PDA

View Full Version : Познаваме се от деца!!!



ШеМеТнАтА```
08-13-2006, 22:22
3дравейте!Имам проблем свързан с момче!Снего се познаваме от както се помня.Братовчед е на наи-добрата ми приятелка,наи-добър приятел е на моят братовчед.и постоянно сме четеримата.преди 1 година разбрах че имам чувства към него и му казах всичко в sms тои отговори със същото.но не сме се виждали след това месец,защото той на другия ден замина извън града.една вечер преди да се върне му писах отново че няма смисъл да сме повече от приятели,защото ми се струваше странно(откакто се помня сме заедно).за тази моя постъпка силно съжалявам ](*,) но не мога да върна нищо!след това вече година искам да бъда с него,но оттогава не съм му казвала нищо,нито съм му намеквала.страх ме е как ще реагира.не сме и обсъждали тази тема.когато вървим по улицата и видим някоя яка мацка винаги се заглежда по нея и я обсъжда.много съм объркана защото и по мене се заглежда такаи ме обсъждал с братовчед ми.помогнете ми!кажете какво да правя?да му кажа ли че имам още чувства към него!

iiirish
08-13-2006, 22:38
първия път когато си му казала за чувствата си не си загубила приятелството му, така че не виждам къде изобщо е пречката да опиташ отново?! но първо добре помисли дали наистина го искаш, за да не стане като първия път. а втори път такава изцепка стане ли - момчето трябва да е мръднало нещо, че да приеме отново приятелството ти :-k

08-13-2006, 22:43
когато вървим по улицата и видим някоя яка мацка винаги се заглежда по нея и я обсъжда.много съм объркана защото и по мене се заглежда такаи ме обсъждал с братовчед ми.помогнете ми!

Че какъв мъж ще е, ако не се заглежда?!?!


Ако удариш желязо, ще изтръгнеш от него искри.
Ако удариш човек, ще изтръгнеш от него ярост.
За да придадеш форма на човек или желязо, трябва да удряш силно...

cskamoni4ka
08-14-2006, 08:04
Кажи му!

Nasindo
08-14-2006, 10:59
3дравейте!Имам проблем свързан с момче!Снего се познаваме от както се помня.Братовчед е на наи-добрата ми приятелка,наи-добър приятел е на моят братовчед.и постоянно сме четеримата.преди 1 година разбрах че имам чувства към него и му казах всичко в sms тои отговори със същото.но не сме се виждали след това месец,защото той на другия ден замина извън града.една вечер преди да се върне му писах отново че няма смисъл да сме повече от приятели,защото ми се струваше странно(откакто се помня сме заедно).за тази моя постъпка силно съжалявам ](*,) но не мога да върна нищо!след това вече година искам да бъда с него,но оттогава не съм му казвала нищо,нито съм му намеквала.страх ме е как ще реагира.не сме и обсъждали тази тема.когато вървим по улицата и видим някоя яка мацка винаги се заглежда по нея и я обсъжда.много съм объркана защото и по мене се заглежда такаи ме обсъждал с братовчед ми.помогнете ми!кажете какво да правя?да му кажа ли че имам още чувства към него!

pi6ete si sms ... jivota ve4e ne e prikazki o4i v o4i .... a sms-i :evil: =; =; =;

ШеМеТнАтА```
08-14-2006, 11:05
da znam 4e s sms ne trqbva,no prosto toi zaminava6e i nqma6e da go vidq a iskah da znae kakvo 4uvstvam.nadrastnala sym ve4e sms-ite!!!

Legally_Blonde
08-14-2006, 11:06
емм мила..просто му кажи...1вият път е отговорил на чувствата,ако си сигурна,че това искаш...давай казвай му :wink: