PDA

View Full Version : нещо страшно ли стана?



08-14-2006, 11:49
от доста време съм на диета но последните около 2 седм. не съм яла почти нищо..най-мн по 1 домат на ден даже и без него съм минавала сега май се разболях..имам предвид щото сигурно ми е слаба имунната система...дотук няма страшно ама днес хапнах малко(1 парче диня) и веднага получих разтройство,после пак пробвах и с други храни и пак така се получи...та въпроса ми е според вас дали е от диетата или от настинката :smt017 ПС: не се чувствам отпаднала

I_love_dead_people
08-14-2006, 12:00
Каква е тая диета да не ядеш? Ти в ред ли си?! Сега не стига че ти е болен мозъка, ами покрай него и организма!

Организма има нужда от витамини, минерали, белтъчини, мазнини и да не споменавам още колко необходими вещества, които трябва да приема, за да се развива и да може да извършва функциите си. Като се лишаваш от тях, няма да отслабнеш, а само ще се разболееш. Човек има нужда от пълноценно ядене. Други път, когато решиш да спазваш диета, гледай да е здравословна. :smt017

Гладуването не е начин за отслабване! Запоменете го най-накрая!

{}{}{}
08-14-2006, 12:06
ohhh mila i ti kato mene az tolkova se bqx vmaniqchila da sam po slaba che qdqx mn mn malko i pochnax da povrashtam i pripadam i nemojex da priemam xrana nashte se bqxa pobarkali mislixa che sam bolna ot anoreksiq no za shtastie ne e taka vse oshte nemoga da se xranq kakto trqbva no pone ne pripadam nedei da pravish takiva glyposti qj po malko ot vsichko i povecho tichane

i'm so excited!
08-14-2006, 12:07
споко, като влезеш в болница и почнат да те хранят венозно ще ти мине (ако извадиш тоз късмет)
но за да не стигаш дотам ти предлагам да спреш с кретенската си 'ДИЕТА' веднага и да започнеш да се храниш нормално. и за всеки случай посети чичко доктор. нека да е психолог.

luschka
08-14-2006, 12:37
По-добре спри тази диета и се опитай постепенно да се захраниш. Не искам да те плаша, но тези диети могат доста сериозно да ти навредят.

Slave4You
08-14-2006, 12:54
Ами тя като е стигнала до този етап да има разтройство трябва наистина мн да се е навила да отслабне така че едва ли точно ние ще успеем да я разубедим..но аз пак да си кажа мнението.

Не знае6 ли колко филми за анорексията има бе!!?!Знае6 ли колко мн хора годишно умират от тази болест!?!В море от любов наскоро даваха за една жена на 24 години пък 29 КИЛОГРАМА!!!Която е трябвало да мине на системи само за да успее да отиде до студиото без да припадне!И сега дълбоко съжалява че е била толкова глупава да гладува цели месеци!!!Тези филми и предавания не ги праят щото не си знаят парите и се чудят за кво да ги изхарчат!Тези филми за поучителни-аз съм гледала поне 5-6 филми за анорексията и в 90% от случаите момичетата УМИРАТ!!!

Е надявам се да съм те постреснала малко :)

{LP}FENKA
08-14-2006, 14:17
аз имах същия проблем,яж повече и внимавай акво ядеш не е страшно

Lorraine
08-14-2006, 14:57
Анорексия?

hranitelno raztroistvo,pri koeto se otslabva adski lo6o i posle ne moje da se vyzstanovi6.mn e lo6o... :smt011 ..ti ne znae6e li kakvo e :shock:

Dharma
08-14-2006, 15:28
lele abe momi4e,ti v red li si? qde6 po cql 1 domat-lele kak ne si preqla :shock: a sega seriozno-zapo4ni da qde6,ima zdravoslovni dieti,koito se pravqt ot dietolozi. Imunnata ti sistema 6te otslabne i v edin moment 6te izpita6 pognusa ot hranata-sledva anoreksiq,a posle cql jivot 6te sujalqva6!

