PDA

View Full Version : Vse su6toto kakto vinagi



spooky56
08-13-2006, 20:04
Zdraveite,predpolagam tovva e tema povtarq6ta se za 3452-put.......i vse pak iskam da vi pomolq za suvet.........predi malko po malko ot mesec skusax s edno mom4e.za koeto moga da kaja 4e dosta dulgo se borix....nakraq kogato bqx re6ila 4e vsi4ko e svur6ilo i prosto nqama da sum s nego se okaza 4e toi me xxaresva. Xodixme 3 sedmici...no sled purvata sre6ta toi postioqnno me otbqgva6e,se nqma6e vreme da se vidim....s dve dumi-ne6to kuca6e "vruzkata" ni! Ne iskax da my dosajdam i da go pritiskam,i ne go popitax kakvo ne e nared.....i edin den toi prosto kaza 4e nemoje taka da ne me vijda (vse edno az sum vinovna i nqmam vreme)....i kaza 4e e po dobre i za dvama ni da skusame.....! :( Sled tova bqx razbita!

Legally_Blonde
08-13-2006, 20:10
Ако имаш чувства си го връщай обратно!а твоята пр ако ти направи проблем,че си постъпила гадно и кажи"Слушай кво щи кажа!Ти първа направи това...той беше с мен...а ти ми направи мръсно,за това нямаш право да ме виниш!"...ако имаш чувства не му мисли изооообщо! :wink:

ni6to_ob6to
08-13-2006, 20:12
Боже .. колко объркана ситуация :shock: :shock: Твоя пич май ИЗОБЩО не е наясно с чувствата и желанията си .. По-добре поговори с него за другата ти приятелка .. ако не иска да е с нея .. и ако си сигурна, че ти искаш да си с него .. може пак да се получат нещата. А да не говорим каква "приятелка" си имаш .. може би трябва и с нея да се изясниш. Поговори и с двамата и прецени каква е ситуацията .. Ами това е от мен.Успех!

LP_girl_14
08-13-2006, 20:15
Ако уважаваш себе си никога не се връщай при него!Той само си играе с теб и идва при теб,тогава когато усеща че вече си се учуждила малко или много от него.Пък това момиче въобще не ти е приятелка.Никоя приятелка не постъпва така...Като че ли и двамата са еднакви!Вероятно е дошла при теб и ти е казала да не й се бъркаш,защото кой знае той с какви глупости й е напълнил главата.Ако бях аз на твое място щях да покажа на момичето смс-а в който е писал че ме харесва и после бих игнорирала и двамата.Да си живеят както искат и с който искат.Тя не заслужава приятелството ти,той не заслужава любовта ти :!:

08-13-2006, 20:30
izlez ot sapunkata

LaFee
08-13-2006, 21:02
Zdraveite,predpolagam tovva e tema povtarq6ta se za 3452-put.......i vse pak iskam da vi pomolq za suvet.........predi malko po malko ot mesec skusax s edno mom4e.za koeto moga da kaja 4e dosta dulgo se borix....nakraq kogato bqx re6ila 4e vsi4ko e svur6ilo i prosto nqama da sum s nego se okaza 4e toi me xxaresva. Xodixme 3 sedmici...no sled purvata sre6ta toi postioqnno me otbqgva6e,se nqma6e vreme da se vidim....s dve dumi-ne6to kuca6e "vruzkata" ni! Ne iskax da my dosajdam i da go pritiskam,i ne go popitax kakvo ne e nared.....i edin den toi prosto kaza 4e nemoje taka da ne me vijda (vse edno az sum vinovna i nqmam vreme)....i kaza 4e e po dobre i za dvama ni da skusame.....! Sad Sled tova bqx razbita...........nemojex da razbera kakvo e stanalo...no re6ix da ostanem fr i go pokanix na RD-to mi.......to be6e 2 sedmici sled kato bqxme skusali..ta na rojdeniq mi den.......toi predloji na edna ot nai dobrite mi priqtelki.....i ne stiga tova ama tq prie!!!!!!!! Yjas....az re6ix 4e nqama smisul da im pre4a i ne pravix problem nito na nego nito na neq....dokato edin den tq ne doide pri men i kazza da ne i se burkam i da ne q skarvam s mom4eto???!!!!!!! a az ni6to ne sum pravila........ta taka i ne razbrax kakvo stana.....sled 5 dni....toi mi pisa sms 4e o6te me xaresva...no sega se 4udq az kakvo da pravq..stana mi adski gadno ot slu4iloto se,no vse o6te iskam da sum s nego?!.................taa moje li nqakooi da mi pomoogne
_________________

