PDA

View Full Version : навършваме 2 месеца!Как да я изненадам?



air_wisp
08-14-2006, 23:05
Та аз ще ви помоля да ми предложите нещо за подарък или някаква изненада когато става дума за навършване на годишнини или месеци...в моя случай е 2 месеца...и утре ги навършваме.Днес си дойдох в града и нямах време да обикалям магазините.Затова утре...та давайте идеи!

cMeTaHka
08-14-2006, 23:08
ami to vinagi si zavisi ot 4oveka,ot tova v kvi otno6eniqta ste v momenta,kakvo haresva tq,moje dori ne6to koeto ti e spomenala 4e i e haresalo,za da q iznenada6 ne samo s podaruk ami i s tova 4e si zapomnil kakvo ti e kazala.moje plu6ena igra4ka,biju..ne i podarqvai parfum,kato svar6i 6te i ostane samo 6i6enceto :( ,a v edna druga podobna tema bqha predlojili nqkakvo jivotin4e...moje da e ku4ence,kotence..ama da e bebe,4e togava sa po sladki :wink:

Atika
08-14-2006, 23:25
mm spomnqm si edni moi 2 meseca .. posreshtna me s buket cvetq, zavede me na vecherq i sled tova na nai krasivoto mqsto v grada

ATAKABG
08-15-2006, 06:55
тая тема ме подсети,че аз днеска правя 1 месец с мойта. Но ше съм на бачкане цял ден,така че... :lol:

Legally_Blonde
08-15-2006, 08:30
Еми...моето мнение...съгласна съм,че ако си запомнил нещо,което ти е казала,че харесва...ако не можеш да й подариш..някакво бижу...напр един познат беше подарил гривна на приятелката си със сърчица и й беше казал"всичките сърчица на гривната х 100 са моята любов към теб" а гривната имаше мн сърчица!Нз има мн варианти...,но задължително роза...по-добре една,защото сои по-нежно!Иии след това можеш да я заведеш...на някое място с изглед...иии тогава можеш да вземеш розата иии да започнеш да късаш всяко листо и да казваш по нещо което обичаш в нея!Това е нещо наистина вълшебно! :wink: :smt008 :smt007 Успехчета,надявам се да съм помогнала и псоле да пишеш какво е станало! :wink:

iskamTe_vednaga
08-15-2006, 08:57
da ima6e pove4e mom4eta kato teb.samiq jest 6te q zaradva tova 4e si se setil za neq...kakvoto i da i kupi6 to 6te pade hubavo..Kasmet!!

doky
08-15-2006, 09:00
Единственото,което трябва да и подариш е една хубаеа голяма червена роза,най семпло е,но е и най-хубаво

Ollas
08-15-2006, 09:54
2 месеца не е чак толкова важна "годишнина". За нашите 2 месеца не сме си подарявали нищо с приятеля ми. Наскоро му подарих един диск със специално подбрана за него музика. Беше без повод, но мисля, че е добър подарък. Аз лично нямам намерение да купувам нещо преди 6-тия месец. Ако все пак сте се разбрали да си подарите нещо или ти държиш на това... вземи едно цвете... мисля, че за 2 месеца е достатъчно :)

Ollas
08-15-2006, 09:55
Иии след това можеш да я заведеш...на някое място с изглед...иии тогава можеш да вземеш розата иии да започнеш да късаш всяко листо и да казваш по нещо което обичаш в нея!Това е нещо наистина вълшебно! :wink: :smt008 :smt007 Успехчета,надявам се да съм помогнала и псоле да пишеш какво е станало! :wink:

Това много ми хареса... :smt007

malka_kukla
08-15-2006, 17:41
AZ LI4NO OBOJAVAM DA ME IZNENADVAT S CVETQ,I TO ROZI,PODARI I BUKET OT 4ERVENI ROZI,KOLKOTO POVE4E TOLKOVA PO DOBRE!TAKA 6TE I POKAJE6 4E E OBI4A6 I 4E DARJI6 NA NEQ.OTIDETE NA VA6E LUBIMO,TAINO MESTENCE,KADETO I DVAMATA DA SE 4UVSTVATE DOBRE.NE SPIRAI DA I KAZVA6 4E E OBI4A6,ZA6TOTO EDNO MOMI4E OBI4A DA I POKAZVAT 4E E JELANA!DRUGA IDEQ E DA E POKANE6 DA OTIDETE NA RESTORANT,AKO PUK NE RAZPOLAGA6 S MNOGO PARI,NAPRAVI I IZNENADA U VAS,MALKO QGODI,6AMPANSKO....USPEH!

TSecret
08-15-2006, 18:28
bih ti prepora4ala prost na4in za iznenada i podarak- buket cvetq,no oformen po razli4n na4in i s razli4ni cveta ot obiknovenite buketi-v cvetarskite magazini pravqt nai-razli4ni krasoti ot cvetq!