{LP}FENKA
08-14-2006, 16:09
не е анорексия според мен!Но ако не се осъзнае и не почне да се храни разумно,може да стане анорексия!Попринцип при анорексията като поемаш храна и я организма не може да я задържи,за това повръщаш!А при нея също не може да се задържи храната,само че не повръща!Мисля че не е чааак толкос страшно,но би моглло да стане!!!Недеите да я плашите чак толкова!а от колко време си на тая"диета"?Ако е от 2-3 дни няма проблем!Аз бях така-2,3 дена бях на диня и мин вода ама не ми беше мн приятно и ми ставаше лошо и почнах да си ям почти без проблеми!!!Най добре започни да тренираш нещо,но не си помиляй да не ядеш при положение че спортуваш!!!Айде :smt023 :smt023 :smt023 :smt006 :smt006 :smt006

08-14-2006, 16:10
пфффф...праих си експерименти да ям...и получавах разтройство,и реших да ям като луда каквото ми падне..добрата новина е че не съм получила разтройство и не съм повърнала нищо,а лошата е че погълнах около 1 кг храна и ми е мнооогоооо тежко,ама наистина много. Сега започвам да ям когато ми се яде,но само плодове и зеленчуци+спортувам активно от доста време...абе целта ми беше да отслабна максимално бързо..ама.....наистина мн се уплаших. Ей, не гладувайте!! [-X

PS: Благодаря на всички!!! :smt006

dessy.
08-14-2006, 16:31
от доста време съм на диета но последните около 2 седм. не съм яла почти нищо..най-мн по 1 домат на ден даже и без него съм минавала сега май се разболях..имам предвид щото сигурно ми е слаба имунната система...дотук няма страшно ама днес хапнах малко(1 парче диня) и веднага получих разтройство,после пак пробвах и с други храни и пак така се получи...та въпроса ми е според вас дали е от диетата или от настинката :smt017 ПС: не се чувствам отпаднала

Min godina bqh taka i posle vlqzoh v bolnica.Stomaha mi beshe tolkova razstroen i bqh tolkova otpadnala posle 4e bqh na sistemi 2 sedmici.Pochvai byrzo da qdesh no po po-malko ne se typ4i izvednyj shtoto..

luda`flirtajika
08-14-2006, 16:51
spirai dietata i po4vai da qdesh trqbva da se opavish nqma na4in :)

i'm so excited!
08-14-2006, 17:16
пфффф...праих си експерименти да ям...и получавах разтройство,и реших да ям като луда каквото ми падне..добрата новина е че не съм получила разтройство и не съм повърнала нищо,а лошата е че погълнах около 1 кг храна и ми е мнооогоооо тежко,ама наистина много. Сега започвам да ям когато ми се яде,но само плодове и зеленчуци+спортувам активно от доста време...абе целта ми беше да отслабна максимално бързо..ама.....наистина мн се уплаших. Ей, не гладувайте!! [-X

PS: Благодаря на всички!!! :smt006
да се храниш нормално, не означава да се тъпчеш. само още повече ше ти се разбъзика стомаха. постепенно увеличавай храната.

mechtaq_za_teb
08-14-2006, 17:28
mi sled kato si bila na dieta e mnogo opasno da pochvash izvednaj da qdesh sqkakvi hrani,trqbva 1vo da se zahranvash bavno!obache kakava e taq dieta bez da qdesh?

hristina^
08-14-2006, 17:29
:-k ....да се оправяш по-бързо [-o<

ista
08-14-2006, 23:14
вие сте болни, бе хора... какви диети ви гонят, без съвета на специалист? нищо да не ядеш? ти хахо ли си?!? естествено, че така ще ти става. даже не ми е ясно как не си получила язва още... толкова време на по домат... на туй му се вика анорексия...