ti si nai-smirenoto i dobro momi4e na sveta az ako bqh na tvoe mqsto purvo toq 6tqh d ago natupam da go ubiq d ago nakulcam za6toto me otbqgva :smt019 a priqtelkata ti 6tqh da q napravq na dve stinki uhh amo tazi zituaciq e mnogo gadna naistina taka ot tova koeto pro4etoh sudq 4e si dobro momi4e i ne se burka6 vuv vruzkite na drugite za tova spored haraktera si nqma da trugne6 pak s nego :smt009
no v tazq situaciq nie ne sme tezi koito 6te ti kajem mojem samo da ti navredim sama sedni pomisli dali iska6 da s evurne6 pri nego (ufff spored men e tup) :smt019 pogovori s nego za6to te e otbqgval kaji mu 4e ne ti a toi ne e iskal d ate vijda kaji mu 4e 6tom e iskal d abude s priqtelkata ti e trqbvalo da ti kaje a ne da te otbqgva kato malko dete :smt009
nalraq mu kaji 4e si se borila dulgo za nego
spored men ne ti A TOI TRQBVA DA RE6I DALI ISKA DA E S TEB kaji mu su6to i 4 enqma da turpi6 tova durjanie ot nego budi storga no ne go sudi prekaleni mnogo

guns`n`roses{f}
08-13-2006, 21:02
toq pi4 qvno se e*va s teb-ne mu pozvolqvai!! [-X po dobre go razkarai vednyj za vinagi

spooky56
08-14-2006, 09:55
Ei xora mn vi blagodarq za suvetite.......mislq 4e ve4e 6te se opravq :mrgreen:

mechtaq_za_teb
08-14-2006, 10:57
ako oshte imash chustva mojete otnovo da ste zaedno....samo edno ne moga da razbera.zashto predlaga na edna ot nai-dobrite ti priqtelki pri polojenie chte ste skasali tolkova skoro?!hm....shtom iskash da ste oshte zaedno deistvai.napravi tova koeto ti iskash

DeziRe
08-14-2006, 11:02
Не му позволявай да си играе с теб ! МИсля,че никое момиче не заслужава да се подиграват по този начин с него,и смятам 4е колкото и да го обичаш- той не те заслужава !
Той те търси буквално само когато му се доебе ! Не че нещо ама т'ва си е жива подигравация .... И най-лошото от всичко е,че изобщо не го е срам от т'ва и си позволява да има ссексуални контакти с твоя приятелка..Според мен това е недопустимо за един човек,който държи на теб [-X
ЗАмисли се...

iiirish
08-14-2006, 11:03
щом приятелката ти те е предупредила да не се месиш във взаимоотношенията им, без ти да си направила дефакто нещо, възможно е сега да се опитват да те изпробват с този смс, че още те харесва :!:

DeziRe
08-14-2006, 11:23
Ебаси курвенските изпълнения ! :shock:

love_all
08-14-2006, 11:28
zavisi ti kaka se chuvstvash. ako si sigurna, che prosto iskash da ti e iako, davai, vednuj se jivee., ama ako mislish, che si vliubena, nedei, ne mu davai povodi da se misli za goliamata rabota. i pogovori s priatelkata si, nai-loshoto neshto v momchetata e, che zaradi tiah nie se karame, a v povecheto sluchai niama smisul... kato sega