PDA

View Full Version : края доиде,а неискам:(



AiKaTa
08-14-2006, 04:13
здрвеите на всички...
проблема ми е че наи-после намерих момче с което съм щастлива,може би не го обичам,но се чувствам супер с него...обаче от негова страна маи не е така...ходим 1 месец и нещо,но изобщо не се познаваме...но проблема не е в това....влия е се от чуждите мнения....и точно това което чу не беше очарователно...
просто осещам как края идва....но неискам да го приема....кажете ми как да си върна доверието,старите щастливи вечери с него....целувките му....КАК?:~(

KisskilleRcHe
08-14-2006, 07:18
Ми та... Кажи му, че не трябва да се влиае от другите... А отделен вупрос е какув имидж имаш ти, в неговите среди..... Целуниго... Според мен целувката оправя всичко......

cskamoni4ka
08-14-2006, 07:42
Мм кат излезнете се дръж много мило с него...изненадай го с нещо...абе 1 здрав секс не пречи :-D

black_dimond
08-14-2006, 07:45
Мм кат излезнете се дръж много мило с него...изненадай го с нещо...абе 1 здрав секс не пречи
_________________
da ne e losha ideq moje i da pogovorish s nego nishto nqma da zagubish spored men

priti_kiti
08-14-2006, 08:59
Щом се влияе от чуждите мнения,а не вярва на теб.. толкова ти е имал и доверие...
Остави нещата така,ако има акъл рано или късно ще се върне при теб.

BeBencEto
08-14-2006, 09:16
ne pozvolqvai na drugite da razvalqt vruzkata ti..napravi mu iznenada budi po romantichna po otkrita i po chuvstvana...dokaji mu 4e go obichash no ne na dumi a na deistviq :-)

iiirish
08-14-2006, 09:38
няма рецепта за това как да върнеш един човек при себе си. той или иска да е с теб или не, и ти не можеш да промениш това колкото и да ти се иска.

ако края наистина е настъпил ти няма как да го отмениш. това не е подвластно на твоите чувства и желания. така че просто обърни гръб и погледни напред, макар и без това момче

luda`flirtajika
08-14-2006, 09:45
nikoi ne iska kraqt da idva,no vse pak... poslushai drugite mneniq i deistvai

Nasindo
08-14-2006, 10:52
здрвеите на всички...
проблема ми е че наи-после намерих момче с което съм щастлива,може би не го обичам,но се чувствам супер с него...обаче от негова страна маи не е така...ходим 1 месец и нещо,но изобщо не се познаваме...но проблема не е в това....влия е се от чуждите мнения....и точно това което чу не беше очарователно...
просто осещам как края идва....но неискам да го приема....кажете ми как да си върна доверието,старите щастливи вечери с него....целувките му....КАК?:~(

predi vreme hodeh s 1 momi4e i tq sa6to 4uvashe nqkoi ne6ta za men ... koito bqha izmislici...ot drugi momi4e koito me revnuvaha,,, tq mnogo se vliqe6e ot 4ujdite mneniq... i tova me vbesi i vednaga skasah s neq po super brutalen na4in....
taka ,4e kaji na tvoq prqtel da se opita sam da te opoznae .. a ne da slu6a 4ujdite mneniq... ako ne uspee ..znaesh kakvo 6te stane ...

Legally_Blonde
08-14-2006, 10:52
Еми...скъпа мъжете са така...от 1 година страдам за един пич и то,защото той се влиае от нението на момичето което мсили за фр и с което сега ходи а с нея сме скарани!дулга,омотана,но важното е,че мъжете слушат своите приятели и се влиаят и ако той го прави няма смисъл да сте заедно...това ще отмине но след време пак ще му кажат нещо и така до безкрай! :::

08-14-2006, 11:53
Откажи се. На човека не си му интересна вече. Няма начин да го върнеш. Кажеш ли му нещо, то той ще го приеме като повод да скъсате, защото това търси той в момента.
Ако скоро време не скъса с теб бъди сигурна в едно - ти си ей тъй помежду другото, докато не намери нещо по-стойностно

AiKaTa
08-15-2006, 06:25
Откажи се. На човека не си му интересна вече. Няма начин да го върнеш. Кажеш ли му нещо, то той ще го приеме като повод да скъсате, защото това търси той в момента.
Ако скоро време не скъса с теб бъди сигурна в едно - ти си ей тъй помежду другото, докато не намери нещо по-стойностно :arrow: точно това стана преди около 10 часа:~(

sladka_zaika
08-15-2006, 06:47
ne pozvolqvai na drugite da razvalqt vruzkata ti..napravi mu iznenada budi po romantichna po otkrita i po chuvstvana...dokaji mu 4e go obichash no ne na dumi a na deistviq :-)

Tova e strahotna ideq!Napulno sum "za"!:)))

RoSsY88
08-15-2006, 07:11
Ами говорете...Защо вярваш на чуждите хора?!До преди година и аз бях така наивна да вярвам на чуждите приказки и бившият ми приятел също и ко стана...загубих го и ся едва ли не ме смята за курва щот повярва на лъжите на един идиот ама ко да се прави...А за любовта,тя идва с времето,а не щтракне с пръсти и я има...Е да има любов от пръв поглед ама тя мн рядко се среща,за тва всичко с времето си. Ся се опитай да говориш с него и да си спечелите взаимно доверието...тва е пътя....проблемите трябва да се обсъждат...

iskamTe_vednaga
08-15-2006, 08:14
поговори с него ..най добрия варянт....мани мани с мойто гадже какви скандали сме имали ,но още сме заедно(и сенадявам да останем)