PDA

View Full Version : Sofianci,otkyde moga...?



08-13-2006, 12:03
Imam idvane do sf skoro i mn iskam da si kupq maratonki na Pony,ta ako mi kajete kyde ima magazini(sig sa mnogo) no pls gledaite da sa po centyra..mersi
i oshte neshto...predi vreme nqkoi mi be6e kazal 4e ima magazin kydeto prodavat ot tiq skeityrskite marki Billabong,DC,Adio,DVS v koito oba4e neshtata sa po-eftini shtot imat nqkakvo malko defekt4e,da mi kajete ima li go naistina tozi magazin i kyde e
mersi :-D :smt043

WwanAdoO
08-13-2006, 12:15
POny има на Левски...до пица Хът, ако не се лъжа...
иначе такива магазинчета с намалени неща има много... обаче не им знам адресите, щот са по някви супер забутани улици... иначе в Мухоморка и Placebo има някви такива и то по-евтини... ама то трябва да уцелиш нещо, да минаваш честичко- иначе те са на Шишман...
има и на Цар Симеон има няколко магазинчета... има и на Ангел Кънчев,ма не Радикал

little_sea_angel
08-13-2006, 13:15
ami az se se6tam 4e v Mall Sofia ima takuv sporten magazin ot kudeto da si vzeme6 maratonki na Pony prosto hva6ta6 edno taksi i kazva6 do Mall Sofia vsi4ki go znaqt :) nadqvam se da sum ti pomognala

white_chik
08-13-2006, 13:50
аз знам къде продават на пони,но е малко сложно за обяснение.Иначе и този магазин в Левски е точно,както ти казаха до пица Хът.А колкото до намаленията аз имам кецки на адио и си ги взех за 90лв,намалени от 138-просто бяха останали последен номер :P