PDA

View Full Version : обица на езика или татос



guns`n`roses{f}
08-13-2006, 20:25
дават ли ви вашите да си праите татоси или да си слагате обеци на носа,веждата,еика и кое е за предпочитане татоса или обицата :roll:
сори за тъпите въпроси ама аз мн искам да си прая татос ама майка пи не ми дава,и обица на езика ни дава да си слагам.... :roll: :roll:

miloto_girl_4e
08-13-2006, 20:31
Майка ми не им е фенка, но ми дава, казала ми е, че тялото си е мое и да правя каквото си поискам..
Аз лично предпочитам пиърсинг пред татуси ....
Фенка съм на пиърсинга на веждата, на езика никога не ме е кефело..
Относно татусите - само временни да са, иначе не [-X

stereophonix
08-13-2006, 21:32
i az to4no mejdu tiq 2te se 4udq... mai 1vo 6e si probiq ezika pak posle 6e si napraq tatus4e

`Death`Whore`
08-13-2006, 21:35
Не съм ги питала изобщо. Показах им се...и след 2-рата моя обица и първата на сестра ми, не им дреме. :)

niGGa
08-13-2006, 21:46
Дават ми, да.Няма как да ми забрани =). Като ми забрани само ще ме амбицира повече и от 2 татуса ще станат на 10..Повече съм за татусите пред пиърсинга.

I_love_dead_people
08-13-2006, 21:57
Не съм ги питала, защото засега нямам намерение да си правя нещо подобно.
Кое от двете ли? Предпочитам татуировка.
За родителите ти-питай ги, ако кажат "Да", перфектно, ако кажат "Не", дупчи без да знаят. Какво друго мога да те посъветвам...

Obitax
08-13-2006, 22:24
men li4no me kefqt pove4e tatosite ot kolkoto piersinga . :?

DarkSanctuary
08-13-2006, 23:50
Когато реших да си правя пиърсинг на езика, изобщо не ги питах, само заявих, че имам намерение. На следващия ден отидох и си направих. Вярно, че това ми бяха парите за обувки, но няма значение, така или иначе боса не останах, предпочетох да си ходя още една зима със старите обувки, но за това пък да си сложа така желаната обица. =) Сега толкова много си обичам пиърса, че знам как до преди две години съм живяла без него! :mrgreen:
От доста време насам обмислям да си направя татус и да си сложа обица на още едно място, и ако го реша сериозно, и имам средствата, нашите няма как да ме спрат. Може да не са очаровани от идеята, но те трябва да уважават желанието ми и правото на личен избор, така че няма да има проблем.
В краен случай, ако наистина много желаеш да си направиш татус или пиърсинг и няма вариант вашите да ти позволят, отивай и действай, пред свършен факт вече няма да има какво да ти кажат и направят. Може малко да ти повикат, но ще си го направила, ще си доволна и ще се радваш.
Моят съвет към теб е много добре да обмислиш евентуалния татус, който ще си правиш и да не прибързваш, защото не е изключено един ден да съжаляваш. Пиърсингите можеш да ги махнеш по всяко време, но въпроса с татуировките е доста по-сложен. Просто си помисли хубаво какво искаш!

Sexapilna_kukla
08-14-2006, 00:00
Izobshto ne sum pitala nashite dali moga da si napravq tatuirovka-prosto kato go reshih tova neshto im suobshtih za reshenieto si i go napravih.Koe e za predpochitane li-ami tova e vupros na lichno mnenie.Az primerno poveche iskah da se tatuiram i taka i napravih,taka che ti samata reshi koe poveche ti haresva i go napravi,puk moje i dvete,ako jelaesh :wink:

`Death`Whore`
08-14-2006, 09:28
Охоооо, ама ти имаш пиърсинг на езика??? И аз си обичам моите и не мога да си се представя без тях. :)

luda`flirtajika
08-14-2006, 10:10
li4no men me kefqt i dvete,no pove4e piursinga predpo4itam-te ne mi davat,no... :D:D:D mislq na ezika da si praa,a do tatoosite...moje bi na krusta ak oste gledali v klipa na 50 cent-just a lil bit edni tri momi4eta se razhojdat i ednata ima tatoo na krusta-e takoZ iskam :P mn shik a? ;D

sun4e
08-14-2006, 10:18
obica da ama ne i na ezika a za tatosi predpo4itam vremennite ...

i'm so excited!
08-14-2006, 11:32
татусите са по-яки, защото малките фешън путки ги е страх да си правят истински и са много забавни, като тръгнат с някакви рисунчици смешни по себе си :-D смехът ще спаси света! :-D :-D :-D

i'm so excited!
08-14-2006, 15:54
окей, признавам си. аз един път имах временен татус. в 6ти клас ... ма бях мноо готена маа фака 8)

_Gery_
08-14-2006, 23:53
Ми не знам за кое съм и двете неще са яки.Имала съм Обица на Езика
Сега от положин година имам и Татус който много си ме кефи.
За обицата не питах нащте,а за Татусчето ги питах и ми дадоха.
Обмислям Вариант Скоро да си направя Още един ,но не знам къде
за сега...Но ще го измисля няма как.. :-D