PDA

View Full Version : теми и съвети



iiirish
08-14-2006, 23:33
не сте ли се замисляли, че когато даваме съвет, той може би не е правилен? повечето хора, които пишат тук излагат проблема от своята гледна точка и ние даваме съвет по това описание на случея. но не можем да го дадем обективно, защото не можем да разберем позицията и доводите на другата страна! тоест не даваме напълно безпристрастни мнения!

LP_girl_14
08-14-2006, 23:50
Да,много пъти съм се замисляла че всъщност начина по който е написана едн атема може да повлияе и върху голяма част от отговорите.Но в повечето теми винаги има няколко гледни точки и затова обикновено аз защитавам тази,която за мен е правилна и все пак гледам да съм обективна.Но детайлите имат огромно значение,а не винаги авторите на темите се сещат да ги внесат.Всеки има различно мислене и различен поглед върху въпросите,затова и понякога се получват спорове или разминавания.Друг е въпросът че когато давам мнение ,гледам да е обективно и разумно,но съм се замисляла че ако аз съм в тази ситуация,едва ли бих постъпила по-"правилния " начин :roll:

Axxxel
08-14-2006, 23:53
Никой не дава безпристрастни мнения.Всяко мнение е изградено на базата на опит...в повечето случаи на личен опит.Всеки коментира виждането си по дадена тема спрямо това как той я е преживял и си дава съветите...това е...

KaRameL_f
08-15-2006, 00:07
Axxxel

--------------------------------------------------------------------------------

Никой не дава безпристрастни мнения.Всяко мнение е изградено на базата на опит...в повечето случаи на личен опит.Всеки коментира виждането си по дадена тема спрямо това как той я е преживял и си дава съветите...това е...


И аз мисля така

BeBencEto
08-15-2006, 09:03
am i az sum se zamislqla i to mnogo chesto po tozi vupros...no nie kato izredim hilqda choveka mnenieto si i dadem suvet prejivqn ot lichen opit choveka razkzal istoriqta si precenqva situaciqta i pravi tova koeto misli za pravilno ot nashite dumi :-)

e_l_i_z_a
08-15-2006, 09:25
Замисляла съм се.Затова се стремя да давам възможно най-обективен отговор на всеки проблем.Мисля,че всичко зависи от начина,по който е зададен проблемът и от авторът..от детайлите също!И то излиза така,че колкото по-детайлно и подробно се зададе проблемът,толкова по-достоверни,точни,ясни и правилни решения могат да се дадат.Т.е. и повече хора ще могат да помогнат.. :wink: Всичко си зависи от авторът :lol:

alkobalko
08-15-2006, 10:23
Отговорите, които давам са на базата на личния ми опит. Всичко, което съм писала е моето мнение. Не случайно много често пред да дам отговора си казвам, че това елично мое мение и аз смятам така. Никой не може да даде нпълно обективен отговор на зададеня въпрос. Надявам се ч повечето случаи да успяваме да помогнем и да не направим нещата по-лоши.

`Death`Whore`
08-15-2006, 10:27
Проблемът е, че обикновено не дават важните факти и чак в последствие се оказва, че нещата стоят някак си.