PDA

View Full Version : Как са ви хващали ваще? ;)



08-13-2006, 20:43
Я кажете ся, как и къде са ви хващали ваще, че пушите? И кога е станало това, в началотоо, като сте почнали да пушите или по-късно? На колко години сте били?
Аз в началото се криех, ама после не ми пукаше и майка ми ме видя с едни приятели! :lol:

SeXtAzYyY
08-13-2006, 20:47
ami az ne pusha, ne piq i po myje ne hodq nqmala sym takiva problemi :D az sym promerno momi4ence :---)

ProstoAz
08-13-2006, 21:00
Не са ме хващали. :D

niGGa
08-13-2006, 21:01
Майка ми ме хвана със трева на 14...Попита ме какво е, аз си признах, тя каза да спра, аз казах ако искам...Това беше.Вече даже ме пита дали пуша, за цигари говоря, и ако пуша дали имам пари да си купя.За нея е по-важно тя да ми даде пари за цигари, от колкото да си дам парите за ядене за да пуша.Така е и до днес.

RedChil
08-13-2006, 21:01
Не са ме хващали. :D
Никога не е късно да те хванат. :D

burning_kiss
08-13-2006, 21:18
еми седя си пред нас на стъпалата и си пуша и баща ми таман се прибира и аз фърлям цигарата и той:Зако фърли цигарата? и ас викам - Ми щот да не ме видиш:( и той ее чи ко голяма работа и оттогава си пуша с него :wink: тва стана още първите месеци като пропуших :mrgreen:

Snoopy_
08-13-2006, 21:19
фана ме таман като излизах от магазина с кутията в ръка. тогава излъгах, но тя постепенно се усети. но това беше развръзката.

WwanAdoO
08-13-2006, 21:36
Първо почнах да си оставям запалки тук и там, пепел по балкона, един път ми изпаднаха цигарите от чантата... хах веднъж си бях забравила няколко семки на един шкаф... а и майка ми е агент под прикритие :lol: всичко знае и всичко намира, не знам как го прави... а за алкохола...прибирала съм се много пияна, държала съм се за стените, намирала ми е едно такова празно от водка в бюрото... имахме Ballantine's до половината пълна бутилката, после незнайно как беше останал един пръст :lol: Имаше една водка с бандерол...и тя беше останала до половина празната... за мен си беше загадка и се правех на ударена, ама явно за майка ми не :lol: :lol: :lol:
Ама за всичко съм обяснила как стоят нещата...е може би малко съм смекчила реалността, признавам :lol:

08-13-2006, 22:13
Ami prosto ne pu6a :P ina4e piqna me e vijdala samo vednuj... :lol:

08-13-2006, 22:13
Ami prosto ne pu6a :P ina4e piqna me e vijdala samo vednuj... :lol:
Tva bqh az :-D

ckeuT4eTo_f
08-13-2006, 22:15
Ami prosto ne pu6a :P ina4e piqna me e vijdala samo vednuj... :lol:
Tva bqh az :-D
XAXAXAXA da de az :-D :-D :-D malee ot koga ne bqh vlizala :D ve4e i tva ne moga da napravq :-D

Psycho Realm
08-13-2006, 22:53
Винаги забравям някви семки и клечки навсякъде, та не е много трудно да бъда busted. :)

the_mad_max
08-13-2006, 23:36
Мене ме хвана майка ми на морето. С един приятел и няколко мацки си се разхождаме вечерта по една улица (няма да кажа кой град :)) и си пафкаме с кеф и както си дърпам и насреща майка ми! Баси ужаса! 2 минутно конско и си продължихме към близкото заведение! Същата вечер се отрязахме кат' животни с текила, ама тва е друг въпрос!
Иначе са ме хващали доста пъти като се прибирам 4е смърдя на цигари от вратата и никакви сериозни разговори! :P \:D/

LostDemon`
08-14-2006, 01:47
Ми.. надушиха като почнах да си пуша в стаята :lol: Но изобщо не ме грееше дали ще ме хванат, защото т'ва ми беше 2ри или 3ти път в който ги почвам. а първия път не помня как ме хванаха :-s :lol:

