)

mechtaq_za_teb
08-13-2006, 07:35
shtom az se vlubih mislq che e vazmojno

KisskilleRcHe
08-13-2006, 07:58
А бе хора.... Вие въобще знаете ли какво чувство е любовта.....

LP_girl_14
08-13-2006, 08:20
За мен е невъзможно!МОже да ти допадне даден човек в чата и след време да продължите общуването си на живо и тогава да се получи евентуално нещо,но така да се влюбиш само от една снимка и от думичките дето пише другия...не ми се вярва.Освен това доста често се случва човека с който общуваш,да се държи по един начин във ирк и по съвсем различен във реалния свят.Просто си е друго да виждаш човека с който разговаряш,да наблюдаваш поведението му,да го докосваш...
Влюбването е доста силно чувство,а като гледам все повече хора го бъркат със привличането,симпатиите и харесването



Темата се повтаря и стана малко банална вече:

:arrow: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=48643&highlight=irc
:arrow: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=46446&highlight=irc
:arrow: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=38348&highlight=irc

alkobalko
08-13-2006, 08:28
И според мен не е възможно.

mravu4kata
08-13-2006, 08:47
Според мен може. :wink:

BeBencEto
08-13-2006, 08:53
znachi donqkude i realno poglednato tochno liubov e mnogo silna duma za tova koeto chuvstvat horata po irc....no az vse pak si mislq che si zavisi ot choveka i ottova kolko e suzrql..zashtoto nai-lesno da e se vliubish v nqkoi ot chata...vseki den si govorite i izvednuj hop ima trupka..ne znam chak vliubvane ne bih kazala...no ne moga i da si obqsnq hilqdite sulzi kogato nqkoi ot irc te zareje ili se skrate s nego..

maldini
08-13-2006, 10:18
Тая тема е дискутирана милиони пъти и не само в този форум и никога няма да се разберем дали е възможно или не,просто защото всеки има различно мнение.Мойто е,че това е абсолютно възможно и реално,защото има хора на които им е много по-лесно да общуват по чатове,отколкото на живо и да изразяват чувствата си,освен това когато вече сте се опознали достатъчно можете да се срещнете и да стане нещо повече от вашата връзка.
НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА!!!!Гледайте оптимистично на нещата и забележете казва ви го песимист :mrgreen: и не знам защо толкова сте се оттегчили и ядосали на тия чатове. :-k

SeXyTo_f
08-13-2006, 10:20
невъзможно е! и е супер тъпо...как ще се влюбиш в човек който даже не си виждала??? :shock:

gestapo
08-13-2006, 10:21
Бе спрете да давате смешни мнения :evil: Аз съм изживял две страхотни интернет връзки, всяка по 3-4 месеца... не се бяхме виждали но бяхме лудо влюбени един в друг. [-(

Eimi_{}
08-13-2006, 10:25
Защото то това не е любов. Това, че се разбираш с някой човек в интернет и си допадате не е никакъв признак на любов. По-скоро го наречете приятел, към който сте много привързани, НО е НЕВЪЗМОЖНО да се влюбиш в нереален образ, в образ създадена във вашето въображние. И не само, че е невъзможно - тъпо е и детско. Как ще се ВЛЮБИШ в човек без да си го видял на какво прилича, без да имате реален контакт...Абе, мани, беги...
Напълно те подкрепям. И аз съм на това мнениеПрави сте!

luda`flirtajika
08-13-2006, 10:28
Незнам. Само знам че испитвам силни чувства към едно момиче от ирк но незнам дали е любов :?: :!: :?: :!: :smt008 :smt008

ami ko da ti razpraam-v sushtoto polojenie sum :) samo znam,4e izpitvam silni 4uvstva kkum endo mom4e,....(est vijdala sum go na mn pic4eta)

ni6to_ob6to
08-13-2006, 10:42
Любов - не, привързаност - да.

kratko, tochno i qsno!

Bisollini
08-13-2006, 10:53
Незнам. Само знам че испитвам силни чувства към едно момиче от ирк но незнам дали е любов :?: :!: :?: :!: :smt008 :smt008 PO skoro ispitva6 Neudvoletvorimo jelanie da q Iz4uka6

miloto_girl_4e
08-13-2006, 11:06
Може да се влюбиш в това момиче, едва когато то видиш..
Така да си влюбен в човек на когото не си му виждал очите.. нещо невъзможно ми се струва :mrgreen:

BeBcHeTo
08-13-2006, 12:11
Da moje.......az se vlubix v edno mom4e ot IRC.........i sq hodq s nego

iskamTe_vednaga
08-13-2006, 12:13
ami edvali moje6 da se vlubi6 v nqkoi koito ne si vijdala.ili nai mn si go vijdala samo na snimka.....

