PDA

View Full Version : В Пълна Безизходица съм...



[прАсковкА]
08-14-2006, 20:28
Здравейте!
Моля отчаяно за съвет...
Момчето,което харесвам, разбра,че го харесвам, но не от мен.
Зарадвал се е,но не съм сигурна,че и той ме харесва за гадже.
С посредници не става, трябва сама да разбера дали и той ме харесва, но не мисля,че е добра идея да го питам.
Той не е от най-инициативните типове, затова съм сигурна,че няма да направи първата крачка.
Моля, помогнете ми, дайте съвет как да действам,защото се изчерпах от идеи ](*,)

08-14-2006, 20:35
Ъхъ... И какви са ти били идеите, та си се изчерпила?

Боже, колко мъка има на тоя свят, боже...

cMeTaHka
08-14-2006, 20:37
dobre de ti ponq malko jenska intuiciq nqma6 li,nemoje6 li da razbere6?!

sk8girL
08-14-2006, 20:40
Emi zapochni da mu pravish nameci,tyrsi kolkoto se moje po-golqma blizost s nego:)Malko typo se e poluchilo,che sa my kazali,che si padash po nego..t.e ot stranichni hora,no nqma nishto.Nai-dobre e ti da mu pokajesh pyk ot tuk natam kakvoto stane:)Toi ako te haresva mu trqbva malyk znak za da deistva,za tova nali ti kazvam tyrsi kolkoto se moje po-golqma blizost s nego..Daje ako ne si mn pritesnitelna moje da mu pishesh za kafe:) i takaMm.. te neshtata si stavat ot samo sebe si,prosto napravi pyrvata krachka i go ostavi da deistva po natam:)

[прАсковкА]
08-14-2006, 20:41
dobre de ti ponq malko jenska intuiciq nqma6 li,nemoje6 li da razbere6?!
Имам интуиция, спокойно :lol:
Мисля,че ме харесва, но то само с интуиция не става, защото може да му съм само симпатична-ако почна да действам, а той не ме харесва достатъчно, съвсем ще се отблъсне от мен...
И моля без саркастични забележки-тук съм за съвет и добронамереност,а не да ми се карат. Всеки има нужда от помощ в един период от живота си.

sk8girL
08-14-2006, 20:47
Мисля,че ме харесва, но то само с интуиция не става, защото може да му съм само симпатична-ако почна да действам, а той не ме харесва достатъчно, съвсем ще се отблъсне от мен...
.
Ot opit glava ne boli:)Nishto ne ti prechi da se probvash,a ne da stoish i da chakash..

Mikohito
08-15-2006, 01:48
Метни му се на врата целуни го и ще разбереш.Ако ти отвърне на целувката значи те харесва.

LP_girl_14
08-15-2006, 02:16
МИ покажи му че го харесваш!Прекарвай повече време с него,усмихвай му се,бъди близо до него,флиртувай с него,закачай го,провокирай го,оставайте насаме.Остави на поведението ти да говори за чувствата ти

ycMuBkaTa
08-15-2006, 02:49
МИ покажи му че го харесваш!Прекарвай повече време с него,усмихвай му се,бъди близо до него,флиртувай с него,закачай го,провокирай го,оставайте насаме.Остави на поведението ти да говори за чувствата ти
Точно! Покажи му го, не се страхувай! В крайна сметка можеш само да спечелиш.

iskamTe_vednaga
08-15-2006, 08:36
davai smelo na pred..pitai go ili 6te se polu4i ili ne...samo toi gubi ako ne se polu4i...kasmet

BeBencEto
08-15-2006, 08:48
po dobre si napravi plan...mnogo mrazq taka no tova beshe moq...ama vsichko se provali zaradi stranichni prichini i hora... :mrgreen:
takam...zapochni da govorish s nego ama malko po-milo...primerno vmesto zdravei kazvai eiii s nqkvo smile-che vmukvai mili dumichki i kisscheta ( {{{{}}} ) i taka...posle se otdrupni za edin den i ako te potursi znachi te haresva...mnogo e tupo taka ama shtom nqmash smelost da go pitash direktno tva e perfektnata ideq :-)

ШеМеТнАтА```
08-15-2006, 14:58
ami moje da se sblijish kato priqtelka s nego i taka sam a6te razbere6 kakvo 4uvstva,syshto e dobyr variant i da se spriqtelish s nqkoi ot priqtelite mu,no tozi ti se struva nai-uslujliv i koito moje da ti pomogne-e ne koi znae kakva pomosht prosto da go potpita neshto za tebe;)ta da znaesh dali da deistvash...