XePouH
08-14-2006, 08:32
И на другият ден сутринта си свих коз на терасата и се потроших докато тя беше в кухнята
А кажи ми нещо?! :mrgreen:
не са отказваш ма чак и на нейна територия брао бе :-D

sl1ck3r
08-14-2006, 09:35
ne sa me hvashtali v na mestoprestaplenieto s nishto, osven che alkohol si piq pred tqh.Cigarite vednaj zaminaah na ekskurziq i iskah da imam pone za purviq den sigurni i si kupih edna kutiq i kat se pribrah maika mi iskala da mi ostavi nqkvi kinti bonus za ekskurziqta i kato ustai parite v djoba na qketo i tam nabara cigarite...shteshe da me nakazva ama kato se vurnah ot ekskurziqta zabrai...posle sumati vreme kat se pribiram razbirashe che sam pushil (nz kak)
trevata si q darja v portfeila pak toi v djoba mi vinagi i do sega ne sa q fashtali, dano i za napred da e taka...

XePouH
08-14-2006, 10:15
И на другият ден сутринта си свих коз на терасата и се потроших докато тя беше в кухнята
А кажи ми нещо?! :mrgreen:
не са отказваш ма чак и на нейна територия брао бе :-D
Беше толкова бясна,че дори забрави да ми вземе коза :lol: Имах една 20-ка =)))
чи ти си се размазала :-D

WwanAdoO
08-14-2006, 10:34
И на другият ден сутринта си свих коз на терасата и се потроших докато тя беше в кухнята
А кажи ми нещо?! :mrgreen:

Хах, аз редовно си пуша на балкона и цигари и трева... супер блажено е...ама майка ми през тва време е в хола и обикновено гледа телевизия :-D Веднъж обаче се прецаках... бях свила една бухалка 120ка и си пуша аз и по едно време ми се стори,че някой отваря вратата на балкона и аре коза през балкона... цяла бухалка, който на сл.ден не намерих :|

slladkataa
08-14-2006, 11:28
Chestno da vi kaja az pusha ot 1 godina.I taka minalata godina az i oshte edin moi mnogo dobyr fr seki delnichen den toi idvashe v nas v 8 sutrinta kogato nqmashe nikoi.V nachaloto nie s nego pushihme v banqta zashtoto ni beshe strah da ne doide dedo mi ili nqkoi drug.I dokato si pushime v banqta fyrlqhme fasovete mejdu trabite.I nqkade sled okolo 1 sedmica zabelqzahme che fasovete se sybirat v kazancheto na teq pod nas i reshihme da gi mahnem po nqkakav nachin.Tragnahme da vzimame prohusmukachkata no se osetih me che ako ima dolo voda moje da grumne.Preovihme shkafa v banqta i pod vanata namerihme sheshe s maslo i go izsipahme s nadejdata che shte se razlojat.Tochno syshtiq den kogato izsipahme technosta vecherta predi da trygna na diskoteka(petyk) tozi pod nas se kachi i pita bashta mi dali teche pri nas maslo i toi kaza ne.Togava oshte nishto ne se zapodozrq no kogato te reshiha da si napravat remont na banqta i kogato mahat kazancheto viknali nashte vi vidqli che e bilo pylno s fasove.Posle maika mi me pita dali az sym pushila no do posledno otrichah.I ot togava do sega se vi vika 'po dobre ne pushi,no tova si e za tebe'

Psycho Realm
08-14-2006, 12:51
И на другият ден сутринта си свих коз на терасата и се потроших докато тя беше в кухнята
А кажи ми нещо?! :mrgreen:
не са отказваш ма чак и на нейна територия брао бе :-D
Беше толкова бясна,че дори забрави да ми вземе коза :lol: Имах една 20-ка =)))
чи ти си се размазала :-D
Най-грубото ми напушване...след може би това с халюцинациите... :mrgreen: ...и тогава,когато виждах звуците :lol:
Hehe, това с тези звуци сигурно е било доста крайно...

