PDA

View Full Version : Какво да правя



ELiZa
08-13-2006, 13:05
Бях на лагер на морето и там се влюбих в едно мом4е.Той също си ме беше харесал.И така постояно бяхме двамата прекаржахне си супер,въобще беше най- хубавата седмица в живота.Или поне преди да разбера 4е си има приятелка.(между другото сме от един и същ град)И сега ми е мн гадно,а той не знае коя от двете оби4а пове4е.Помогнете ми

miNiTo
08-13-2006, 13:12
hm...bilo e leko tapo ot negova trana da byde s tebe sled kato ve4e si ima fr...i vse pak trqbva da pogovorite 6ot toi e izneveril na onova momi4e i ili ve4e ne iska da e s neq ili e bil s tebe samo za lagera...
kak taka 6te vi obi4a i dvete....
:-k

LP_girl_14
08-13-2006, 13:15
Струва ми се че използваш прекалено силна дума.Вие сте се запознали току що,и вече реши че си влюбена.Тва е страшно силно чувство моето момиче.Харесване може,ама любов :-s Освен тва той е постъпил супер гадно.Има си приятелка,отива на лагер и решава че там ще му е скучно и тръгва да се забива със теб.Ако нея я обичаше,нямаше да ти дава напразни надежди,ако теб харесваше,нямаше да те лъже че си няма приятелка ( или може би просто си с спестил тази "подробност')Мен ако питаш той не заслужава и двете ви.Но ако все пак,въпреки всичко искаш да си с него,постави го пред избор.Ти или тя!Не може да ви разиграва както му падне :?

`Death`Whore`
08-13-2006, 13:16
Не обича нито едната от двете, а ако му пука, му пука доста по-малко за теб.

Nasindo
08-13-2006, 16:43
Бях на лагер на морето и там се влюбих в едно мом4е.Той също си ме беше харесал.И така постояно бяхме двамата прекаржахне си супер,въобще беше най- хубавата седмица в живота.Или поне преди да разбера 4е си има приятелка.(между другото сме от един и същ град)И сега ми е мн гадно,а той не знае коя от двете оби4а пове4е.Помогнете ми

emi nie ne sme qsnovidci... za tova prosto govori s nego... i se izqsnete

uspeh

08-13-2006, 17:48
може да не знае коя обича но знае че тряваб да ви ебне и двете :mrgreen:

maybelline
08-14-2006, 11:57
Момчето е пофлиртувало малко на морето и сега се чуди какво да прави.Ако реши да зареже една от вас и да остане с другата,най-вероятно зарязаната ще си ти.А ако не си ти,той ще остане с теб,но ще зареже досегашната си приятелка,което не говори добре за него - откъде знаеш,че при следващата свалка на морето няма да зареже теб,както миналото момиче?Най-добре го остави да реши сам какво иска,нощом ходи с едно момиче и си позволява да флиртува с друго,най-добре го разкарай.Едва ли ще бъде по-честен с теб,ако тръгнете.

Legally_Blonde
08-14-2006, 12:16
Момчето е пофлиртувало малко на морето и сега се чуди какво да прави.Ако реши да зареже една от вас и да остане с другата,най-вероятно зарязаната ще си ти.А ако не си ти,той ще остане с теб,но ще зареже досегашната си приятелка,което не говори добре за него - откъде знаеш,че при следващата свалка на морето няма да зареже теб,както миналото момиче?Най-добре го остави да реши сам какво иска,нощом ходи с едно момиче и си позволява да флиртува с друго,най-добре го разкарай.Едва ли ще бъде по-честен с теб,ако тръгнете.
=D> :::

iiirish
08-14-2006, 13:12
като не знае коя повече обича не смятам, че има за какво още да се бориш на този фронт.

дори да избере теб, той винаги ще се съмнява какво щеше да бъде ако беше избрал другата! :-k

08-14-2006, 13:42
Много ми е интересно как я употребявате тази дума "обича". Как човек може да обича някой, който почти непознава и друг, който е зарязал заради първата, която е срещнал.Извинявай ако те наранявам с тези думи, но няма начин това да е любов. Това си е чист егоизъм от негова страна, чуди се с коя му е по-добре горкия. Сигурно ви е било много хубаво, възможно е да сте влюбени, но обич...според мене не може и да става дума.Не му се доверявай.

CrazyWitch
08-14-2006, 14:01
Еми той си понася отговорността. Така, че просто чакай.

DeziRe
08-14-2006, 14:12
като не знае коя повече обича не смятам, че има за какво още да се бориш на този фронт.

дори да избере теб, той винаги ще се съмнява какво щеше да бъде ако беше избрал другата! :-k
Защо смяташ така ? Човек постоянно в целия си живот е поставен пред различни изпитания и т.н. постоянно трябва да избира и смятам,че като избере едната поне за момента няма да се съмнява, но все пак след време е възможно да е застигне съдбата на бившата :-k

08-14-2006, 14:23
като не знае коя повече обича не смятам, че има за какво още да се бориш на този фронт.

дори да избере теб, той винаги ще се съмнява какво щеше да бъде ако беше избрал другата! :-k
Защо смяташ така ? Човек постоянно в целия си живот е поставен пред различни изпитания и т.н. постоянно трябва да избира и смятам,че като избере едната поне за момента няма да се съмнява, но все пак след време е възможно да е застигне съдбата на бившата :-k

ти сама го каза - човек през целия си живот е поставен пред изпитанието да избира! но колкото и да си сигурен в избора, който си направил, в теб винаги остава капчица съмнение и едно болезнено нагло въпросче "ами ако бях постъпил така, а не иначе?"
той все щи си задава този въпрос, и момичето до него ще знае това. как би се чувствала ако си наясно, че приятеля ти мисли за друга, за друг път, който е можело да избере, за по-различен етап от живота си...?

iiirish
08-14-2006, 14:25
като не знае коя повече обича не смятам, че има за какво още да се бориш на този фронт.

дори да избере теб, той винаги ще се съмнява какво щеше да бъде ако беше избрал другата! :-k
Защо смяташ така ? Човек постоянно в целия си живот е поставен пред различни изпитания и т.н. постоянно трябва да избира и смятам,че като избере едната поне за момента няма да се съмнява, но все пак след време е възможно да е застигне съдбата на бившата :-k

ти сама го каза - човек през целия си живот е поставен пред изпитанието да избира! но колкото и да си сигурен в избора, който си направил, в теб винаги остава капчица съмнение и едно болезнено нагло въпросче "ами ако бях постъпил така, а не иначе?"
той все щи си задава този въпрос, и момичето до него ще знае това. как би се чувствала ако си наясно, че приятеля ти мисли за друга, за друг път, който е можело да избере, за по-различен етап от живота си...?

това бях аз :D