Mike-Jones
08-15-2006, 15:22
:) em kakvo moje ti da napravish purvata kra4ka :p koi znai toq kakuv e bebeshok

sladkoto_neli
08-15-2006, 16:07
аз лично мисля че трябва да действаш напрово.отиди при него и го питай има ли чувства или не към теб.ако няма здраве да е живота продължава но ако има бъди щастлива.

CrazyWitch
08-15-2006, 16:18
Еми отиваш при него и действаш. От опит глава не боли.

malka_kukla
08-15-2006, 16:30
mila,kakvo da ti kaja,malko gadno se e polu4ilo,4e go e razbralo ot drug,no puk taka toi ve4e znae za tvoite 4uvstva.suvetvam te da izleznete,da vidi6 negovoto otno6enie kum teb,opredeleno 6te si proli4i ako ima 4uvstva kum teb!ako naistina e sramejliv i e 4oveka koito misli6 4e nqma da napravi parvata stupka,NAPRAVI E TI!nqma ni6to sramno v tova,naprotiv,6te mu pokaje6 4e ti si po iniciativna i po smela!USPEH MILA,DA KAJE6 KAKVO E STANALO! :D :-D

[прАсковкА]
08-15-2006, 23:15
mila,kakvo da ti kaja,malko gadno se e polu4ilo,4e go e razbralo ot drug,no puk taka toi ve4e znae za tvoite 4uvstva.suvetvam te da izleznete,da vidi6 negovoto otno6enie kum teb,opredeleno 6te si proli4i ako ima 4uvstva kum teb!ako naistina e sramejliv i e 4oveka koito misli6 4e nqma da napravi parvata stupka,NAPRAVI E TI!nqma ni6to sramno v tova,naprotiv,6te mu pokaje6 4e ti si po iniciativna i po smela!USPEH MILA,DA KAJE6 KAKVO E STANALO! :D :-D
Mnogo благодаря за милия и изчерпателен съвет :) :-D
Ще действам, благодаря на всички ви, не че затварям темата :) Просто да ви кажа,че оценявам написаното от вас досега, продължавайте ;)

silv
08-15-2006, 23:18
Poflirtuvai s nego i 6t erazbere6 ili ppoogvorete pove4e ,prosto si momi4e,anie vinagi razbirame,malko pove4e kontakti ;) Pi6i rezultaata :)

ista
08-15-2006, 23:23
]Здравейте!
Моля отчаяно за съвет...
Момчето,което харесвам, разбра,че го харесвам, но не от мен.
Зарадвал се е,но не съм сигурна,че и той ме харесва за гадже.
С посредници не става, трябва сама да разбера дали и той ме харесва, но не мисля,че е добра идея да го питам.
Той не е от най-инициативните типове, затова съм сигурна,че няма да направи първата крачка.
Моля, помогнете ми, дайте съвет как да действам,защото се изчерпах от идеи ](*,)

директно

[прАсковкА]
08-15-2006, 23:28
директно
А не мислиш ли,че ако съм директна рискувам той да се отдръпне- все пак ,когато едно момиче, което не е сигурно в чувствата на другата страна,признае, че го харесва, тогава може другата страна да се смути и да се отчужди или съвсем да се шашне.

SmurkamDoZori
08-16-2006, 00:41
говори му директно питай го да казва да или не ако каже да му се фръгай на врато..

ista
08-16-2006, 10:16
]


директно
А не мислиш ли,че ако съм директна рискувам той да се отдръпне- все пак ,когато едно момиче, което не е сигурно в чувствата на другата страна,признае, че го харесва, тогава може другата страна да се смути и да се отчужди или съвсем да се шашне.

Душко, по друг начин нищо няма да направиш. Ако човека е разбран ще си поговорите и ще се разберете. А ако се отдръпне - въобще не се занимавай с него. Рискуваш прсто да се заблудиш с него.