PDA

View Full Version : Chelsea-Liverpool



midian
08-13-2006, 15:11
Моооооля ви кажете тука резултата,щото не мога да го гледам :cry: А вие за кои сте?

Гостче
08-13-2006, 15:32
0:1 за Ливърпул

Mo6no
08-13-2006, 15:34
Ливърпул са ми по симпатични. Резултатът след 27 минути е 1 на 0 за Ливърпул.

Novkov
08-13-2006, 17:19
Мача свърши. Ливърпул 2 : 1 Чел$и
Riise Shevchenko
Crouch

Ще се празнува неска :) YNWA!

midian
08-13-2006, 17:43
Ааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааа ааааааааааа :smt010 :cry: !!! Сбогом,отивам да си прережа вените...

Mo6no
08-13-2006, 19:00
Ааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааа ааааааааааа :smt010 :cry: !!! Сбогом,отивам да си прережа вените...
Какво стана? Преряза ли ги?

t3nk0
08-13-2006, 20:10
ne moa povqrvam 4e liverpool sa bili

LIVEERPOOL-MA6INIIII
08-14-2006, 01:09
6to, kato Liverpool sa po-silniq, daje Rafa neska si naprai ta6ak i ne po4na ma4a s nai-dobrite si Xabi Alonso, Steven Gerrard, Craig Bellamy, Sami Hypia, psune gi 2-roto poluvreme i s tqh i bez tqh Liverpool nadigrav6e po vsi4ki pokazateli 4elsi i zaslujeno pobedi i dade zaqvka za spe4elvane i na titlata, kakvato e i golqmata cel na myrsisaidci tozi sezon!

Frank_Lampard
08-14-2006, 06:51
Като цяло аз съм доста доволен от играта на Челси... защото 1во Ливърпул имаха много повече време за подготовка преди сезона / загуба от Кайзерслаутер 3:2, загуба от Щутгарт и загуба от Майнц с 5:0 .../, а повечето титуляри на Челси се присъединиха към тима преди няколко дни и въпреки това особено 2рото полувреме играехме доста позитивно с доста добри идеи и разигравания от световна класа... Честито на Пуул ;) Истинският тест обаче започва след 1 седмица :wink:

maldini
08-14-2006, 15:25
Радвам се за Ливърпул.Винаги са ми били любимците от Англия и то не заради какво а заради тази велика публика,която имат и затова,че винаги играят до последния момент на мача.Еми това е честито на всички фенове и да продължаваме да мачкаме.За Рафа май остана да спечели само лигата с Ливърпул е и УЕФА ама нея не я броим,защото все пак Пулл се борят в лигата. :wink:

Frank_Lampard
08-14-2006, 19:30
според мен нямат отбор, за да го постигнат / поне от наблюденията ми в/у Висшата Лига откакто я гледам / 9 години / нямат отбор /

maldini
08-14-2006, 21:26
според мен нямат отбор, за да го постигнат / поне от наблюденията ми в/у Висшата Лига откакто я гледам / 9 години / нямат отбор /
Да определено си прав и наистина това е жалката истина,за разлика от Челси,Ливърпул нямат абсолютно нищо.Продадоха защитника Траоре,не че той е много важен де,но все пак беше титуляр и вършеше добра работа в дефанзивен план,дадохме Сисе на Марсилия и Мориентес на Валенсия. Еми какво може да се очаква от Питър Крауч и Крейг Белъми в атаката.Не може да се прави и сравнение с тази на Челси-Дрогба и Шевченко,просто всичко е ясно.Челси отново е фаворит за титлата след като Манчестър и Арсенал не направиха кой знай какъв трансверен прозорец.

Novkov
08-15-2006, 15:07
Абе дайде пари ще видите какъв отбор ще се спрегне :? Предсезонната подготовка беше играна от резервите не от титулярите, така, че не се извявай с това. Второ, може да нямаме скъпоплатен и класен отбор, но имаме всеотдаен и задружен отбор, защото видяхме, че Лампард не си пасва с Балак в центъра. Относно публиката, няма да говорим 3/4 от стадиона беше Червен! Парите не правят отбора, а историята. Трябва внука на Абромович да държи Челси, за да може да направят история, защото знаем кой отбор е най-добър в Англия за всички времена.

Frank_Lampard
08-15-2006, 17:48
искаш да ми кажеш, че ливърпул нямат пари ли кво ? виж само това лято колко пари пръснаха и то за какви 'играчи' ... това че имате публика никой не го отрича, нито че сте велики, но това никак не значи, че сте и по-добри ... за справка Ливърпул 1:4 Челси миналата година... изкривихме ви шушоните. няма да ти обяснявам в момента, че челси се стреми към финансова стабилност и сме я постигнали на 3/4, защото няма да ме разбереш, само ще ти кажа, че след 10 години няма да имаме нужда от роман, за да сме най-богатия клуб на планетата. а това че балак не си подхождал с лампард в центъра може да го твърди човек, който не следи челси въобще. и двамата започнаха тренировки преди 2 седмици. нормално е да не си партнират перфектно. всичко с времето си. след 5тия кръг в англия обаче ще има една машина мачкаща всичко и тя ще е синя :roll:

the_o.c_girl
08-16-2006, 14:07
за ливърпул един голям =;

Stevie G
08-16-2006, 14:57
за ливърпул един голям =;
xaxa v takyv slu4ei za tebe edin moi golqm...

