PDA

View Full Version : Стах ме е от любовта :(



DaHuTyYyY
08-13-2006, 16:05
Имам доста сериозен проблем... Изпитвам панически страх при мисълта, че може да се привържа емоционално към някое момче. Страх ме е да не ме нарани. Не искам вече да е така. Искам да се отдам изцяло на момчето до мен, но не знам как да преодолея страха си. Благодаря предварително!

In4iTu_
08-13-2006, 16:14
Не мисля, че някой от форума може да ти помогне. :roll: Просто трябва да преодолееш стараха си..

Atika
08-13-2006, 16:15
Nqma iskam ili ne iskam .. prosto sreshtash pravilniq chovek i to se sluchva .. ne te e strah, ne si otkrila chovekyt koito moje da te nakara da obichash i da zabravish vsichki zadryjki ...

Nasindo
08-13-2006, 16:15
Имам доста сериозен проблем... Изпитвам панически страх при мисълта, че може да се привържа емоционално към някое момче. Страх ме е да не ме нарани. Не искам вече да е така. Искам да се отдам изцяло на момчето до мен, но не знам как да преодолея страха си. Благодаря предварително!

nameri si prqtel i ne barzai !... iz4akai da mine pove4ko vreme i smqtam ,4e 6te se opravish ... i az imah period prez ,koito bqh kato teb... makar 4e sam mom4e ....ama pri men toq period be6e 2/3 meseca i sled tva pak si bqh SUPER.... vajno e da vqrvash .... :wink: \:D/

wish u the best

DaHuTyYyY
08-13-2006, 16:45
Първата седмица, когато съм с някой е супер, но после почвам да се отдръпавам от него

kisS``me
08-13-2006, 16:49
ako tozi strah e zashtoto nqkoe momche te e naranilo,tva ne znachi che vsichki momcheta sa kato nego ... povqrvai na choveka do teb i se otpusni :)uspeh!

LP_girl_14
08-13-2006, 17:11
Това е проблем.който може само ти да разрешиш,защото това се случва в теб,всичко е на психическа основа.Или си била наранена,или пък не си имала достатъчно силни чувства към момчетата от които си се отдръпвала.Когато се влюбиш истински,няма да поискаш да избягаш от това момче.Просто когато някой ти е симпатичен и те привлече с нещо,откриваш качества които го правят специален-дай му шанс,опознай го и тогава може би ще се поуспокоиш и ще му имаш повече доверие :wink:

Angel_Girl
08-13-2006, 18:21
Когато срещеш подходящото момче за теб ти сама ще почувстваш, че страха ти изчезва и ще се отдадеш. Ще ти дойде от вътре.

priti_kiti
08-13-2006, 18:59
Имам доста сериозен проблем... Изпитвам панически страх при мисълта, че може да се привържа емоционално към някое момче. Страх ме е да не ме нарани. Не искам вече да е така. Искам да се отдам изцяло на момчето до мен, но не знам как да преодолея страха си. Благодаря предварително! И аз съм точно така... :(

Nadelina
08-13-2006, 19:26
Spokoino ima vreme za vsichko.. Shte namerish tochnoto momche koeto shte te nakara da mu povqrvash.. da mu imash pylnoto doverie.. i shte te predrazpoloji taka che sama da mu dadesh vsichko svoe..

08-13-2006, 19:26
Имам доста сериозен проблем... Изпитвам панически страх при мисълта, че може да се привържа емоционално към някое момче. Страх ме е да не ме нарани. Не искам вече да е така. Искам да се отдам изцяло на момчето до мен, но не знам как да преодолея страха си. Благодаря предварително!

a kato si bila malka ne te li e bilo strah kato ti4a6 da ne padne6 i da ne se "narani6" :?: :?: tova e- ili poema6 riska ili si stoi sama dokato se te4e mladostta.po-dobre sega da se narani6 otkolkoto sled godini da se vlubi6 za pruv put-6te ti sto puti po gadno ot sega. puk i koi znae moje i da ne se okaje6 naranena-zaslujava si da opta6 :wink: :wink: :wink: USPEH :wink: \:D/ \:D/ \:D/ :smt008 :smt008 :smt008