PDA

View Full Version : ВЪЗМОЖНО ЛИ Е...



lady_of_carnage
08-13-2006, 22:07
Значииии...Историята е такава:Преди известно време тая година ходих на концерт в Стара Загора на Uriah Heep & Nazareth.Бях с приятел от класа ,но се случи нещо неочаквано-влюбих се в едно момче.Прекарах добре на концерта ,а по-късно се намерихме в скапето.В последствие аз разбирам ,че и той ме обичал...и естествено станахме гаджета.По-късно трябваше да се видим на друг концерт(Scorpions) пак в Ст.Заг.Отделихме се от тълпата с хора,правехме квото си знаем...абе това беше един от най-хубавите моменти в живота ми!След време имахме известни разногласия ,но всичко минаваше.И в един хубав слънчев ден аз разбирам ,че той през почти цялото време е обичал друго момиче!Въпреки че не го показвах в този момент се чувствах като най-голямата глупачка и се питам "Дали наистина ме е обичал?Нима всяко едно Обичам те е било просто здрасти?"
Та!Въпроса ми е:Възможно ли е да обичаш 2-ма души едновременно и например защо не ми е казал по-рано за момичето след като според мен ,не ме е обичал?Хора ако можете давайте отговор,много ви благодаря предварително! :)

08-13-2006, 22:12
Да бе, повярвахме ти, че те е заобичал за няколкочасовия концерт.

Иначе момчето си играе, евалата за което...


Ако удариш желязо, ще изтръгнеш от него искри.
Ако удариш човек, ще изтръгнеш от него ярост.
За да придадеш форма на човек или желязо, трябва да удряш силно...

iiirish
08-13-2006, 22:20
не виждам защо да не е възможно да обичаш двама души едновременно?! това са емоции, които нито можеш да спреш, нито да премахнеш от раз!

а колкото до твоя случей смятам, както вече казаха по-горе, че момчето наистина си е играело само с тебе. по-скоро ти си му била златната резерва, с която може би се е опитвал да забрави момичето, което обича. това предполагам ти дава и отговор на въпроса защо не ти е казал за нея!!!

съвет: намери си друг!

08-13-2006, 23:38
И от мен съвет: не бъди толкова наивна :wink:

Axxxel
08-14-2006, 00:45
Мдам...кофти се е получило.Така само от тези неща, които си написала не мога да определя.Но всеки човек си има едно вътрешно разбиране за нещата.За мен този човек си е играл с теб.Не, не умишлено.Просто като е разбрал, че изпитваш нещо към него, си му станала още по-симпатична.Но в един даден момент това свършва и човека продължава да си харесва старото момиче, което предполагам е от неговия му град (а по историята разбирам ,че вие сте от различни градове).Недей да се обвиняваш за това, което се е случило.Просто си гледай живота занапред...Би Кул...Енд Би Йорселф :wink:

Emocore
08-14-2006, 01:21
a az se 4uda za6to e tolkova nevuzmojno pone enda grupa da doide v sofiq?!? :smt011

KisskilleRcHe
08-14-2006, 07:24
Да иначе ти вярваш ли си... Само те залъгал за да те... Е те е заебал.....

cskamoni4ka
08-14-2006, 07:39
Според мен не можеш да обичаш двама човека едновременно!Може би не ти е казал за това момиче,понеже тя не му обръща внимание и ти си като резерва,или втория вариант обича я и иска да я забрави с тебе,може да не те обича но да те харесва и да се опита да я превъзмогне...и такам..

priti_kiti
08-14-2006, 08:56
Мне не е възможно... и определено разиграва и двете ви.

ANGEL4E
08-14-2006, 09:00
ne e mn sigorno dali razigrava i dvete no sas sigornos e razigraval teb bila si mn naivna i spored men ne ne moje da se obi4a dvama dy6i ednovremenno... [-( [-X

BeBencEto
08-14-2006, 09:11
ami spored men ne e vuzmono tolkova lesno za nqkolko chasov koncert da te zaobicha..ne budi tolkova naivna..toi si igrae s koqta mu padne..

luda`flirtajika
08-14-2006, 09:39
Мне не е възможно... и определено разиграва и двете ви.

na sushtoto mnenie sum :)

adDicTeD`tO`yOu
08-14-2006, 10:00
Според мен е е възможно...ако наистина обича едната ..как ще обича другата ...

