PDA

View Full Version : kakvo e da Razbiesh naivna detcka mechta ;(



BeBencEto
08-13-2006, 19:31
puskam tema zashtoto veche totalno se otchaqh ot kakvoto i da bilo...doide mi do gore da se borq za kogoto i da bilo i ne iskam da produlja napred...az momicheto koeto vinagi vi kazvashe da se borite se otkazva...nqma nachin da produlja napred ne znam kakvo da pravq...sipqt se sulzite mi edna sled druga i vse reshenie nqma.... :(
bezumno vliubena sum v edno momche ot ima nqma tri meseca..zapoznah se s nego sluchaino v obshti linii i go obiknah..vqrno vsichko pochva ot vnushenie i ti stiga samo edna iskrica za da prerstne v neshto poveche.....vliubih se v nego zashtoto oshte na vtoriq tretiq den otkri istinskata mi sushtnost..vliubih se v nego zashtoto mi pokaza kakuv e....vidqhme se vednuj posle izleznahme pak..na vtorata sreshta toi me gushna i me celuna..ne se durpah ta az bezumno mnogo go obichah...sled edin dva dena go pitah za kakvo e vsichko...i toi mi kaza che mojem da budem samo priqteli...no liubovta e slqpa nali...i vutreshno se krepqh boreh se i taino se nadqvah che nqkoi den vsichko shte se orpavi..subujdah se s misula za nego i lqgah s neq...bogotvorqh go..i bqh i sum gotova da napravq vsichko za da go iam....misleh si che sled tazi celuvka vse neshto sum postignala....v sms-iote kgoato spomenavah drugi momcheta imashe revnost i az vqrvah slqpo che vse moje da se poluchi neshto nqkak...vqrvah v chudoto..vqrvah che gospod sht mi pomogne...no izvednuj se setih che nishto ne e tolkova hubavo...vsushtnost toi prosto ne iskashe da zagubi kuklata si igrachka na koqto kato i sirne vinagi shteshe da se otzove....i shtqh da go napravq zashtoto znaeh che neavisimo kak pone za edin chas shtqh da go iam..shtqh da useshtam ustnite mu...shtq da chuvstvam toplinata s koqto me pregrushta..no ne.....az zaminah za edin mesec na vilata i sqkash vsichko svurshi....vchera toi se vurna ot moreto i az mu kazah vsichko...kazah mu che go obicham kazah mu vsqka edna duma za koqto sum mislila...kazah mu vsqka edna prichina..razkazah mu kolko mnogo me e naranqval v samtoo nachalo kogato sme se karali...razkazah mu kak sum priemala vsqka edna negova duma na vutre...i kakvo toi otnovo mi kaza che mojem da budem samo priqteli...az vqrvam..vqrvam i se nadqvam taino vsichko tova da e prosto zashtoto hodeshe s edna i q obichashe istinski no tq bezumno mnogo go narani..vqrvam che moje bi vse ima nqkakvi chuvstva kum mene dulboko dulboko staeni...prosto ne iska da gi pokaje...vqrvam ili po skoro vqrvah..no dnes toi mi kaza che dori ne mojem da sme dobri priqteli zashtoto sme se zapoznali tupo i nqmame nito obshti interesi nito obshti priqteli..no za kakvo!? ta toi dori ne iska da budem.....ujasno tujno mi e i reshih prosto da spodelq s vas.... :( :( :( :( ...

CaRaMeL4eTo
08-13-2006, 19:51
:smt010 mili4ka ne se ot4aivai..moje da zvu4i prekaleno banalno no e taka "toi ne e edinstfenoto mom4e"i nqma smisul da si sasipvash jivota :smt010 ....razbirase tova nqma smisul da ti go pisha zashtoto ti mn go obi4ash i nqma da zabravish vsi4ko ot nqkolko dumi :smt010

ni6to_ob6to
08-13-2006, 19:57
мила, разирам те и знам, че си в много кофти ситуация .. :cry: Имай вяра .. може би мечтите щ станат реалност, а молбите - изпълнени .. Не губи надежда и се бори за това, което искаш!

guns`n`roses{f}
08-13-2006, 19:59
v mn kofti sityaciq si.......nz ko da ti kaja :-k ako naistina mn ama mn go obi4a6 bori se do krai za nego

Virt-Tuning
08-13-2006, 20:10
Ъъъъ яко бате и кфо стана?Тоа да не е единствения :mrgreen: Стегни се :mrgreen:

Axxxel
08-13-2006, 20:13
От сега ще ти кажа, че момчето не е наясно какво иска...Неможели да бъдете приятели, щото тъпо сте се запознали...насрах се от смях...как човек може да ръси такива тъпотии.Знаеш ли колко такива запознанства имам...и всеки път с правилото "нека направим грешката вярна" се получава приятелство...недей да му ходиш подир гъза на това момче.Като не ти иска приятелството...еми той губи.Като те потърси му покажи веднъж за винаги, че неможе да се прави на шеф...Брейййй, да мусе невиди...Еми направо отрязваш всякакви връзки...щом иска така...так да бъде...важен вече...аре мааарш...