XePouH
08-13-2006, 12:20
А бе хора.... Вие въобще знаете ли какво чувство е любовта.....
точно това е истината най-много се нервя като някви дет ходят от 1 седмица има няма се пишат "оби4ам`лайното" примерно де :D

luschka
08-13-2006, 12:39
Аз мисля, че възможно да се появят някакви по-силни чувства, а когато се срещнат хората, нещата да ес преродят и в любов.

asinka
08-13-2006, 14:31
Незнам. Само знам че испитвам силни чувства към едно момиче от ирк но незнам дали е любов :?: :!: :?: :!: :smt008 :smt008 PO skoro ispitva6 Neudvoletvorimo jelanie da q Iz4uka6

mMm koito za kfoto si misli .... :mrgreen: :lol: :smt017

cskamoni4ka
08-13-2006, 14:45
Да се влюбиш ИСТИНСКИ в човек,който си виждал само на снимка или само си пишеш с него не може да стане,но може да се увлечеш по него и да се заблудиш,че си влюбен.

ProstoAz
08-13-2006, 14:45
Da moje.......az se vlubix v edno mom4e ot IRC.........i sq hodq s nego

По интернет ли ходите? :lol:

Ако се видите - да, така става да се влюбиш, но без да сте се виждали... [-X

Anabella
08-13-2006, 19:56
Da moje.......az se vlubix v edno mom4e ot IRC.........i sq hodq s nego

и аз така :) :smt007

SwEeT_RosiNa
08-17-2006, 20:53
Да може да се влюбиш в ирк аз така се влюбих в моя приятл после се видяхме след 2-3 месеца въпреки че сме от един град.И сега сме вече от 1 год. и 8 месеца заедно :lol:

Shadow_Walker
08-17-2006, 22:14
Ами не, понеже за да се влюбиш в някого трябва все пак да си го виждал, защото не знаеш дали е такъв, за какъвто се представя, пък и за влюбването е химия и има нужда от флуидите на партньора (правя се на умен :lol: ), във чата човек не винаги се държи както в действителност, пък и се пак трябва да знаеш тоз човек как изглежда и дали те привлича образът му.
Та, Не може да се влюбиш в непознат от чата.

iiirish
08-17-2006, 23:10
да се накефиш на нечий характер може, но да се влюбиш - [-X

CutiE
08-18-2006, 11:49
Според мен може да се влюбиш по IRC в 4овек от твоя град,който си виждал,познаваш го бегло или пък с който тепърва ти предстои да се запознаеш... :wink:

ReconnEcT
08-18-2006, 12:00
hM hubavo e tva 4e seki si ima mnenie i durji na nego no are molq vi neka pone ne se obejdavame vzaimno v tova i da se prismivame na 4ujdoto mnenie . Seki s mnenieto si : i taka spored men moje da se vlubi6 v IRC kakvo kato ne si go vijdal toq 4ovek na jivo ?! ti se vlubva6 v nego samiq ne v vun6niq mu vid nai gi mraza tiq deto kato vidqt nekoi det izglejda qko i "oo vlubena sam" !! ako 4oveka otsre6ta e iskren s vas 1vo se vlubva6 v nego samiq v posledstvie za da ne e samo lubov za v 4ata se vijda6 s nego i vruzkata vi produljava ako 4oveka naistina e bil tozi za koito se e predstavql v IRC ! No za6to pak da e nevuzmojno da se vlubi6 vav vutre6nata krasota na edin 4ovek otsre6ta ?!? ako ne e bil neta da se zase4ete moje nikoga da ne se vidite na jivo - a v kraina smetka ot tam se zapoznavate :) nali cepite .. lubov v IRC moje da se porodi , no ako e samo za tam ne moje da se zapazi !

RoSsY88
08-18-2006, 12:13
О да Възможно е...аз съм се влюбвала...намерих идеалният човек за мен по ирц и прекарах 5те най-страхотни месеца от живота си жалко,че ме заряза заради лъжите си на приятелите си ](*,) Инак е мн възможно просто трябва да попаднеш на идеалният :Пп

Verliebt_Maedchen
08-18-2006, 12:50
moje nqkoi silno da te privli4a, no da se vlubi6 v edin nick....lubovta e ne6to d1lboko i slojno ... + tova v 4ata ne vseki se predstavq za tak1v kak1vto e :-k ina4e sled kato se sre6tna6 s 4oveka za6to ne ;)

Chiana
08-18-2006, 13:21
НЕ! Това са глупости!
Ако някой в чата ти каже, че те обича, без да те е виждал, или ти е виждал само някакъв тъп пик, то:
Или е някакво пишлеме, което още незнае на кой свят се намира.
А ако е по-голям, то:
Или те зарибява да се видите и да те опатка, защото му е писнало да кара на чикии
Или е някакъв абсолютен ненормален психопат. :wink: