PDA

View Full Version : Отношения момче-момче vs. момиче-момиче



TPEHEP4ETO
08-13-2006, 03:47
Много ми е интересно какво мислите относно тези отношения?Моето мнение е ,че между момчета може да същестува добро приятелство,докато при момичетата идва един момент в който едната тръгва с някое момче.. или е по-харесвана от другата и се появява завист от едната страна,от там нататък приятелството отива на кино ,появява се злоба и още куп чудесии,докато при момчетата дори да се поскараме за някоя мацка,нещата след това все пак отново се нареждат както преди .

Novkov
08-13-2006, 05:32
Дам, за това не е хубаво да има много момичета на едно място, много интриги стават

zoben_pitbul
08-13-2006, 08:02
Не знаеш колко си прав!Това си е вярно и аз лично познавам няколко момичета,които са се скарали заради момче(не точно защото всимчки го харесват,но от завист и злоба),докато наистина момчета може и да се скарат,но после отново си става както преди.

~~`MaLaK-b3b40`~~
08-13-2006, 08:36
Ем до някаде си прав, но аз и моита най-добра приятелка се познаваме от 1 клас а сега ще сме 7 и до ся сме се карали може би 2-3 пъти за момче, но винаги едната отстапва и сме се сдобрявали така, че според мен и при момичетата може да има силно приятелсвто както при мом4етата.Пък и ако имат разли4ни вкусове за мом4ета както ний. :roll: Никога до сега освен тези 2-3 пъти не е харесвала този който и аз :) :wink: :P :D :wink: :lol:

ni6to_ob6to
08-13-2006, 09:05
Много ми е интересно какво мислите относно тези отношения?Моето мнение е ,че между момчета може да същестува добро приятелство,докато при момичетата идва един момент в който едната тръгва с някое момче.. или е по-харесвана от другата и се появява завист от едната страна,от там нататък приятелството отива на кино ,появява се злоба и още куп чудесии,докато при момчетата дори да се поскараме за някоя мацка,нещата след това все пак отново се нареждат както преди .


Не само при момичетата става това със завистта. Е, малко по-често, но определено и при момчетата се заражда завист, ако единия е по-готин, по-харесван .. какво си мислиш, че другия няма да злобее ли? Или просто ще се възхищава на "най-добрия" си приятел .. :roll: Всичко си зависи от хората .. има свестни мацки и тъпи момчета .. както и обратното :)

`Death`Whore`
08-13-2006, 09:08
Предпочитам мъжка компания. Момичетата не ми действат добре. Имам 2 приятелки, които не са типични момичета, затова излизам с тях. Офффф, като се сетя, че след 4 дни пак ще трябва да търпя една пикла...ми става лошо.

alkobalko
08-13-2006, 09:30
Много добре си го казал. За мен истинско приятелство без завист може да съществува само между момчета. И точно това ме кара да предпочитам момчета за приятели, защото знам, че винаги м,ога да разчитам на тях и няма да ми забият нож в гърба.

Ice_Kiss
08-13-2006, 09:46
Много добре си го казал. За мен истинско приятелство без завист може да съществува само между момчета. И точно това ме кара да предпочитам момчета за приятели, защото знам, че винаги м,ога да разчитам на тях и няма да ми забият нож в гърба.

Съгласна съм с теб

ice^girl
08-13-2006, 09:54
Определено съм съгласна с това твърдение. Аз лично съм имала такива преживявания и знам от опит, че наистина момчетата съумяват да си запазят приятелството. Пример: Ходих с едно момче, разделихме се и скоро след това тръгнах с един негов приятел. Обаче отношенията между тях не се промениха и до днес са си приятели и си излизат постоянно, така че... Това при момичетата е почти "мисията невъзможна"...
От друга страна обаче си мисля, че приятелството между момичетата е по-силно, по-привързани са една към друга, докато при момчетата не е така. ние момичетата може да имаме само една приятелка, но тя ни е най-близка, докато момчетата имат много приятели, но дали са им приятели в истинския смисъл на думата или просто познати...?

08-13-2006, 10:30
vseki e prav za sebe si .mn e otnositelno. priqtestvo moje da ima nezavisimo ot pola. vseki 4ovek e razli4en.

TPEHEP4ETO
08-13-2006, 13:35
Струва ми се ,че доста хора мислят като мен самия.Завист при момчетата не се появява когато единия е по-харесван.. а когато е по-богат ;) Логично е ,защото момчетата обичат да показват материалните неща и когато единия може,другия не-тогава идва субливния момент :)
При мацките на пръв поглед приятелството изглежда по-силно ,защото си ходят хванати за ръце,целуват се,милват се ,говорят си на някво прякорче и т.н. ,това ни кара да си мислим ,че са по-близки ,а я си представете,че 2 момчета почват да си казват мило и всеки път като се видят се целуват по устните ](*,)

08-13-2006, 15:08
Absoliutni gluposti 4e mejdu momi4eta ne moje da ima istinsko priqtelstvo! I ima mn dokazatelstva za tova! A sum bila i svidetelka na takiva intrigantstvaniq ot strana na mom4eta.... uj sa nai-dobri priqteli puk ediniqt kato otiode na selo drugiqt mu govori kakvo li ne zad gurba! Tova mom4e naistina mu zavijda6e za6toto opredeleno dr be6e po-haresvan!
Kolkoto mom4etata sa sposobni da zavijdat tolkova i momi4etata!

cS_LaMeRkA
08-17-2006, 22:56
Няма приятелки в тоя свят секо 2-ф краде, завижда, и е егоистка ... ! Няма приятелки на тоя свет запопнете го (говора момиче и момиче! (Може да има но са редкос, огромна редокост) Някой сега ше ми кае "грешиш" ама не греша може са да сте... "Добри-най-добри приятелки" глей к'во ста'а след време... и не говорете! [-X В житова ми сам имала само 1 ... тя пропадна и тя.. няма право мислене а и ми в говорила зад гърба за кво се разпрам с ку*ветини... :-s [-X :| И в 4-клас може да съм пила пикла :lol: имаж некво там измислено приятелче..дето бехме на "здрасти некви тъпи усмивки през часовете" и товага в класа аз и една :-k офца... също го харесваше оня я скаса по едно време и аз тъпото аре аз... и оная пача ми викаше постоянно "зарежи го, той е женкар" а аз :lol: викам "да да" ама не ... а защо само ми го казваше за да се възползва и аре ... теглих му майната :lol: и нали ви кам ку*ветини и тя се лепна за него... \:D/ абе вобще за к'во си гоовриме!