PDA

View Full Version : kraq



kudravoto
08-15-2006, 07:44
kak da se primerq s kraq s moito mom4e hodim ve4e godina i polovina no za sujelenie visk4o hubavo si ima krai i nz kak da se spravq s tova.prosto mi e super trudno :cry: :cry: :cry:

kudravoto
08-15-2006, 07:46
nqmam jelanie nito da se hranq nito da spq ni6to prosto e ujasno!

iiirish
08-15-2006, 07:53
ще преживяваш срещи и раздели цял живот! не знам сега на колко си, но предполагам това тепърва ти предстои! ако при всяка загубена битка, ако при всяка отнета кауза преставаме да се храним и да спим какво ще остане от нас?! никой човек до сега не е умрял от душевни терзания - ти няма да си първата!

затова, боли ли те или не, поеми пътя към следващата битка. този път може и да я спечелиш! успех и горе главата :wink:

kudravoto
08-15-2006, 07:54
[quote="anito.sl"]ще преживяваш срещи и раздели цял живот! не знам сега на колко си, но предполагам това тепърва ти предстои! ако при всяка загубена битка, ако при всяка отнета кауза претсаваме да се храним и да спим какво ще остане от нас?! никой човек до сега не е умрял от душевни терзания - ти няма да си първата!

затова, боли ли те или не, поеми пътя към следващата битка. този път може и да я спечелиш! успех и горе главата :wink: [/quote

blagodarq za podkrepata ina4e sum na 19

iskamTe_vednaga
08-15-2006, 08:03
еи спокойно....надявам се това да ти помогне ..времето лекува..

Истински истории. За любов. За изневери. Приятелство. Предателство.
Има няколко обяснения за това, защо не сме вече в прегръдките на любимия или любимата: вече не си говорите, един от Вас не иска да се обвързва, или един от Вас се е почувствал заплашен от нещо. Списъкът може да продължи, разбира се. Но това, което наистина се е случило, е че сте се излъгали в този човек, че той не е такъв, за какъвто сте го смятали.
Не е вярно - ще си помислите Вие, но е точно такъв.



Човек се влюбва много бързо и нелогично - само след няколко часа, само след няколко срещи и Вие се хвърляте сляпо напред. Ще бъдете заедно месец, два или година, но неизбежно ще настъпи фазата на раздялата. И тогава ще разберете, че всички онези превъзходни качества, които сте му преписвали са просто във Вашето въображение.

ЗАЩО БОЛИ ТОЛКОВА МНОГО?

Трудно е да се отговори на този въпрос. Попитайте природата защо е създала човека с толкова богат емоционален живот, пълен с толкова тревоги и желания.

КАК ДА ПОЗНАЕМ КОГА ИДВА КРАЯ?

Когато всичко върви добре, краят на една връзка изглежда нещо съвсем нереално.
Но когато той наистина приближи, всичко се развива с шеметна скорост. Вие, например го търсите по телефона в къщи или в работата и той се държи дръпнато. Вие питате: "Какво има" - и отговорът разбира се е : "Нищо". А Вие много добре знаете, че е Нещо.

Кои са някои от признаците на охлаждане на чувствата:

1. Няма секс. По това правило сексът е нарушен след като е нарушено общуването. Забравите ли езика на мислите, жестовете, загрижените въпроси и т.н., то забравяте и езика на страстта.
2. Изчезват дребни детайли от живота на любимия. Влюбените обичат да разказват с подробности как е минал денят им. Спрат ли да го правят, значи вече не им пука за Вас.
3. Приятелско съчувствие - приятелите му(й), започват да Ви гледат със съжаление или презрение.
4. Преписване на вина. Когато започнат да Ви обвиняват в нечувствителност, грубост, некадърност в леглото и т.н., то тогава просто се опитват да Ви прехвърлят тяхното собствено чувство на неудовлетвореност.
5. Грубият тон.
6. Изневеряват Ви или обвиняват Вас за това.

АНАТОМИЯ НА РАЗДЯЛАТА (или как да се държим когато ни напускат).