cMeTaHka
08-14-2006, 16:49
na6te za cigarite razbraha otdavna...nqkude na 12 bqh.bqha edni skandali,lekcii...ma se primiriha.sega pu6a pred tqh i ne mi puka.za trevata razbraha 1 godina po kusno ot nekva 6ibana klukarka..kazah 4e samo sm opitala.sled 1 godina zaradi neq me vkaraha v detska pedagogi4eska staq i togava nqma6e kak da otreka.predi nqkolko meseca oba4e se izdunih zdravo sled kato edno kopele im kaza 4e se drusam...togava neznam kak stana no kazah "ne e vqrno,pu6a samo treva!" i tova me oturva :? neznam qvno kato se sbluska6 s golemite problemi,zabravq6 po malovajnite..taka se polu4i i s na6te..ili pone se nadqvam.

ista
08-14-2006, 20:13
те тия моите динозаври знаят, че съм на ти с Крумчо... даже и баща ми ми е купувал, ама хубава и качествена... още не сме сядали заедно, но и това ще стане... иначе за алкохола, ми знаят и никога не съм се крила оттях... ми какво очаквате? те като пият като смоци:))

Rapyr4eto
09-15-2006, 23:21
Ami mnooo lesno me fanaha - maika mi mi nameri cigarite u djoba na qketo i ...... natatuka qsno, ko sledva6e #-o

SaYoNaRa
09-15-2006, 23:32
Не са ме хващали. :D

IdiOtKa
09-16-2006, 07:55
ами намира ли са цигари в мен ...почти секи ден маика ми загрява че съм пушила но не казва нищо аз и казвам че не пуша итя ми вярва ...вапреки че е напълно очивидно ... просто аз я лъжа итя се праи че ми вярва .....
бащами и представа си няма !

Nen0RmalniK
09-19-2006, 11:20
axxax! za men edni priqteli na nashte im bqha kazali no te ne povqrvaha posle se pribrah celiq smardq na cigari.. sled tova se pribrah s izgorqno qke ot cigara.. posle s 1 kutiq cigari v joba mi.. i nakraia me hvanaha da svivam treva v nas.. tova s cigarite stana okolo 6 klas a tova s trevata v 8-mi !xax

lunnoto_momi4e
11-02-2006, 14:08
Vse o6te ne sa....i po-dobre!!! \:D/

OPEL
11-02-2006, 14:24
НЕ пуша. Но пия. Малко и умерено, но пия. Обаче още не са ме хващали...

tedinkata_
11-02-2006, 15:45
mi vednuj maika mi mi nameri cigarite i az si priznax ... posle samo i obeshtax 4e ve4e nqma da me vidi s cigara i go izpulnix... tq NE ME VIJDALA S CIGARA ot togava ... ama az si pusha :mrgreen:

асдф?
11-02-2006, 17:21
Ми здр на сички за 1 път пиша тука..За 1 път разбраха че пуша тва лето ..С едни приятели тръгнахме към 3-4 сутринта тръгнахме за банички и след като се наядохме тръгнахме си ходиме и точно в нашия квартал видехме 1 патрулка следователно и тя ни виде :Д и ние побегнахме(много тъпо ама така е паниката деа :Д) гониха ни някаде 3-4 мин и в едно училище т*пото ченге насочило пистолет към нас и ссе едно като по филмите "арестуваха ни"(уш)после в раионното ченгето звънка на майка ми и вика "АА хванахме сина ти и брачед му ..бла..бла и ..АА и сина ти пуши )съответно конско,конско сичко се забрави след морето ама после 2-ра издънка ..едно копеле ме наклевети,че см пушил трева в едно кафе коети не беше вярно..ама си го отнесох ..и вече знаят,че пуша ..даже понякога пред тях си пуша

bruteca
11-02-2006, 20:55
mi hwanaha me naskoro i mi kaaha nema prai6 taka i twa e ne be6e golemiq problem

malko mace
11-03-2006, 13:52
И аз съм примерно моми4енце,ама имам приятелка,която не пуши,но 4ака майка й да отиде някъде и се напива...е,само 4 бутилки бира...има и други де... ](*,)