Angel_Girl
08-13-2006, 20:15
Мила, не се отчаивай. Бъди силна и се бори до край. Късмет от мен

MartiSSima
08-13-2006, 20:39
Milichka tova koeto ti se e sluchilo e UJASNO!!!Za poreden pat se obejdavam che ima dosta takiva momcheta, na koito ne im puka malko ili mnogo!Sujalqvam che shte ti go kaja no toi e GLUPAK!Ne zaslujava sulzite ti, no znam che ne mojesh lesno da se otkajesh ot nego zashtoto go OBICHASH!Znam kakvo e da obiknesh nqkogo za mnogo malko vreme, poznato mi e chuvstvoto.Kakvo bih mogla da ti kaja!Ti sama kazvash 4e toi e bil naranen ot nqkakvo momiche a sled tova se poqvqvash ti, moje bi ne iska da se obvurzva ot strah che mojesh da postupish kato bivshata mu priqtelka.Prosto milichka, gore glavata.Spored men tova momche ne zaslujava sulzite ti.Moje bi (mnogo mi e kofti da go kaja) si bila igrachka za nego,vesht za igra...Sorry za sulzite ti i za tova koeto se e sluchilo, no edinstvenoto koeto she ti kaja e - naplachi se, vikai taka shte ti olekne a sled tova prosto prodalji napred i nagore.Toi ne zaslujava nito teb nito sulizte ti.Toi ne zaslujava prekrasno momiche kato teb!Prosto gore glavata!Cunki i ako ima neshto mojesh da pishesh pisamce!Vednaga shte ti otgovorq!Celuvki i malko se usmihni!

FiRe_LaDy
08-13-2006, 20:53
Vij mila.Znam kakvo e da obichash nqkogo,a toi teb ne ili pone da go prikriva,zashtoto go e strah otnovo da ne byde naraneniq toi!No syshto taka znam,che i ne si struva da si sasipvash jivota zaradi nqkakvo si momche.Za tova mila smelo napred.Znam che e trudno i ti se struva nevyzmojno,no e taka.Rano ili kysno shte go prejiveesh i sled vreme shte ti ostane samo e4dna dylboka rana,koqto kyrvi pri misylta za nego.Aide i nqma da se otchaivash.NE si zaslujava !!! :wink:

BeBencEto
08-13-2006, 21:05
uhhh ami ne znam kakvo da pravq...az ne sum ot tipa hora deto mnogo spodelqt no opredeleno se pochuvstvah mnogo po-leko sled kato vsichki vie si kazahte mnenieto i mi dadohte moralnata si podkrepa za koeto strashno mnogo vi blagodarq.....ne bih se otkazala ot nego za nishto na sveta..ne moga da se otkaja ot borbata za negovata liubov....i vupreki che dnes se skarahme az shte go potursq utre i shte se borq otnovo i otnovo..sqkash nishto ne se e sluchilo...shte si zatvorq ochite za poreden put i shte gledam samo napred i napred...bez da se kolebaq...shte mu pokaja che moga da buda nai-dobrata mu priqtelka makar che sme se zapoznali "po tup nachin"..no sreshtata ni edva li e bila sluchaina...shte mu pokaja che ima kakvo da mu dam...che ima kakvo da mi vzeme...no az shte vzema surceto mu....kakvoto i da mi kostva tova... :(

08-13-2006, 21:13
Браво на момчето! Научило се е да мачка.

Бебенцето, какво да ти кажа, дано се сетиш за това, което си писала тук, когато погребеш първата си любов.

Ако удариш желязо, ще изтръгнеш от него искри.
Ако удариш човек, ще изтръгнеш от него ярост.
За да придадеш форма на човек или желязо, трябва да удряш силно...

luda`flirtajika
08-13-2006, 21:22
От сега ще ти кажа, че момчето не е наясно какво иска...Неможели да бъдете приятели, щото тъпо сте се запознали...насрах се от смях...как човек може да ръси такива тъпотии.Знаеш ли колко такива запознанства имам...и всеки път с правилото "нека направим грешката вярна" се получава приятелство...недей да му ходиш подир гъза на това момче.Като не ти иска приятелството...еми той губи.Като те потърси му покажи веднъж за винаги, че неможе да се прави на шеф...Брейййй, да му се невиди...Еми направо отрязваш всякакви връзки...щом иска така...такa да бъде...важен вече...аре мааарш...