http://liverpool-bulgaria.com/images/SloganCommunity.jpg[/url]

the_o.c_girl
08-16-2006, 15:21
Stevie G хаха мечтай си

Novkov
08-16-2006, 15:26
Frank_Lampard относно парите... извинявай, не съм казал, че Ливърпул е беден! Имах предвит, че не разполага с париците на Абромович, чрез които Челси стана нещо! Без него оставате един средняшки отбор без история. Не знам чии покупки през транферния прозорец бяха по-скъпи м? И кои играчи получават по-големи заплати м? Естествено, че Ливърпул както и повечето отбори във Висшата лига имат пари(иначе нямаше да са там), но говорим, за свръх имане. Не ми казвай, че и без парите на Абро ще стели да станете нещо, защото не е така... относно стабилността... хм 10 години, не знам, но сега ако Абро умре познай за какво ще се борят, за оцеляване. Стига толкоз с тези пари, които развалят футбола.

P.S. Steve G, добре дошъл YNWA!
the oc girl - ако обичаш задръж жлъчката си и не я излизвай, където не трябва, намери си друго занимание

the_o.c_girl
08-16-2006, 15:36
Novkov просто стивъм джерард(играча)ми е гаден,както и ливърпул

Stevie G
08-16-2006, 16:45
Novkov просто стивъм джерард(играча)ми е гаден,както и ливърпул
za 4elski edin kur za tva izmisleno otobr4e 4elski napraveno po izkustven na4in s mrysni ruski pari, bez nikakva istori, tova ne e otbr, daje ako trygnat da broqt titlite i trofeite na Liverpool, 6e im otneme dosta vreme, te sa lesni-1, 2,3! :lol:

http://eur.i1.yimg.com/eur.news1.yimg.com/eur.yimg.com/ng/sp/empics/3434831

Stevie G
08-16-2006, 16:47
Novkov просто стивъм джерард(играча)ми е гаден,както и ливърпул
za 4elski edin "мъжки полов орган" za tva izmisleno otobr4e 4elski napraveno po izkustven na4in s mrysni ruski pari, bez nikakva istori, tova ne e otbr, daje ako trygnat da broqt titlite i trofeite na Liverpool, 6e im otneme dosta vreme, te sa lesni-1, 2,3! :lol:

http://eur.i1.yimg.com/eur.news1.yimg.com/eur.yimg.com/ng/sp/empics/3434831

bahti i oligofrenite imalo v toq forum, da mi redaktirat mnenieto, bah va v gyza, pove4e nqma da pi6a tuka, to takava selqniq ima!

maldini
08-16-2006, 19:15
Novkov просто стивъм джерард(играча)ми е гаден,както и ливърпул
Квото и да ми кажеш Ливърпул са най-титулувания отбор в Англия.По принцип не спора с момичета по футболни въпроси,но ти си спамерче и искаш да ти се обърне внимание.Ами като ми кажеш кой отбор е печелил повече от 18 титли на Англия и повече от 5 Шампионски лиги,тогава ще те призная за нещо
ПП-говорим само за англииски отбори

midian
08-16-2006, 23:08
Чисто и просто-ЧЕЛСИ СА ВЕЛИКИ!

08-17-2006, 02:05
Чисто и просто-ЧЕЛСИ СА ВЕЛИКИ!
:-D AKO MI KAJE6 KAKVO I ME VELIKITO...EDIN IZMISLEN OTOBR BEZ NIKAKVA ISTORIQ, NAPRAVNEO MOMENTNO OTOBR4E S RUSKI PARI, NE MOJETE DA PREBROITE TROFEITE NA LIVERPOOL DORI...MLYKNETE I SE SKRIITE NQKYDE MI6OCI!!!

Novkov
08-17-2006, 05:04
Гост-а го каза. Челси не са гранд. Те са средняшки отбор с много пари. По-случая ще покажа една информация:


Йенс Леман: Челси не е гранд
http://www.sportal.bg/uploads/news/19296.jpg

Вратарят на Арсенал Йенс Леман обяви, че Челси не е никакъв град въпреки огромните средства, похарчени от Роман Абрамомич за селекция. Сега тимът на Жозе Моуриньо е близо до привличането на съотборника на Леман Ашли Коул. Според германеца Челси не може да се сравнява с Арсенал. "Челси не е град. В Англия това са Ливърпул, Манчестър Юнайтед и Арсенал, сподели Леман. - Челси се опитва да стане един от тях. Г-н Абрамович харчи много пари, но може да дойде време, когато това ще приключи".

Какво повече?

Mo6no
08-17-2006, 07:12
Чисто и просто-ЧЕЛСИ СА ВЕЛИКИ!
Вилики са според теб. Според мен са смешници. Езинственият хубав футболист в челси е Шевшченко. Другите са някакви тъпаци.

nick0190
08-18-2006, 19:55
Ne vqrvah 4e 6te biqt Liverpool no se radvam,4e taka stana

08-19-2006, 01:22
Ne vqrvah 4e 6te biqt Liverpool no se radvam,4e taka stana
4e kakvo tolkova ima da ne vqva6 we, ne moga da vi razbera, Liverpool sa po-silen otbor ot 4elski ve4e, sled kato podsili otobra s 6 klasni futbolista, sea 4elsi 6e ni vide pi6aka, te tam da si jivurkat s typacite i izduhanite futbolisti kato 6eva i balak!

[BG]Fen`
08-22-2006, 11:59
liverpool ne sa lo6 otbor voob6te !