PDA

View Full Version : Не мога да разбера защо се получава така...?!



Щматка
08-13-2006, 12:28
Писна ми да съм сама вече!Искам приятел!Немога да разбера на мен ли ми има нещо,че нещата не се получават.Когато направя някаква крачка към някое момче..той ме възприема като...приятелка и нищо не става...Незнам може би и аз съм затворила сърцето си,защтото преди време бях здраво хлътнала по едно момче и не ме интересуваше никой друг...офф незнам...НЕ ИСКАМ ВЕЧЕ ДА СЪМ САМА!Даже незнам защо пиша тук даже незнам как бихте могли да ми помогнете.... офффф незнам :( :cry: :cry: :(

iskamTe_vednaga
08-13-2006, 12:32
ami nqma nujda da pi6e6 tuk nqma s kakvo da ti pomognem za sajelqnie

ni6to_ob6to
08-13-2006, 12:33
Наистина ние трудно можем да ти помогнем .. :roll: Опитай се да не мислиш толкова за това .. Винаги човек колкото повече мисли за нещо, то не става .. Ще му дойде времето, ще си намериш момче, което да те обича и ти да го обичаш .. А и това, че те възприемат само като фр .. може и да е от възрастта.. нз на колок си, но момчетата на 14-15-16 са малко по-изостанали от момичетата .. и не разсъждават като тях .. А и доста се страхуват от сериозна връзка .. а доколкото разбирам ти искаш това .. :roll:
Споко, ще си намериш подходящия човек! Успех!

luschka
08-13-2006, 12:35
Мисля, че с времето нещата ще се променят. Не се отчайвай, всичко ще се подреди.

LP_girl_14
08-13-2006, 12:41
Пишеш защото имаш нужда от съвет или просто да споделиш какво ти е на сърчицето :wink:
Може би наистина ти е трудно да бъдеш с друг,защото явно си обичала много онова момче и той все още значи нещо за теб.Докато не го изтръгнеш напълно от съзнанието ти,няма как да погледнеш друг!Просто излизай повече и не прави грешката да се затваряш в себе си.Също така не тръгвай с някого просто за да не си сама.Рано или късно ще намериш момче с което ще си паснете.А дотогава се радвай на свободата си,общувай с много хора,забавлявай се и не мисли постоянно за това.Просто бъди оптимистка.ааа и също така ако си харесаш едно момче,покажи му още в началото че имаш интерес към него.Пак се дръж мило и приятелски настроена,но използвай й чара си :D

Obitax
08-13-2006, 12:52
Писна ми да съм сама вече!Искам приятел!Немога да разбера на мен ли ми има нещо,че нещата не се получават.Когато направя някаква крачка към някое момче..той ме възприема като...приятелка и нищо не става...Незнам може би и аз съм затворила сърцето си,защтото преди време бях здраво хлътнала по едно момче и не ме интересуваше никой друг...офф незнам...НЕ ИСКАМ ВЕЧЕ ДА СЪМ САМА!Даже незнам защо пиша тук даже незнам как бихте могли да ми помогнете.... офффф незнам :( :cry: :cry: :(


tova mi e do bolka poznato :( mnogo pati sam bil v takiva polojeniq no pak postepenno se svikva s samotata pone az sviknah s neq i tq stana moqta nai dobre priqtelka . ne se ot4aivai moje bi 6te mu doide vremeto kogato nqma da si sama .

Good Luck .

miNiTo
08-13-2006, 13:06
hei...nedei da se ot4aiva6 tolkova...
nqma smisal prosto vse 6te se nameri nqkoe mom4e,no doakto ti si na tokova mnenie 4e ti TRQBVA mom4e nqma da stane...
napomnq mi za SPRITE :-k

"Za vseki vlak si ima pytnici" :) UPSEH!

шматка
08-13-2006, 15:53
Да ти кажа и аз точно това си помислих точно като в рекламата на спрайт..Страшно подтискащо е...:( Аз по принцип съм страшно весел човек..и когато ми е гадно никой не може да повярва пък и аз избягвам да показвам колко ми е кофти...НО понякога се случва!

Just_Good_Boy
08-13-2006, 16:01
hei...nedei da se ot4aiva6 tolkova...
nqma smisal prosto vse 6te se nameri nqkoe mom4e,no doakto ti si na tokova mnenie 4e ti TRQBVA mom4e nqma da stane...
napomnq mi za SPRITE :-k

"Za vseki vlak si ima pytnici" :) UPSEH!

