PDA

View Full Version : Samo minytka vnimanie molq vi...:(



bibonka
08-14-2006, 11:10
ffhfhgh

Mike-Jones
08-14-2006, 11:36
mi priqtelia ti e idiot i negovia priqtel sushto i dvamata sa neshtasnici nese zanimavai zaebi nesi zaslujava

08-14-2006, 11:48
Само едно ще кажа - Добре дошла в реалността. Enjoy your stay

П.С Мамка му и аз направих така с предишната ... ](*,)

LP_girl_14
08-14-2006, 11:52
Извинявай,ама този е кретен.Как може да ти говори така бе?Той дори е изгубил уважение към теб.Не те обича!НИкой,който си обича приятелката не се държи по този начин с нея!Акко той имаше чувства към теб,нямаше да се поддава на влиянието на някъв негов приятел.Значи той му е казал да се държи грубо с теб и той го прави.А ако му каже да се хвърли от някъв балкон вероятно и тва ще направи.Във вашия случай не мисля че разговор ще помогне.Отговаря ти,държи се грубо,слуша приятелите си...И как искаш да ти каже че те обича пред тях,като споре дмен той не изпитва това чувство.Опитай се да говориш за последно с него,ама без никакви сълзи и абсолютно сериозно.Не си заслужава да плачеш за такова слабохарактерно омче,което не може да защити и опази връзкат аси.Като приятелите са толкова важни за него,да си върви при тях.Знам,че вероятно имаш силни чувства към него,но това не означава че трябва да му позволяваш да се държи като парцал с теб.Зарежи го,не си струва :!:

luschka
08-14-2006, 12:01
Може би той просто не заслужава да бъде с момиче като теб. Пробвай да поговориш с него, а защо не и с този негов приятел. Ако нищо не се получи просто го остави. Не си струва да си губиш времето с човек, който не те оценява.

iiirish
08-14-2006, 13:16
Извинявай,ама този е кретен.Как може да ти говори така бе?Той дори е изгубил уважение към теб.Не те обича!НИкой,който си обича приятелката не се държи по този начин с нея!Акко той имаше чувства към теб,нямаше да се поддава на влиянието на някъв негов приятел.Значи той му е казал да се държи грубо с теб и той го прави.А ако му каже да се хвърли от някъв балкон вероятно и тва ще направи.Във вашия случай не мисля че разговор ще помогне.Отговаря ти,държи се грубо,слуша приятелите си...И как искаш да ти каже че те обича пред тях,като споре дмен той не изпитва това чувство.Опитай се да говориш за последно с него,ама без никакви сълзи и абсолютно сериозно.Не си заслужава да плачеш за такова слабохарактерно омче,което не може да защити и опази връзкат аси.Като приятелите са толкова важни за него,да си върви при тях.Знам,че вероятно имаш силни чувства към него,но това не означава че трябва да му позволяваш да се държи като парцал с теб.Зарежи го,не си струва :!:

krem4et0
08-14-2006, 13:32
Уф,да ви имам проблемите деца.като е груб с теб-зарежи го.След като се впряга толкова на думите ти-не му говори.накажи простакът с мълчание.и изобщо какъв е проблема-след като мнението или отношението на приятелите му са толкова важни за него,значи не те уважава като човер,не се вслушва в теб и те има просто за кукла,която ще мотае както си иска.Следователно не те обича.Чувствата не се казват,а се показват и доказват!То аз мога да кажа на всеки,че го обичам,но в действителност не е така.така,че на думи не вярвай!

08-14-2006, 13:35
Сега да ви кажа и аз нещо.Не познавам момче, което пред приятелите си се разнежва и започва да се обяснява в любов. Имам много приятели момчета и те предпочитат да се правят на мъжкари и да се държат по-грубо само и само да не ги помислят за мъже "под чехъл" приятелите им.Един вид демонстрират силата си. Естествено това въобще не ги оправдава.Аз на моя приятел избягвам да му се хвърлям на врата и да му се разнежвам пред приятелите му, за да не изпадаме в такива ситуации.Всеки случай ако наистина се държи грубо, недей да му търпиш прищевките.Най-добрият начин е да му демонстрираш някой път със твоя приятелка, дръж се така, както той с теб или просто го зарежи.

