PDA

View Full Version : Moderated: На какво може да се дължи това?



08-13-2006, 22:15
искам да ви питам нещо
по принцип трябва да ми дойде около 25ти само че незнайно защо днес ми потекоха няколко капки кръв колкото да изцапа и то даже незнам дали е кръв понеже е с малко по тъмен цвят от кръвта
бихте ли ми казали от какво може да е
10х предварително

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!
Благодаря!

honey_7o
08-13-2006, 22:52
искам да ви питам нещо
по принцип трябва да ми дойде около 25ти само че незнайно защо днес ми потекоха няколко капки кръв колкото да изцапа и то даже незнам дали е кръв понеже е с малко по тъмен цвят от кръвта
бихте ли ми казали от какво може да е
10х предварително


Spored men sa nqkakvi anomalii ot vremeto,a moje i da e ot tova 4e cikala ti o6te ne e redoven(ne si poqsnila).Za vseki slu4ai otidi na doktor(ako cikala ti e redoven i naistina misli6 4e ima osnovanie da se pritesnqva6).No tozi mesec na po4ti si4ki moi poznati im zakasnq,ili pak sled kato doide polu4ixa kravoizlivi,cikala im prodaljava6e po dve sedmici i t.n. Na edna poznata minalata sedmica i svar6i cikala,a dneska i stana kakto pri tebe i ako naistina i doide otnovo,6te xodi na lekar nqma kak za6toto tova ne e 6ega rabota.I otnovo ti kazvam za vseki slu4ai se konsultirai s lekar.

alkobalko
08-14-2006, 07:52
Ако цикълът ти е нередовен няма място за притеснение. Ако пък е и това продължи без да има течение, характерно за менструация отиди на лекар. Въпреки че и аз мисля, че е аномалия от времето.

maybelline
08-16-2006, 07:46
Моят цикъл все още е нередовен,макар че го имам вече 3 години.Понякога потичат съвсем малко кафяви капки и така е цели 2 дни(да се чуди човек дошло ли му е или не),а на третия ден се оправя и става по-нормална менструацията.Да не би и при теб да е така?

sladoled
08-19-2006, 14:45
Не си споменала нещо много важно- водиш ли полов живот и ако да, ползваш ли някакво предпазно средство.