PDA

View Full Version : uuufffff tupo



oteg4ena do smurt
08-14-2006, 17:57
Ot 2 godini9 nasam (sega sum na 17) letnitevakancii sa mi tupi4ki kato izkl lagera na koitoi si prekarvam po nai-superskiq na4in no ina4e...skuka
NE ISKAM DA E TAKA! NE ISKAM DA PROPILQVAM MLADOSTTA SI PRED KOMPA ILI TELEVIZORA ILI PO TUPI RAZHODKI NASAM-NATAM! ISKAM NE6TO 6TURO! Kajete nqkakvi idei za qko prekarvane!
sorry ako ima podobna tema

i'm so excited!
08-14-2006, 18:10
скочи с бънджи :D

Mo6no
08-14-2006, 18:16
скочи с бънджи :D
Аз пък ще ти предложа нещо още по-щуро - скочи без бънджи. :lol:

А сега сериозно - Аз ти предлагам да се запишеш на някой курс по нещо което ти е интерестно примерно фотография, танци, някакъв спорт или нещо друго, което ти е интеристно. Така ще се запозанеш с нови хора, които имат интереси сходни на твоити ,и предполагам ще ти е интерестно. :)

08-14-2006, 18:20
i na men mi e malko typi4ko vse e dno i sy6to .mn mi haresa ideqta za ska4ane bez byndji

alkobalko
08-14-2006, 19:22
Скачала съм с бънджи. Не е лоша идеята да пробвам и без. Ако остана жива ще разказвам.

bulgarche
08-14-2006, 19:31
Скачала съм с бънджи. Не е лоша идеята да пробвам и без. Ако остана жива ще разказвам.
Едва ли помогна много с този пост, с изключение на това да ти се увеличат броя мнения.

По темата: За всеки е различно. Едва ли някой може да ти каже какво да направиш за да ти е приятно. Аз под разходка разбирам...ходене на вр. Мусала, малко на гости в София (от тези места се върнах одеве) и на мен тези разходки ми харесват. А пред компа или ТВ-то е наистина непълноценно уползотворяване на времето.

6emet4e
08-14-2006, 20:03
еми кво да ти кажа-то за всеки човек има различни"интересни" занимания и както беше казал някой по-нагоре-може да се занимаваш с нещо което ти е интересно,на някакъв курс или нещо подобно! иначе ако не искаш да прекарваш дните си пред компа и тв-то излизай навън-с приятели,по разходки,дискотеки и е такива работи! :wink:

ШеМеТнАтА```
08-15-2006, 15:40
ami naprimer az se sybiram s grupa friendove i se digame nanqkade.abe za lqtoto moje da se kaje 4e obikalqme Bulgaria.otivame za 2-3 dni v nqkoi grad sled tova se vryshtame za 2-3 dni i pak zaminavame.super si e qko.moje i ti da si organizirash neshto takova:)

мечтател
08-15-2006, 15:55
кажи от кой си град и ко си от моя щи кажа кво да прайш

/wan`a`doo/
08-15-2006, 16:02
xaxaxaxaax еми за мен лично, за да не ми е скучно трябва да излизам с много изтрещели хора, да ходим на различни места, да има яко партита и концерти, open air-и, на моренце трябва да се ходи, на Витоша, в Южния парк е яко на рикши, ама по някви джунгли да се набутваш... абе общо взето от теб зависи дали ще ти е яко, а не от някой друг... можеш да отидеш до Панчака и да караш лодка, също е яко... да отидеш на палатка или на някой заслон да спиш... :-D от време на време на басейнче, на кино... разнообразие му се вика хаахахах

white_chik
08-15-2006, 20:34
Еми не знам къде живееш,но примерно аз съм от София и това лято ми е досега направо страхотно,даже не мога да смогна да се видя с всички приятели :wink: Както написа някой по-горе,може да се запишеш на някакъв курс или все пак трябва някакви приятели да са си останали (в смисъл да не са заминали някъде) и с тях да си намирате занимание - да ходите на планина,да си правите барбекю,да играете карти или билярд (голама фенка съм) и много други неща.Е това не са чак щтури неща,но аз лично така си изкарвам това лято.
П.С. къде ходиш на лагер?

tainstvenata
08-15-2006, 21:25
mi na4i az nqma da ti kazvam kakvo moje da pravi6 zashtoto horata predi men dadoha predlojeniq a samo 6e kaja 4e ako si s istinski priqteli .. s koito moje da sa zabavlqva6 istinski zashtoto kadeto i da si kato si s priqteli i blizkiq ti 4ovek primerno vsqko izjivqvane 6e e hubavo ... mai malko kli6e se izkazah no si e taka :)

miNiTo
08-15-2006, 22:28
m ne seriozno taz ideqta za da se zapi6e6 na nqkakf kurs spred mene e idealna....kakto kazaha hem 6te se zapozai6 sas shodni kam interesa ti hora :)
6ot da ti kaja samo ti moje6 da si naprai6 da ne ti e tapo..

Ice_Queen
08-16-2006, 13:54
Тръгни на курс - по рисуване, тае-бо и т.н. Хем ще ти запълва времето,хем може да научиш нещо ново и полезно ;)

08-16-2006, 15:19
Da ot sofiq sum
az 6te hodq na tanci kakto vsqka godina i nqmam turpenie no 4ak ot 18 sept

maldini
08-16-2006, 20:05
Здравей,
Разбрах проблема ти,София е един много красив град и аз съм оттук де и вместо да се моташ пред компа и пред тв-то,разгледай София,всички старинни неща и всичко по-забележително,което може да се види,отиди до планина разходи се,може и с колело,посети някой музей или пък,каквото ти скимне,ако ти се разправя можеш и да отидеш до някой друг град на почивка и там да разгледаш околностите,има много интересни неща в България,които имат да се видат и съм сигурен,че ти не си ги видяла,препоръчително е всичко да вършиш с приятели иначе ще ти е скучно.А тв-то и компа ти препоръчвам да сядаш само вечер и да живееш пълноценно през деня като вършиш някоя полезна дейност. :wink: