PDA

View Full Version : Защо не мога да те забравя..



08-14-2006, 08:14
Защо не мога да те забравя..мина повече от 8 месеца и пак си ми в главата..в мислите..Всяка вечер с моля да те забравя, моля се да те забравя защото ми писна да страдам, писна ми да разбират, че мисля за теб и да ме оставят..колко пъти съм се опитвал да отдалеча мислите за теб поне за малко..да не мисля за теб поне за няколко дни. С какво толкова много ме плени..гледах с надсмешка над тази връзка, но като се срещнахме всичко стана за мен много сериозно, исках те повече от всичко и те жадувах през цялото време. Повтаряше колко много ме обичаше, но явно не си знаела кво е значението на тази дума..успя да ме зарежеш по един от най жестоките начини :( - да не отговаряш на обажданията ми, на смс-ите, на търсенето вкъщи (да казваш че те няма)..много трудно успях да те забравя или какво забравяне ?! Успях да притъпя чувството, но ето, че след 7 месеца ти ми кликна и си писахме и говорихме по gsm-a и чувството се върна обратно с пълна сила.. :( Просто не мога да разбера с какво толкова ме плени..Искам да те забравя вече, не искам да се сещам за теб и любовта ти..не искам да се сещам за тебе :smt011
Колкото и гадно да ви звучи, това е истината, защото не искам повече да страдам...

П.П - исках просто да излея мислите си..

iiirish
08-14-2006, 08:39
от любовта винаги боли. ако не болеше това нямаше да е любов, нямаше да е най-великото чувство, най-красивото. защото красотата на чувствата идва и от болката. да обичаш значи да страдаш.

направи още усилия, постави си за цел да изтриеш този болезнен спомен от миналото и от бъдещето си. намери сили, воля и стимул да продължиш напред. това е най-доброто, което на този етап мога да те посъветвам. успех и много късмет

ni6to_ob6to
08-14-2006, 08:48
от любовта винаги боли. ако не болеше това нямаше да е любов, нямаше да е най-великото чувство, най-красивото. защото красотата на чувствата идва и от болката. да обичаш значи да страдаш.

направи още усилия, постави си за цел да изтриеш този болезнен спомен от миналото и от бъдещето си. намери сили, воля и стимул да продължиш напред. това е най-доброто, което на този етап мога да те посъветвам. успех и много късмет

няма какво повече да кажа .. освен .. горе главата, бъди силен и ще се справиш!!!

priti_kiti
08-14-2006, 08:53
от любовта винаги боли. ако не болеше това нямаше да е любов, нямаше да е най-великото чувство, най-красивото. защото красотата на чувствата идва и от болката. да обичаш значи да страдаш.

направи още усилия, постави си за цел да изтриеш този болезнен спомен от миналото и от бъдещето си. намери сили, воля и стимул да продължиш напред. това е най-доброто, което на този етап мога да те посъветвам. успех и много късмет

няма какво повече да кажа .. освен .. горе главата, бъди силен и ще се справиш!!! ....

BeBencEto
08-14-2006, 09:25
i az nqma kakvo poveche da kaja....osven da te posuvetvam da si vdignesh gordo glavata i da produljish napred zashtoto edva li s mislite i stradanieto si bi vurnal neshtata kakto sa bili po-napred....bori se..no ne za nqkoi drug a se bori za sebe si...bori se da zabravish vsichko i gledai samo napred..minaloto nqma znachenie

Nasindo
08-14-2006, 10:55
ai stiga we... =; i sq sled 7 meseca pak 6te i lije6 gaza...znam kav maj si =;

Legally_Blonde
08-14-2006, 11:00
същата съммм само,че от 1 година и се радвай,че сега не ходи с бифшата ти най-добра приятелка (приятел в твоя случай) :smt010 :smt010 :smt010