PDA

View Full Version : обичах те



08-13-2006, 23:31
Обичах те,обичах те с цялото си сърце и душа!Давах всичко за теб,копнеех да видя добрите ти очи,да вдишам въздуха,който вдишваш и ти.Когато те видех,забравях всичко....пренебрегнах приятелите си,родителите си заради теб.Живеех с мисълта за теб.Когато те видех,сякаш хиляди малки пеперудки бушуваха в душата ми и разпръскваха цветен прашец,прашеца на любовта .Часове се лутах из улиците на града за да те срешна,правех всичко за теб,но ти ме възприемаше само като човек,на когото можеш да споделяш за поредното си любовно похождение.Ти никога не ме попита,колко болно и мъчно ми беше след всяка твоя дума за другата.Но не мога да те виня,ти не знаеше за чувствата ми,а може би просто не искаше да разбереш действителността.Всички ми казваха,че с теб сме родени един за друг,но ти....Колко безсънни нощи ,колко сълзи,колко молитви към Бог.............Сърцето ми нашепваше,че ние имаме бъдеще,но разумът ме връщаше в действителността.Една нощ реших,че трябва да те забравя.Не можеш да си представиш,колко усилия ми костваше това,затворех ли очи виждах красивите ти очи,лъчезарната усмивка.А и сякаш нарочно навсякъде виждах влюбени двойки,хора държащи се за ръце.Ето,че лятото взе да отминава.Не съм те виждала много отдавна,постарах се наистина много,да не те видя дори за миг.Обичах те,а сега???Дали ще се възродят старите ми чувства към теб.
От сърцете моля,бъди щастлив,нека прекратим всичко между нас,отдалечим двата моста,нека всеки потегли по свой собствен път.
А аз ще страдам и само устните ми тихо ще нашепват в нощта-"Бъди щастлив"

извинявайте,ако някъде има мало неточности или грешчици,но го пиша повлияна от силни емоции

Mike-Jones
08-13-2006, 23:32
gore glavata

AiKaTa
08-14-2006, 04:15
nqma nishto vechno-lubovta ti sushto nqma da e takava!

Mikohito
08-14-2006, 04:36
Дали любовта ти ще бъде вечна или не както каза Aikata немога да ти кажа или да твърдя нещо което незнам.Знам само,че доста често се случва когато си влюбен в някого а неможеш да бъдеш с него и си наложиш да го забравиш.Ок.Няма да го виждаш.Дори и да успееш да си го избиеш от мислите чувствата ти може да не изчезнат а само да се скрият дълбоко в сърцето ти.И когато най-малко очакваш те отново да се върнат и да разбереш че никога не си спирал да обичаш любимия човек.И аз преживях нещо подобно на твоята история и стана точно така както ти казвам не се виждах с нея много дълго време но когато се видяхме след половин година разбрах че не съм я забравил.

EnJoY
08-14-2006, 06:40
Все едно аз сьм го писал.. колко романтично вдигай главата, забивай на ред докато намериш друг защото иначе болката продьлжава... ЗАДЬЛЖАВАМ те да не се затваряш [-X И да не оставаш сама с мислите си :-({|=

iiirish
08-14-2006, 15:46
gore glavata

е, коки, страхотни съветчета даваш меченце! :wink:

CVETELLINA
08-14-2006, 15:58
Всички ми казваха,че с теб сме родени един за другхах и на мен така "всички" ми казваха...ама ето виждаш,че не е така... :?
понякога грешим в преценката си за хората,мислим със сърцето си и това ни кара да страдаме..
щом момчето няма чувства към теб,няма смисъл да се измъчваш,защото както са казали хората "за любовта са нужни двама.."

DiabolicAngel
08-14-2006, 16:01
Много е хубаво.Браво :oops:

luda`flirtajika
08-14-2006, 16:40
:smt010 :smt010 :smt010 shte produljish napred spox :)