08-13-2006, 16:06
da ne si grozna ? :-({|= q dai edin fotos da ta ocenq. 90 % ot "problemite" s vruzkite na taq vyzrast idvat ot obraza v ogledaloto \:D/
P.S. Ot BDJ kazaha 4e namalqt broq na vlakovete. putnici 6e ima, ama vlakovete nqma da stignat :-({|=

Delfinche^
08-13-2006, 16:16
И аз имам такъв проблем от 1 година на сам.Даже вече свикнах.Не мисля че на мен ми има нещо.Пък и като се ппозамислих си рекох-"Я колко по-добре ми е да съм самичка,Няма за кой да се притеснявам да се чуда дали му се е случило нещо като закъснее,дали не си е намерил друга?" Така че има и такъв момент да се чувстваш така в наалото но после като се позамислиш,ще си кажеш че ти е по-добре така! :wink:

honey_reflection
08-13-2006, 21:32
Ne vinagi trqbva da si s nqkoi.. to ne e samo hubavo i bez griji.. daje za 1 vraska trqbva da se grijesh i ponqkoga te zduhva.
Inache da si sama ima i hubavi strani :)

Mike-Jones
08-13-2006, 23:25
:(

kAdrOkoSkA
08-14-2006, 00:00
Oh milata... tova e prehodno. Az oshte sam v toq prehod ama... ima si si hubavite strani da ti kaja :wink: A ti ne iskash prosto da si imash priqtel,zashtoto ako beshe taka... shteshe da gi smenqsh postoqnno. Tarsish neshto konkretno i za tova ne go namirash vednaga :-) Az sashto zatvorih sarceto si predi vreme... i sega sled vsichko... mislq che e ogromna greshka, che mn bolka i samneniq shtqh da si spestq ako prosto se bqh otdala na tova koeto imam. No taka se poluchava kogato te naranqt - ostava sleda koqto lichi i v sledvashtite vrazki. Shte doide i tvoeto momche ne se pri tesnqvai :-) Nadqvam se da namerish v nashite mneniq otgovori na svoite vaprosi :smt056 :smt058

dqfol4e
08-14-2006, 00:14
Пишеш защото имаш нужда от съвет или просто да споделиш какво ти е на сърчицето :wink:
Може би наистина ти е трудно да бъдеш с друг,защото явно си обичала много онова момче и той все още значи нещо за теб.Докато не го изтръгнеш напълно от съзнанието ти,няма как да погледнеш друг!Просто излизай повече и не прави грешката да се затваряш в себе си.Също така не тръгвай с някого просто за да не си сама.Рано или късно ще намериш момче с което ще си паснете.А дотогава се радвай на свободата си,общувай с много хора,забавлявай се и не мисли постоянно за това.Просто бъди оптимистка.ааа и също така ако си харесаш едно момче,покажи му още в началото че имаш интерес към него.Пак се дръж мило и приятелски настроена,но използвай й чара си :D


mili4ka napulno si prava az sum na su6toto mnenie [-X ne se zatvarai v sebe si (az napravix tazi gre6ka) ne q povtarqi molq te [-X [-X [-o<

iiirish
08-14-2006, 15:49
и аз съм имала такъв период и то доста дълъг. не се отчайвай след всяка буря изгрява слънце :wink: :mrgreen:

eleto_ludo_dete
08-14-2006, 17:11
Az sa6to sam v takova polojenie,no da ima6 gadje ne e nai-vajnoto.Predi zivestno vreme haresvah edno mom4e,no ne6tata ne varvqha i bqh mn naranena .Bqh kato slqpa i ne vijdah nikoi dr osven nego.....KAto narkotik mi be6e.Edin den sled 4 godini gonenica s nego,se sabudih i sqka6 ne6to se be6e promenilo v men.....
Sega nqmam gadje i da ti kaja se 4uvstvam dobre.Ponqkoga i na men mi se iska da sam s nqkoi kogoto obi4am,no tezi ne6ta ne stavat ei taka.Radvai se na svobodata si i nai-vajnoto ne se vglabqvai v samotata ,za6toto to4no sega e momentat da se poogleda6 naokolo........

BeBencEto
08-14-2006, 17:39
ami priqtelstvoto spored men e purvata krachka ako budesh malko po uporita i nastoichiva i vmetnesh nqkoq duma povechko ot sorta na sladuk ili neshto takova i vmesto zdravei kazvash eiii s nqkva usmivka..toest da stane malko po sladichko i naivno..trqbva da provokirash momchetata :-)

qgodkata__
08-14-2006, 17:51
Добре дошла в клуба