:smt010 :smt010 spox mili4ka vsi4ko shte se opravi(basi koi go kazva),no vse pak az pomagam s kolkoto moga na drugite,ne i na sebe si ,no nishto :) molqti se ostavi go nego :) ima i drugi :P

Obitax
08-13-2006, 21:29
mnogo tegavo polojenie , no pak i mnogo tapo ot negova strana da ti kaje 4e ne mojete i priqteli da ste 6toto ste se zapoznali slu4aino . ne misli za nego ne se izma4vai, za6toto 1. toi ne go zaslujava i 2. qvno ne mu puka za teb sled kato se e otnesal taka tapo
Good Luck !

iiirish
08-13-2006, 21:52
това, което ти е казал те е наранило жестоко, разбира се, но недей се отчайва. и сама виждаш, че няма смисъл да се бориш за една изгубена кауза, по-добре се огледай за други момчета и намери в някое от тях щастието на споделената любов, защото е безмислено да се мъчиш така - въпреки всичко живота е хубав! :D

Mikohito
08-14-2006, 04:57
Бих ти казал "Забрави го" но знам че не е толкова лесно лесното е да се кажат тези две думи.Истината обаче е че след известно време ще успееш да го забравиш.Засега съветът ми към теб е да се отдръпнеш от него остави го малко да размисли какво наистина иска дали наистина иска да те избуги дори само като приятелка защото сте се били запознали кофти.Ако наистина изпитва нещо към теб сам ще те потърси.Горе главата!!! :twisted:

KisskilleRcHe
08-14-2006, 07:14
"Petio oBicHam tE!!! bih napravila vsichko za da buda s teb..vsichko" Ми направи де......

slan4evo_momi4e
08-14-2006, 11:09
ponqkoga se vlubvame v nepodhodq6tiq 4ovek...i ot tova adski mnogo ni boli...Moqt savet e...ostavi ne6tata prosto da se slu4vat...prestani da se bori6 za nego...ostavi go toi da te tarsi i da osaznae, 4e ima nujda ot teb...

08-14-2006, 11:45
Виж сега. Ако си някоя средностатистическа кифла и оставиш на един пикльо да те разревава и да ти смазва самочуствието, то вероятно няма смисъл да четеш какво ще напиша по-надолу.

А ако не си и си ПОНЕ малко здраво мислещо момиче, ще го оставиш, ще потърсиш нещо друго, но винаги ще го имаш впредвид. Ще избягваш разговорите с него по сериозни теми. Ще поддържаш някакъв контакт, но само бегъл. Така докато се осъзнаеш, той ще бъде приключил със сегашната ти приятелка и живот и здраве ще се обърне към теб. Това е момента за действие. Това е логическото нещо, което можеш да направиш

FaTaLn0t0_LaDy
08-14-2006, 12:28
:smt010 :smt010 :smt010 ...mnogo ste mi interesni vsi4ki..kazvate i "zabravi go" "ostavi go" "6te nameri6 drug" no nikoi ne osuznava kolko trudno e tova i nikoi ne se postavq na neino mqsto..az samata v momenta sum v su6tata situaciq i mn me boli ot tova koeto stava..i mi stava o6te po gadno kato razbiram 4e ne sum edinstvenata v takava situaciq...i az nz kakvo da ti kaja osven 4e se opitvam da zabravq tazi liubov postarai se i ti..znam 4e e mn trudno i daje e 100000000 puti po trudno da go zabravi6 kogato imate ob6ti priqteli i to nai dobri priqteli.....no suveta mi kum teb e da ne pla4e6 pove4e za nego da izliza6 pove4e s priqteli puk v nqkoi moment ti 6te go zabravi6 ( kolkoto i trudno da zvu4i).... :( .....

Eleonora
08-14-2006, 12:43
Много тъпо от негота страна е ПЪРВО ДА ТИ ДАВА надежди, а после да се праи #-o Според мен той не те заслужава, защото ако поне малко държеше на теб щеше да превъзмогне сичко и да те заобича.А тва което е казал за приятелството е просто тъпа измислена причина, за да те разкара :| .Гадното е, че ти страдаш, че той не знае кво иска.Недей!Забрави го...Не бъди тъжна, че е свършило.Радвай се, че поне е съществувало, макар и за кратко :(

BeBencEto
08-14-2006, 17:14
ami az naistina ne moga da go zabravq..i kolkoto i da me boli shte si se borq...znam che ne me zaslujava..znam perfektno vsichko no samo na teoriq..kogato opre do nego i krai..zagubvam i misli i vsichko i deistvam kakto moga...dnes se sdobrihme...pomolih go da mi dade shans...da me opoznae..i mu kazah che moga da mu buda i nai-dobrata priqtelka stiga da mi se doveri..az perfektno znam che ne moje hop hop i gotovo...no mi e trudno i ne moga nito da vuzpriema nito da se otkaja ot borbata za nego...pozvolqvam mu da me pravi na kva li ne...edin vid da me razigrava...ama nqma da mu hodq po svirkata veche...no shte se borq nqma nachin...a do kolkoto da izlizam s priqteli nqma nikvi problemi ot 12 do 10 i 30 sum navun vseki den i naistina si prekarvam strahotno i kogato vlezna i toi kato pochne i denq mi otiva po dqvolite...ne znam mnogo go obicham... :cry: