PDA

View Full Version : 2 проблема



08-14-2006, 16:26
Имам 2 проблема с пениса...днес ми е излязла някаква пъпчица (за 3-ти път вече,но всеки път е различна...) този път ме сърби,а като я докосна съвсем леко ме боли...кофти... старите изчезнаха за няколко дни...
Пъпката е малко и с леко по червен цвят от цвета на кожата.
Мисля, че има и съвсем малко бяло връхче.
Може ли да ми кажете какво е и от какво се получава?
Втория проблем ми е с топките(ако може ми кажете как е по образцовото название) нещо ме заболяха все едно съм ги разтегнал, нали знаете направо не можете да ходите защото тогава болят. Миналата вечер съм играл яко тенис и съм направил няколко км с ролери. А днес съм се разцепил от бачкане и чак след като свърших ме заболяха, да не е от преумора?

П.С. на 15 съм и мисля други ден да ода на лекар,но първо искам да видя дали вие ще успеете да ми помогнете! ;-)

Momchence
08-16-2006, 23:27
Не уточни къде ти е пъпката..пенис е доста общо название...и все пак ако е някъде по ствола не ми изглежда притеснително...на хората им излизат пъпки на всякъде и по всякакви причини..ако те притеснява бягаи при личната...за топките...и на мен ми се е случвало ей така да ме болят ден два и минава...случва ми се периодично, но рядко...и пак ако те притеснява бягай при лината :)) На мен не ми звучи страшно..

Black_Witch
08-17-2006, 23:05
Бла бла

sladoled
08-18-2006, 21:32
можеш да ползваш термина "тестиси"Напълно е възможно да си се преуморил.Ако до 2-3 дни не минат, търси лекар.Носи удобно бельо - да не ти стяга и да те притиска.Когато си в къщи и е възможно, стой дори без дрехи.
За пъпката-често в основата на косъма се образува възпаление.Предполагам, че е това.Опитай да отскубнеш косъма-пъпката ще изтече сама.И най-важното-висока лична хигиена!Мийй се с антибактериален сапун поне по два пъти дневно, особенно сега като е много горещо.

08-18-2006, 22:26
Е аз си отидох на лекар и сте прави. Пъпката беше по ствола в основата на косъм... :oops: лекаря каза, че не е нещо сериозно и да си слагам марля (аз слагам помук де) с риванол и да го овивам леко с бинд около пъпката, а ако не се махне можело да се наложи лека операция... :(
Лекаря ми откри още 2 проблема... на 1 тестис съм имал разширени вени и още нещо така и не разбрах какво. Трябвало да отида на преглед след 6 месеца да види дали съм добре... :(

08-19-2006, 13:31
лекарят препоръча ли някакво лечение за разширените вени?