PDA

View Full Version : майка ми



08-14-2006, 09:49
Сега ще ви разкажа моята история и ще ви помоля ако можете да ми дадете свети какво да правя.Майка ми и баща ми се разделиха,когато бях на 4год.,сега съм на 16. до преди 8 месеца живях с майка ми,но когато навлезнах в пубертета много почнахме да се караме с нея дори до бой е стигало,чупене на предмети в апартамента и т.н.Както аз така и тя много ме обича,но ме прати да живея при баща ми,излъга ме че е в чужбина и няма да се връща повече.Аз много страдах и още страдам дори съм мислила за самоубийство,просто много я обичам и искам пак да си живея с нея,готова съм всичко да направа,зашото никога повече няма да повтора тази грешка така да се караме!Та един ден отидох до стария апартамент,където живяхме с майка ми да си взема едни дрехи и като влезнах тя беше там с един мъж,който аз познавам но не исках да го приема!И просто си тръгнах без нищо да кажа!Ако не се подредят нещата наистина ще извърша някоя глупост,а баща ми не мога да го понасям бие ме,забранява ми всичко не може да се живее вече.Какво да правя?

Ani_girl
08-14-2006, 09:53
SLED LATO BA6TAT TI te bie i ti ne siaksh da si s nego a iskash da si s maikati nameri q otnovo svarji se s neq i i razkaji tova koeto mislish i 4ustvash kajii i 4e q obi4ash 4e neiskash da si s bashtati za6toto te bie vse pak ti e maika sigorno pak 6te te vzedme pri neq a 6to stava za vupros trqbva da sviknesh s muja koito e s maikati ako ne da go obikne6 to pone da sviknesh s nego 4ao 4ao i uspeh i bez gluposti !!!vsi4ko 6te se podredi s vremeto spokoino !!

SlyN4o`f
08-14-2006, 09:58
Наистина си в ужасно положение,но не мога да разбера ,защо не пробваш да поговориш с майка си или може би си пробвала...!Разкажии как се отнася баща ти с теб!Това не може да продължава!И не мисли за самоубийство,това е проява на слабост...Нищо няма да спачелиш като сложиш край на живота си!Няма смисъл!А относно мъжа , с които е била майка ти по -добре го приеми...Майка ти е голяма жена и нае какво прави ,ако сгреши ще падне и пак ще стане!Приеми го и так ще спечелиш Вярата на майка ти в това ,че вече си голямо момиче!Успех! :)

cecko_boy
08-14-2006, 10:10
Stom si nepulnoletna ti preporu4vam da vidish tazi tema http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=35904

mislq 4e ot zakrila na deteto shte imash golqma nujda dano da sam ti pomognal

ycMuBkaTa
08-14-2006, 10:13
Говори с майка си. Щом я обичаш това да приемеш другия мъж не би било голямо зло.
Може би щом от толкова години е разведена, сега й харесва този мъж и е решила да мисли за себе си и затова да е отпратила теб, тъй да се каже.
По-добре говори с нея и разбери кое точно я кара да те отпрати. Ако трябва се съгласи да бъде с този мъж, пак ти казвам не е болка за умиране. Свиква се. Аз също имам втори баща и той се държи в пъти по-добре от моя собствен и най-важното майка ми е щастлива, а с нея и аз.
Успех!

techCandy
08-14-2006, 11:54
Не можеш да го приемеш ли, защо, ревнуваш ли? Майка ти също има право
на щастие, тя не е само твоя, и не е на тоя свят само за да се грижи за теб, въпреки че тя явно не се справя много добре с това, но друга тема е т'ва. Пък и този, едва ли е по- лош от баща ти, който те прави системно на 2 стотинки, нали така? Вземи превъзмогни егоизма си, и не му позволявай да разваля отношенията с майка ти, говори с нея, опитай се да приемеш новия човек в живота и, и се опитай ти да бъдеш щастлива. Самоубийство, хайде стига си преигравала, търсиш щастие, ами направи си го...