PDA

View Full Version : te ne se ponasqt!



ШеМеТнАтА```
08-13-2006, 22:23
mom4eto koeto haresvam mrazi nai-dobrata mi priqtelka.zad kyrba i govori mnogo.nari4a e k***a dori naposledyk i pred neq go kazva tq mnogo se zasqga.neznam kak da giz adyrja v edna staq(a nai-lo6oto e 4e sme ot 1 kompaniq)molq pomognete!

iiirish
08-13-2006, 22:32
ако само харесваш това момче - по-добре го заеби в "името на приятелството".
а ако ходиш с него - набий му в простата главичка, че тя ако ще и последната курва да е пак ти е приятелка и не ти е приятно да я "окрасява" така

Mike-Jones
08-13-2006, 22:45
mi moje da e vqrno naistina kakvo xa moje e prav

WhiteHorse
08-13-2006, 22:50
Съгласен съм с anito.sl =D>

ШеМеТнАтА```
08-13-2006, 23:07
anito.sl 10x za syvetite:)

Angel_Girl
08-13-2006, 23:09
ако само харесваш това момче - по-добре го заеби в "името на приятелството".
а ако ходиш с него - набий му в простата главичка, че тя ако ще и последната курва да е пак ти е приятелка и не ти е приятно да я "окрасява" така

`Death`Whore`
08-13-2006, 23:11
Ако приятелката ти прави секс с всеки срещнат, той е прав. Обаче е глупаво да го повтаря постоянно. Обаче тя най-вероятно не е. Ако ще си с него, е най-добре да има здрав разум. Ако има такъв, поговори с него и му кажи, че ти я познаваш и не е курва, не е такава или онакава. А ако сте гаджета, го помоли просто да я търпи.

ШеМеТнАтА```
08-13-2006, 23:17
ami-da sigurna sym 4e ne e kurva.tq dori e devstvena.prosto q nari4a taka za6toto q mrazi(po neizvestni pri4ini)e vqrno e e hodila s okolo 8-9 mom4eta,no tova ne q pravi kurva nali?mnenieto mu nqma da se promeni no prosto iskam da gi zadyrjam pone za malko v edna staq,ta nie sme ot 1 kompaniq i se razkysvam.

cskamoni4ka
08-14-2006, 08:01
Помоли го да престане да я обижда,за да не прекратите отношенията си,понеже за мен поне приятелството е по-важно.

luda`flirtajika
08-14-2006, 09:41
ако само харесваш това момче - по-добре го заеби в "името на приятелството".
а ако ходиш с него - набий му в простата главичка, че тя ако ще и последната курва да е пак ти е приятелка и не ти е приятно да я "окрасява" така
podkrepqm :) { }

adDicTeD`tO`yOu
08-14-2006, 09:53
ако само харесваш това момче - по-добре го заеби в "името на приятелството".
а ако ходиш с него - набий му в простата главичка, че тя ако ще и последната курва да е пак ти е приятелка и не ти е приятно да я "окрасява" така

spooky56
08-14-2006, 10:11
Mi..da ti kaja i az predi vreme bqx v podobna situaciq........i se opravix kato edin den.....po to4no na rd-to mi ....tiq dvamata moite pak se skaraxa.....im kazax"slu6aite biite se trepete se karaite se...nio ne kato ste v kompaniqta,ina4e razvalqte kefa na vsi4ki s va6te prostotii....karaite se kato ste sami"-i ot togava mina vreme i ne sa se karali .....ako iska6 govori s tqx pootdelno ili kato sa zaedno......nz ama kato ne se vuzdurjat....texen problem.... :smt014

ШеМеТнАтА```
08-14-2006, 10:20
spooky56 az sym opitvala po-otdelno-ne stava.10x za syveta shte probvam kogato sa zaedno da vidim shte ima li efekt...

Nasindo
08-14-2006, 10:26
ако само харесваш това момче - по-добре го заеби в "името на приятелството".
а ако ходиш с него - набий му в простата главичка, че тя ако ще и последната курва да е пак ти е приятелка и не ти е приятно да я "окрасява" така

haresva mi tova momi4e... dosta to4no si go napisala bebz \:D/ O:)

krem4et0
08-14-2006, 13:38
е и моята най-добра приятелка не понася гаджето ми.но търпи-тя знае,че ги обичам и двамата.Просто не ги събирам на 1 място и не им позволявам да зословят 1 срещу друг.А и те са достатъчно зрели хора,за да не го правят.С времето приех този факт и си излизам отделно с единия и с другия.Това,че аз обичам гаджето си не значи,че него го харесват всички.това,че обичам най-добрата си прителка,не значи че всички я обичат.за това повече толерантност и избягвай да ги събираш.Аз вече 2 години така лавирам и се справям!

BeBcHeTo
08-14-2006, 14:13
I az sam saglasna s anito.sl