qgodkata__
08-14-2006, 13:37
Уф,да ви имам проблемите деца.като е груб с теб-зарежи го.След като се впряга толкова на думите ти-не му говори.накажи простакът с мълчание.и изобщо какъв е проблема-след като мнението или отношението на приятелите му са толкова важни за него,значи не те уважава като човер,не се вслушва в теб и те има просто за кукла,която ще мотае както си иска.Следователно не те обича.Чувствата не се казват,а се показват и доказват!То аз мога да кажа на всеки,че го обичам,но в действителност не е така.така,че на думи не вярвай! :!:

CrazyWitch
08-14-2006, 14:08
Еми според мен искай малко почивка. Кажи му, че ако продължава така връзката ви е обречена. Нека стои малко време без тебе и да реши какво да прави. Кажи му така. Нека да види дали, ще почувства липсата ти. Ако ли не приеми най-гадното :( Sry.

Lorraine
08-14-2006, 14:21
Сега да ви кажа и аз нещо.Не познавам момче, което пред приятелите си се разнежва и започва да се обяснява в любов. Имам много приятели момчета и те предпочитат да се правят на мъжкари и да се държат по-грубо само и само да не ги помислят за мъже "под чехъл" приятелите им.Един вид демонстрират силата си. Естествено това въобще не ги оправдава.Аз на моя приятел избягвам да му се хвърлям на врата и да му се разнежвам пред приятелите му, за да не изпадаме в такива ситуации.Всеки случай ако наистина се държи грубо, недей да му търпиш прищевките.Най-добрият начин е да му демонстрираш някой път със твоя приятелка, дръж се така, както той с теб или просто го зарежи.

=D> =D> bravo =D> =D>

mechtaq_za_teb
08-14-2006, 17:10
kaji mu:"az ne sam ti nikakva!az sam ti priqtelka!no shtom shte se darji6 taka mainata ti!"
i si tragni.....da vidim togava!!!!

BeBencEto
08-14-2006, 17:45
momchetata strashno mnogo se vliaqt ot chujdoto mnenie..ne vsichki no povecheto i stavat neponosimi kogato sa s priqtel...pogovori s momcheto si i mu obqsni che go obichash i che ne iskash da produljavate taka...pomoli go da en razvalq mechtite vi..kaji mu che ne e chesno...mislq che tva shte orpavi neshtata

ШеМеТнАтА```
08-14-2006, 17:45
ами виж миличка-виждам че си много отчаяна и наистина това не може да продалжава така.личи си че много го обичаш но ако държиш на себе си се жертвай малко и му кажи ясно че искаш да те обича не само като сте двамата а и пред приятелите си иначе ти с еоттегляш и просто си тръгни.ако нищо не се промени кажи му че всичко между вас е свършило и че тои сам го е унищожил.тогава му даи няколко дни и ако не те потърси значи няма смисъл да го обичаш,но ако го направи значи тогава е разбрал грешката си и си му показала че не може да става каквото тои реши!!!вярвай ми ще подейства...била съм в същата ситуация

ШеМеТнАтА```
08-14-2006, 17:47
ами виж миличка-виждам че си много отчаяна и наистина това не може да продалжава така.личи си че много го обичаш но ако държиш на себе си се жертвай малко и му кажи ясно че искаш да те обича не само като сте двамата а и пред приятелите си иначе ти с еоттегляш и просто си тръгни.ако нищо не се промени кажи му че всичко между вас е свършило и че тои сам го е унищожил.тогава му даи няколко дни и ако не те потърси значи няма смисъл да го обичаш,но ако го направи значи тогава е разбрал грешката си и си му показала че не може да става каквото тои реши!!!вярвай ми ще подейства...била съм в същата ситуация

alkobalko
08-14-2006, 17:54
Кажи му:"Щом не съм ти никаква, какво правиш още с мен? Защо изискваш уважение и искаш да правя това, което ти искаш? Щом твоя приятел за теб означава повече от мен ходи и му кажи "Обичам те" на него". Стресни го, за да се осъзнае веднъж завинаги. Ако продължава така, тегли му една и го зарежи. Нали не си му никава, не си му и длъжна.

iskamTe_vednaga
08-15-2006, 09:27
kakva obi4 e tova?kak moje da e tolkova grub i da te naranqva.nqkvo dato idiotsko povedenie....idoit i tova da se darji taka pred fr si pravil se e na interesen ni6to drugo no mn barka 4e moje da se darji taka.pogovori s nego i mu kaji kak stoqt ne6tata ili da se osaznae ili da hva6ta patq ...

