PDA

View Full Version : Niama da go vidia poveche



08-13-2006, 02:26
Uff, hora neznam veche kvo da pravia. Dnes beshe tolkova gaden den, che niamam dumi. Znachi s edno momche rabotihme zaedno v produljenie na mesec moje bi. Neznam dali toi niakoga e podoziral che go haresvam, no taka beshe. Moga da tvurdia che toi ne me e haresval kato gaje, no puk e imal malki simpatii. Prosto vinagi e bil mnogo dobur i mil kum men. Vinagi kato se razminem shte mi kaje zdrasti i shte se usmihne. Ta tova momche veche ne go vijdam na rabota- yavno e napusnal. :cry: S nego ne sme bili priateli, prosto poznati, kolegi. Niamam mu nito tel.nomer, nishto. Izvednuj izchezna. :( No tolkova mi lipsva sega. Neznam no vinagi otivah s nastroenie na rabota, zashtoto biah sigurna che i toi shte raboti, radvah se che shte go vidia. Sega ne moga da spra da placha, ne moga da poviarvam che nikoga niama da go vidia. Do dupka go haresvah, strashno mnogo. Daje biah reshila da zapochna leko po leko da mu pokazvam che go haresvam, no uvi prekaleno e kusno. :cry: Taka mi se iska da se vurne, i poniakoga si go mislia no edva li tova shte stane. Tam e rabotata che niamame obshti poznati...
Nishto ne moga da napravia za jalost, no da se primeria s misulta che veche niamam da go vidia. A tolkova mnogo bih iskala da go vidia, jaduvam za nego. Neznam kakvo da pravia, poludiavam, po cial den si mislia za nego. Kajete mi molia vi se kak da preudoleia vsichko tova
:?:

Angel_Girl
08-13-2006, 02:33
Еми може да е в отпуска

BeBencEto
08-13-2006, 09:39
da naistina..rabotite na edno mqsto pitai tam kolejka kolega nqkoi....i ako e napusnal pone pitai za telefona mu....deistvai predi suvsem da si go izgubila..tvoqta istoriq dokazva che chovek trqbva da se bori navreme a ne da chaka neshto da se sluchi...deistvai vzemi mu telefona ako trqbva ot shefa..no se bori i ne se otkazvai za nishto na sveta!