PDA

View Full Version : pomo6t ot hora , jivee6ti v stara zagora



nesta
08-14-2006, 22:18
Hi !
Ami zna4i skoro mi se nalaga da mina prez va6iq grad tranzitno i iskam da kajete nai-lesniq pat da ne se ogelpq ..
Kajet4e imenata na ulicite 8)
Ako moje mi kajete i kade se namira ulica Konstantin Ire4ek ?? ;-)

Virt-Tuning
08-14-2006, 22:36
Слишай ся брато щи го кавем най-бързия път през Стара Загора ако идваш от към София.Начи на влизане в Стара Загора ти идва направо по околовръстното но ти там завиваш на ляво за да влезеш в града.После караш напред и на първия светофар завиваш на дясно и после караш надолу докато не стигнеш едно островче/ново направено личи му/ свисаш в ляво и кара по улицата направо там има доста коли принципно минаваш 2 светофара и той пътя сам си се извива и караш само напред.Така спестяваш 20 минути път. :mrgreen: Надявам се да съм ти помогнал

kimi_raikonen
08-14-2006, 22:50
кажи
откъде и закъде си.

nesta
08-15-2006, 16:27
Ami ot Pazardjik sam i 6te otivam kam moreto :lol:
Zatova , ako moje, da me upatite ..

bulgarche
08-15-2006, 23:37
Пича много добре ти обясни. Влизаш в града през Богомилово, на "Шел" един светофар, покрай "Билла", след това светофар на който си надясно. Светофар с островче, подминаваш, пав участък, срещу теб вече повече островчета и блокове, от там си наляво. Покрай една градинка (където ни е ЖП гарата, след пресечка със светофар е и Автогарата), минаваш покрай магазин "Практис", под един мост, караш успоредно на ЖП линии, минаваш покрай "Шел", качваш се на една детелина, слизаш...покрай "Лукойл", "ТехноМаркер", "СБА", "Мото Пфое", "Петрол", четвърта, пета ГААЗЗЗ, казваш се на детелина, и като злизат ако завиеш в дясно идваш в моя квартал, ако минеш покрай метро си ме подминал и цепиш към морето ;)

Другия варият е преди село Богомилово просто да си караш направи, понеже пътя вече е позатворен, и за да влезеш в Богомолово и Стара Загора не си с предимство и завиваш, не е напораво както до преди време. Сега околовръстното е пътя за минаване (допреди много години беше разбит и не минаваха повечето хора от там). А по околовръстното ще се ориентираш...като минеш разклона за Хасково и Димитровград...само направо си продължаваш де....полета, отляво ти е Стара Загора а отдясно моя квартал, ще го видиш. По околовръстното като минеш като минеш ЖП линии за втори път се оглеждай, 200м и си надясно (неможе да няма табела "Бургас")


Надявам се схвана нещо. През града тези неща които ти казах са през 300-500 метра :) Пък в града на правите улици...зор да объркаш пътя...само направо си :)

Dobrina
08-15-2006, 23:43
За всички изгубени из улиците: www.bgmaps.com ;)