IlLuSi0nS`
11-03-2006, 15:45
аз пуша от 14 годишна редовно.. преди тфа само на купончета беше.. казах на наще като бях на 16.. те бяха мн изненадани.. хахах начи добре съм се крила

vignete
11-03-2006, 16:00
Не пуша, значи един проблем по-малко...
миналата година след един рожден ден майка ми ми каза, че съм смърдяла от километри на бира...хм...
иначе за първи път се напих в 9 клас и то с майка ми и някакво вино...
пък баща ми е пълен пияндурник и с него въобще не разговарям, та не знам дали има впечатления по този въпрос... :smt012

AliceSw
11-03-2006, 18:11
ве4е не ми прави впе4атление
майка ми ме видя в 8-ми клас след 1 родителска с цигара - после замина на работа и не стана нищо, от тогава не ме е хващала
ама бащата горкия - с цигари ме е виждал 5-6 пъти, ама ве4е не му прави впе4атление, той си е пуша4, 4есто дава още пари без да казва за кво са ми :mrgreen: , ина4е преди година и половина тъй се бях отрязала, 4е ме е къпал през ноща, да ме свести
от време на време ме пита дали не пуша трева, преди ми е предлагал да пушим заедно, 4е не бил пробвал, моят отговор беше не

Evil_ChilD_f_
11-03-2006, 22:09
еми първия пъъъъът с едни приятелки ходихме в един подлез и там се оказа 4е охраната познава дядо ми ... и зел 4е се раздрънкал ... ](*,)
амм и мисля 4е е само тфа...а да и веднъж като се върнах от дискотека на6те ме усетиха ... ](*,) искаха да проверят дали съм пила иии "я ми дъхни'' ии дъхам аз ахха и ... абеее тфа бе6е преди 1 година сега съм моми4е на 13 ииииии си живеяя живота ахаха :-D

lunnoto_momi4e
11-04-2006, 20:42
еми първия пъъъъът с едни приятелки ходихме в един подлез и там се оказа 4е охраната познава дядо ми ... и зел 4е се раздрънкал ... ](*,)
амм и мисля 4е е само тфа...а да и веднъж като се върнах от дискотека на6те ме усетиха ... ](*,) искаха да проверят дали съм пила иии "я ми дъхни'' ии дъхам аз ахха и ... абеее тфа бе6е преди 1 година сега съм моми4е на 13 ииииии си живеяя живота ахаха :-D Maleee.....i az da beh taka-i az sum na 13,ama na6te ne znaqt,ako razberat ne mi se misli kvo 6e stava...i za tva... :-#

bibi1fit
11-07-2006, 03:15
Ами майка ми веднъж намери 1 празна кутия в боклуците(беше добре скрита, ама тя все рови) после имаше още няколко случая с тютюн тук и там и тя си знае отдавна ама се прави на ударена и аз така :lol: А баща ми е много против тютюнопушенето, ама май и той знае, но нищо не казва. Гадно е да се лъже, но така по някакъв начин искам да ги предпазя от разочарованието :oops:

11-07-2006, 13:10
bff ami u nas sam se vrashtal nqkolko pati zverski pian i sa me useshtali . pomnq "nai-golqmoto shou" pribrah se u nas super zverski pian s brata , udrqm se v stenite otivam kazvam leka na nashe zalitaiki. otivam lqgam i izvednaj otivam v kenefa uj da sera i pochvam qko draif v/u krakata si ... kam 30 min maika posle idva a we celia kenef na rakia smardi kakvo si pil, i az vikam ami nqkolko birichki xaxaxaxa ! i tq vika kolko i az kazah 2-3 i brat mi izgoni maika ot staqta :) imalo e i dr pati det vecherta se sabujdam v kenefa celia mi potnik upovrashtan mqtam go prez prozoreca bashtata vlezna v staqta i az vikam spokich bashta , ot lekarstvata e i povqrva ... cigari ne pusha i ne sa me fashtali , koz sashto ne sa me fashtali makar che na 12-13 mislih s 1 momche da si otglejdame trevichka i bqh dal na maika 1 semeda go zasadi che men me marzeshe , tq pita kvo e tfa i az vikam nz na 1 pr e :)