`Death`Whore`
08-14-2006, 10:02
Виждал те е веднъж и те обича? Много си наивна.

LP_girl_14
08-14-2006, 10:36
Божеее тва думите "обичам го" и "влюбена съм в него" вече взеха да се използват без да се влага никакъв смисъл и чувства в тях.Вижда те и решава че е влюбен!Да бе да!Ама явно е пропуснал да ти спомене фактът че има чувства и към друга.Явно прекалено бързо се доверяваш на хората .Не всеки който ти казва обичам те маистина го изпитва.Затова обичта трябва да се доказва с действия,искреност,вярност ,чистота в отношениоята,а не от натискане по концерти.Колкото до въпроса ти,не тие казал защото е искал да бъде и с двете ви.Двама човека не могат да се обичат еднакво.Когато имаш чувства към дадено момиче,трябва да съсредоточиш вниманието си върху него,а не да флиртуваш със момичета по концерти и да ги залъгваш че ги обичаш.Момчето не си струва!И занапред бъди малко по-предпазлива в отношенията си с момчетата :roll:

Legally_Blonde
08-14-2006, 10:40
не виждам защо да не е възможно да обичаш двама души едновременно?! това са емоции, които нито можеш да спреш, нито да премахнеш от раз!

а колкото до твоя случей смятам, както вече казаха по-горе, че момчето наистина си е играело само с тебе. по-скоро ти си му била златната резерва, с която може би се е опитвал да забрави момичето, което обича. това предполагам ти дава и отговор на въпроса защо не ти е казал за нея!!!

съвет: намери си друг!
Dam...Bravo na anito.sl.... pak go kaza mn to4no!

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-16-2006, 10:47
mili4ka gledai sega...ne mojesh da obi4ash 2 i izliza 4e si igrae i s 2-te shte ti pusna LS s edno razgovor4e...

miloto_girl_4e
08-16-2006, 11:19
:arrow: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=50464&postdays=0&postorder=asc&start=0


Ето ти темичка относно това дали може да си влюбен в две момчета/момичета едновременно :!: :wink: Дано съм ти помогнала малко...

CrazyWitch
08-16-2006, 19:27
Виждал те е веднъж и те обича? Много си наивна.

Така е за съйаление. Пак и ние от къде може да знаем, защо просто не питаш него. Ако ми отговориш : "Еми нямам му доверие"
За каква обич говориш?
Виж.. По-добре не споменавай думата "Обич".
Най-вероятно не си я опознала.
Опознаеш ли я сама, ще прицжениш какво е било това ;-)
Споко.

kimi_raikonen
08-16-2006, 20:07
Аз бях този нещастник.В началото не знаех какво искам.Бях доста объркан защото с едното момиче бяхме скъсали преди концерта а 2 дни след концерта отново се събрахме.След това я огелпих.Не исках да нараня нито една от двете макар че исках да бъда с бившото си гадже.([B]a[N]D[i]T[k]a)Не исках да нараня другото момиче просто защото не го заслужаваше.И от там стана голямата каша.Може и на 300 000 човека да съм паднал в очите за което се извинявам.Най лошото е че загубих едната като приятел и другата като моята любов.Не трябваше да става така.Тука пред целия форум мога да кажа че съм луд по [B]a[N]D[i]T[k]a а към lady_of_carnage изпитвам просто приятелски чувства.Е и може би моята любов никога няма да ми го прости но направих огромна грешка и трябва да си понеса последствията.

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-17-2006, 00:32
4uvstvam se kato geroinq v serial.... :?

lady_of_carnage
08-19-2006, 19:41
OK!Mersi za "podkrepata" vi hora!Ne sum tolkova naivna za kolkoto me vzehte ama v toq slu4ai si e taka...Pomognahte mi da si vzema okon4atelnoto re6enie!Are PIECE!

Peyton
08-19-2006, 19:55
Ами може разбира се да обича 2 души едновременно, но не може да ги обича по-равно. Може би е видял у теб и у другото момиче нещата които наистина е търсел само в една жена. Определено е харесал у теб нещо, а в другото момиче нещо различно.