PDA

View Full Version : А за момчетата и 'какичките'..?



Ася:)
08-14-2006, 11:05
"Вдъхновена" от една тема по-долу реших да пусна тази..
Та какво мислите,момчета,за по-големите момичета,бихте ли излизали с такива,дали може да се получи нещо хубаво.. #-o :P

Nasindo
08-14-2006, 11:08
emm az mislq ,4e moje ... za6to pak da ne izlizam s po golqmo momi4e ot men....ako imam ob6ti interesi i 2mata se privli4ame \:D/

Legally_Blonde
08-14-2006, 11:11
Дам мисля че бих...не мисля ми направо бих!Първо само тряя да вида дали си допадаме или сичко ще е за някакъв си шибан секс!Но мсиля,че има свясни момчета на тая възраст...хубавото при тях е че малките пиклйовци на 15,16 ..като правят секс с някое момииче и псоел почват да се хвалят!За това мисля,че момичетата била предпочели по-големичките,който не го правят!Но винаги има изключения ест! :roll:

DeziRe
08-14-2006, 11:21
Дам мисля че бих...не мисля ми направо бих!Първо само тряя да вида дали си допадаме или сичко ще е за някакъв си шибан секс!Но мсиля,че има свясни момчета на тая възраст...хубавото при тях е че малките пиклйовци на 15,16 ..като правят секс с някое момииче и псоел почват да се хвалят!За това мисля,че момичетата била предпочели по-големичките,който не го правят!Но винаги има изключения ест! :roll:
Да,определено подкрепям това мнение с две ръце! =D> :)
Тъй като смятам,че е точно така като ходиш с някое момче на 15 16 години най-много да хлътнеш по него,след което да те накара да правите секс и в крайна сметка той да си направи кефа и после да разправя наляво и надясно какво те е правил...
Не е особено приятно уверявам ви [-(
Не че искам да отрека напълно връзките с момчета на тази възраст, но това е в 90 % от случаите !

love_all
08-14-2006, 11:23
abe az ne sum momche... ama vse pak.. Narodnata teen-mudrost e kazala "Vzemi si kaka da te otraka, vzemi si batko da ti e sladko"...

maybelline
08-14-2006, 11:49
Честно да ви кажа не бих разбрала едно момиче на 17,което би тръгнало с хлапак на 14 например.Момчето нито е на годините й,нито на акъла й...тя си мисли едно,той си мисли друго(или и двамата мислят едно и също,но момчето очаква 'каката' като по-отговорна да вземе нещата в свои ръце).А момичето ще му е като бавачка все едно...

ni6to_ob6to
08-14-2006, 17:14
Честно да ви кажа не бих разбрала едно момиче на 17,което би тръгнало с хлапак на 14 например.Момчето нито е на годините й,нито на акъла й...тя си мисли едно,той си мисли друго(или и двамата мислят едно и също,но момчето очаква 'каката' като по-отговорна да вземе нещата в свои ръце).А момичето ще му е като бавачка все едно...

и аз така мисля! ..

noFacenoName
08-14-2006, 17:58
Nqma nishto neredno v tova, ako dvamata imat obshti interesi i se razbirat! Ne go kazvam prosto taka! Moqt priqtel kara 18, az sled mesec navyrshvam 19...da kaka sym mu, no kakvo ot tova...Mnogo moi priqteli kazvat, che e po-dobre s po-golqmo momche...moje bi...a moje bi NE ;)
Az lichno s nego se chuvstvam kakto s nikoi drug...No moje bi rolq pri nas igrae i tova, che razlikata ni ne e tolkova golqma....edva godina i neshto...Ako beshe poveche moje bi neshtata shtqha da stoqt po drug nachin...No vse pak vypros na lichen izbor :)))

AnN_G
08-14-2006, 18:03
Еми аз съм родена Ноември 1989,а моят приятел е Юли 1990.Разликата ни е няколко месеца,наистина е малко,но все пак я има ...не знам...странно е да е по-малко момчето ,ама все пак няколко месеца. След като има ЛЮБООООООВ. :smt007

Nadelina
08-14-2006, 18:07
Честно да ви кажа не бих разбрала едно момиче на 17,което би тръгнало с хлапак на 14 например.Момчето нито е на годините й,нито на акъла й...тя си мисли едно,той си мисли друго(или и двамата мислят едно и също,но момчето очаква 'каката' като по-отговорна да вземе нещата в свои ръце).А момичето ще му е като бавачка все едно...
Zavisi i ot momicheto.. i ot momcheto.. Moje tq da e hlapachka na 17.. nishto ne se znae.. Za lubovta nqma granici.. Vinagi mogat da si dopadnat..

InHell
08-14-2006, 23:17
Мисля (понеже въпросът е насочен към мъжката половина) че не само бих, но и всъщност излиза нещо много хубаво.....и все пак зависи и от двамата нещата да вървят. Конкретно в случая с моята кака сме колеги....всъщност вече не сме(няма повече лекции), движим се винаги в една компания, сходни интереси и т.н.....разликата ни е точно 2 години и половина. Естествено и двамата отдавна не сме в teen възрастта но........абе както и да е.