PDA

View Full Version : Toi zapochva da se vluvba v men ..



FiRe_LaDy
08-13-2006, 21:28
Edin priqtel,moje da se kaje nai dobriq dori,zapochva da se vlubva v men.Kaza mi go predi malko.men mi beshe qsno.Toi mi davashe signali i predi.Ama sega mi go kaza direktno i vijdam che mu e mnogo gadno.A az si go obicham mnogo,no kato priqtel.Nishto poveche.Iskam da mu pomogna,no nz kak. ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) Pls savetche

cskamoni4ka
08-13-2006, 21:31
Обясни му,че не искаш да си разваляте приятелството,затова нека всичко си остане както досега за да няма наранени.

ni6to_ob6to
08-13-2006, 21:32
Поговорете и му обясни ситуацията .. ако наистина не искаш повече от приятелство е безмислено да започвате нещо по-сериозно, защото то може да разруши приятелството ви .. :roll: Успех!

Mike-Jones
08-13-2006, 21:36
zemi go mom4eto kakvo losho ima obi4kaite ti sa

Obitax
08-13-2006, 21:38
Mike mnogo si gotin :D
a sega po temata : spored men kakvoto i da mu prikazva6 6tom toi se e vliubil v teb a ti go reze6 zna4i 6te go narani6 mnogo , no tova samo spored men .........


Good Luck

Mike-Jones
08-13-2006, 21:42
Mike mnogo si gotin :D
a sega po temata : spored men kakvoto i da mu prikazva6 6tom toi se e vliubil v teb a ti go reze6 zna4i 6te go narani6 mnogo , no tova samo spored men .........


Good Luck ooo batka :) mersi brat mi ai tuka idvai u nas bira da piem ima i kebab4eta salata brat kartofi

iiirish
08-13-2006, 21:44
Mike mnogo si gotin :D



:D чак и аз се влюбих нещо :D :D :D

iiirish
08-13-2006, 21:45
Mike mnogo si gotin :D
a sega po temata : spored men kakvoto i da mu prikazva6 6tom toi se e vliubil v teb a ti go reze6 zna4i 6te go narani6 mnogo , no tova samo spored men .........


Good Luck ooo batka :) mersi brat mi ai tuka idvai u nas bira da piem ima i kebab4eta salata brat kartofi

ей, коки, ми мен на биричка и картофки няма ли да ме поканиш :wink:

Mike-Jones
08-13-2006, 21:47
Mike mnogo si gotin :D
a sega po temata : spored men kakvoto i da mu prikazva6 6tom toi se e vliubil v teb a ti go reze6 zna4i 6te go narani6 mnogo , no tova samo spored men .........


Good Luck ooo batka :) mersi brat mi ai tuka idvai u nas bira da piem ima i kebab4eta salata brat kartofi

ей, коки, ми мен на биричка и картофки няма ли да ме поканиш :wink: a kak ako slu6ash oba4e ako si poslu6na da znaesh az ne moga da piq ot 1 bira i sa napivam me xvashta

Obitax
08-13-2006, 21:48
Mike mnogo si gotin :D
a sega po temata : spored men kakvoto i da mu prikazva6 6tom toi se e vliubil v teb a ti go reze6 zna4i 6te go narani6 mnogo , no tova samo spored men .........


Good Luck ooo batka :) mersi brat mi ai tuka idvai u nas bira da piem ima i kebab4eta salata brat kartofi


4esno kazano se zamislqm seriozno da li da ne namina
:)

Mike-Jones
08-13-2006, 21:57
Mike mnogo si gotin :D
a sega po temata : spored men kakvoto i da mu prikazva6 6tom toi se e vliubil v teb a ti go reze6 zna4i 6te go narani6 mnogo , no tova samo spored men .........


Good Luck ooo batka :) mersi brat mi ai tuka idvai u nas bira da piem ima i kebab4eta salata brat kartofi


4esno kazano se zamislqm seriozno da li da ne namina
:) TAKA TAKA =D> =D>

ATAKABG
08-14-2006, 04:08
Обясни му,че не искаш да си разваляте приятелството,затова нека всичко си остане както досега за да няма наранени.
И според теб така ще запазят приятелството си? Абсурд :mrgreen:
Или се навий да му станеш гадже или няма да сте приятели вече. Тъжно,но факт :)

Mikohito
08-14-2006, 04:45
Много е относително как ще приеме нещата като му кажеш че искаш да си останете само приятели и че не изпитваш такива чувства към него.Сигорно е обаче че ще му стане много гадно като го отрешеж но трябва да го направиш много внимателно и предварително да обмислиш какво да му кажеш защото всяка твоя дума може да го нарани.Ако наистина не изпитваш нищо повече от приятелство към него все пак няма смисъл да тръгвате защото ще се нараните още повече а и с приятелството ви ще бъде свършено.

alkobalko
08-14-2006, 06:20
Mike mnogo si gotin :D
И мен тия дни нещо почваш много да ме кефиш.
По темата:Ситуацията, в която си попаднала е доста гадничка. Най-добре е да поговорите и да решите какво ще правите, за да не загубите приятелството си. На него ще му е много трудно, в това спор няма. Трябва обаче да си честна с его и да не го залъгваш.

Lorraine
08-14-2006, 06:26
Mike mnogo si gotin :D
И мен тия дни нещо почваш много да ме кефиш.
По темата:Ситуацията, в която си попаднала е доста гадничка. Най-добре е да поговорите и да решите какво ще правите, за да не загубите приятелството си. На него ще му е много трудно, в това спор няма. Трябва обаче да си честна с его и да не го залъгваш.

:smt023

EnJoY
08-14-2006, 06:42
Ако останете приятели, всяка усмивка или нещо такова ще му дава надежда и ще го боли ;-) ... Така че му кажи, ако наистина ме обичаш е по хубав0 да не се виждаме за да не страдаш

KisskilleRcHe
08-14-2006, 07:01
Аз пък не мога да повярвам,че моеже да обичам някои като фр друг като гадже и т.н.....