PDA

View Full Version : Проблем с вируси



Ot4aqna sam
08-14-2006, 22:31
lele hora prosto ne mojete da si predstavite kolko mi e spe6no! komputyryt mi se precaka ot vsqkyde.Vlqzah v edin sait i se nabykah sas 532985665 spyware virusa ili tam kakto se kazvat i sega nz ko da praq teq gadinki mi praqt nomera iz celiq komp.Molqvi se tezi ot vas deto sa po opitni da mi razqsnqt ko da praq.Opitah da namerq takava programa deto da gi maha ama te vsi4kite se pla6tat i nz ko da praq.Pls mn 6te sam vi blagodarna ako mi help

HeDa
08-14-2006, 22:35
Определено някой трябва да ти преинсталира компа... май само това ще помогне

Ku4eNcE
08-14-2006, 23:48
HeDa
Определено някой трябва да ти преинсталира компа... май само това ще помогне
=D>

Axxxel
08-14-2006, 23:57
Много се забавлявам на подобни изказвания...блахахаха...Сла гай нод32 или Касперски...после Ewido...или какъвто си решиш друг анти спайуеър...Инсталваш, упдейтваш дефинициите и пускаш скан под сейф мод :wink:

LostDemon`
08-15-2006, 14:40
Много се забавлявам на подобни изказвания...блахахаха...Сла гай нод32 или Касперски...после Ewido...или какъвто си решиш друг анти спайуеър...Инсталваш, упдейтваш дефинициите и пускаш скан под сейф мод :wink:

Или пък викаш някой да ти преинсталира Windows-а :smt016

Axxxel
08-15-2006, 19:07
Много се забавлявам на подобни изказвания...блахахаха...Сла гай нод32 или Касперски...после Ewido...или какъвто си решиш друг анти спайуеър...Инсталваш, упдейтваш дефинициите и пускаш скан под сейф мод :wink:

Или пък викаш някой да ти преинсталира Windows-а :smt016

Което си е тъпо...поне за елементарните възникнали проблеми...как ми харесва това...Забие ти някаква програма...еми преинстал...еди кой си филм не тръгвал с каквито и кодеци да слагаш...еми преинстал...блахахаха...смеш но ми е :lol:

Bisollini
08-15-2006, 21:40
Ad-Aware e programata za teq raboti ili puk preinstalira widowsa