bibonka
08-15-2006, 12:42
mersi na vsichki za syvet4etata :) mnogo mi pomognahte naistina.kazah my absolutno vsichko,kak se chyvstvam i t.n. i mi obeshta da se opravi...daje ima podobrenie veche,dyrji se super milichko,ogajda mi :)) mn mn mn blagodarq ..celuvam vi :)

08-15-2006, 12:50
Zdrasti i ot men..Vij qvno toi ne znae kakvo iska..6te ti dam edin syvet,no si pomisli dobre dali 6te go poslu6a6...Imala sam dosta istorii s mom4eta...Imam i mnogo priqteli mom4eta koito spodelqt s men(a za tqh da spodelqt e neponosimo trudno)..Sled vsi4ko 6te ti kaja 4e mom4etatasa adski glupavi,za6toto porti nikoga ne znaqt kakvo iskat...Prosto se otdale4i malko ot nego,pokaji bezrazli4ie i t.n..ako toi naistina ima 4ustva kum teb 6te osazae kolko zle e postypil i 6t ese promeni,ako ne-zna4i ne si zaslujava da si s takyv gluopak-uspeh :) :) :) :)

Eleonora
08-15-2006, 14:59
Тъ той се държи като дете!Как може да си води по ъкъла на приятеля си.Или може би секи път ти знъни нарочно, когато са заедно и ти ги говори.Тва е много тъпо.Зарежи го, нека приятелите му дадат това което ти би могла да му дадеш.Глупак!Не си заслужава да плачеш за такиве, дето не знаят пикае ли им се, живеели им се :-k

sladka_zaika
08-15-2006, 15:07
zdravei mili4ka.tujno mi e da ti go kaja,no priatelqt ti e kompleksar.to4no tezi mom4eta se pravqt na grubiqni pred priatelite si,za6toto si mislqt,4e taka izglejdat po-gotini.mislqt si,4e da obi4a6 i da si nejen e slabost,a tova e nai-hubavoto ne6to na sveta.trqbva da si pogovori6 seriozno s nego,za6toto nikoi ne zaslujava da se durjat taka s nego.a otnosno citiram "Skarahme se,kazah my kato e tolkova izmoren da si lqga po-rano.A toi: shte si lqgam kogato az resha ne si nikakva che da mi kazvash koga da lqgam...A az prosto my dadoh syvet,nai obiknoven syvet,syvet4e razbirate li."iskam da ti kaja 4e mom4etata mrazqt nqkoi da ypravlqva jivota im.iskat si svobodata i to4no zaradi tva nai-golemiq im strah e ot seriozno obvurzvane.znam,4e tova e bilo s dobro namerenie,no te ne go vuzpriemat taka zatova e po-dobre spored men i moqt suvet e da go ostavi6 sam da re6ava vsi4ko za svoq jivot,za da nqma drugi takiva izblici.
USPEH!:)))

Mike-Jones
08-15-2006, 15:33
Zdrasti i ot men..Vij qvno toi ne znae kakvo iska..6te ti dam edin syvet,no si pomisli dobre dali 6te go poslu6a6...Imala sam dosta istorii s mom4eta...Imam i mnogo priqteli mom4eta koito spodelqt s men(a za tqh da spodelqt e neponosimo trudno)..Sled vsi4ko 6te ti kaja 4e mom4etatasa adski glupavi,za6toto porti nikoga ne znaqt kakvo iskat...Prosto se otdale4i malko ot nego,pokaji bezrazli4ie i t.n..ako toi naistina ima 4ustva kum teb 6te osazae kolko zle e postypil i 6t ese promeni,ako ne-zna4i ne si zaslujava da si s takyv gluopak-uspeh :) :) :) :) ei ti : kak moje da kajesh 4e vsi4ki neznaeli kakvo iskali napravo neznam kade me prati xaaxax : nqma takiva filmi prosto

Mike-Jones
08-15-2006, 15:35
prosto priqtelia i e nai mnogo na 16 godini kato mi go opisa kakvo pravil napravo neshtasnik s edna duma az ne vijdam da ima uvajenie kum teb a nqma li rabotata nee dobre ebati drislioto