Стоите си в къщи. Когато Ви кажат, че искат да говорят с Вас, Вие вече трябва да знаете за какво става въпрос. На всяка цена настоявайте да Ви го кажат по телефона. Повечето хора имат идиотската идея, че това трябва да стане лице в лице,а това може да доведе само до излишни унижения.
Млъкнете. Веднъж чуете ли, че искат да Ви разкарат, не си губете времето с по-нататъшна дискусия. Кажете нещо любезно, затворете телефона и стойте настрана. Ви ще бъдете с разбито сърце, разбира се. Ще търсите утеха, а единственият който може да Ви я даде е човекът, който Ви е отблъснал.
Внимание: не му се обаждайте! - той (тя) не е там. Напишете писмо, в което изливате душата си. Напишете всичко което сте искали да кажете по телефона. Писмото няма да Ви върне човека, но ще Ви помогне да изясните нещата за себе си. И ... не изпращайте писмото. Може ли да върнем нещата?
Не, ако връзката се е разпаднала, Вие нищо не може да направите. Не опитвайте никакви трикове. С изключение, може би на един - отдалечете се. Ако се опитате да се молите или да намесите общ приятел, по-късно само ще съжалявате.

ХРОНОЛОГИЯ НА РАЗДЯЛАТА.

Първата седмица:
Раздялата прилича на смъртта. Ще чакате да Ви потърсят, да Ви се обадят. Един ден ще разберете, че телефонът не е развален и ще се осъзнаете.
Първите два месеца:
Безкрайни разговори с приятелите Ви, защото все още търсите някакво разумно обяснение. Моменти на тъга и отчаяние, но този изблик на меланхолия причиства душата Ви от стари чувства и Ви помага да приемете действителността.
От третия до шестия месец:
Ще изпадате в гняв по отношение на този, който е бил толкова несправедлив към Вас. Запомнете - Вие просто се изхабявате ненужно.
От 7 до 8 месец:
Вие можете да дадете разумно обяснение на случилото се.
След година или две:
Ще се чудите каква беше цялата тази врява. Ето какво трябва винаги да помните: когато свършва, свършва. Научете се да приемате края, да запазите своето отношение към себе си и да продължите. Веднъж усвоили това, ще го имате цял живот.

kudravoto
08-15-2006, 08:07
blagodarq ti mnogo za tova

iskamTe_vednaga
08-15-2006, 08:11
blagodarq ti mnogo za tova
надявам се да съм ти помогнала ,защото повярвай ми знам как боли изпадала съм в твойта ситлация.....в един определен периот се чустваш като парцал.....нямаш желание за нищо

BeBencEto
08-15-2006, 08:35
am kogato doide kraq..sqkash vsichko ti e bezrazlichno..lejish po cql den i se zatvarqsh v sebe si nqmash nastroenie dori da izleznesh navun...no tova e tupo az se chusvtvam tochno taka v momenta..i chestno kazano se durja i ne mi puka....opitai se i ti...mnogo e trudno no opredeleno ima efekt

iskamTe_vednaga
08-15-2006, 08:38
kato gledam s kadravoto obi4ame mom4e s edno i sa6to ime

kudravoto
08-15-2006, 08:39
kato gledam s kadravoto obi4ame mom4e s edno i sa6to ime

da taka e :D

iskamTe_vednaga
08-15-2006, 08:40
opitai se da go prijive6 tova s naglasata 4e toi ne e edinstveniq i 4e ne e posledniq..i 4e v jivota ti 6te ima o6te hubavi i krasivi momenti...i hora koito 6te obi4a6 i te 6te te obi4at...

kudravoto
08-15-2006, 08:41
opitai se da go prijive6 tova s naglasata 4e toi ne e edinstveniq i 4e ne e posledniq..i 4e v jivota ti 6te ima o6te hubavi i krasivi momenti...i hora koito 6te obi4a6 i te 6te te obi4at...

ne e lesno

iskamTe_vednaga
08-15-2006, 08:43
opitai se da go prijive6 tova s naglasata 4e toi ne e edinstveniq i 4e ne e posledniq..i 4e v jivota ti 6te ima o6te hubavi i krasivi momenti...i hora koito 6te obi4a6 i te 6te te obi4at...

ne e lesno
znam 4e ne e lesno ,no sam sigorna 4e do teb ima mn hora koito te obi4at i sa gotovi da te podkrepqt..ne se pritesnqvai 6te se spravi6...

BeBcHeTo
08-15-2006, 08:57
Tva e dosta gadno.......6te mine vreme i 6te go zabravi6 aide gore glavata

08-15-2006, 08:58
Ужасно е трудно и надали каквото и да ти кажем болката ти може да премине за няколко дена. Опитай да не се затваряш в себе си, ако имаш роднини в друг град отиди при тях.Там ще се разтовариш и няма да имаш много време да се самоизмъчваш. Всичко рано или късно си отива, гледай напред и се радвай,че си била обичана и си обичала истински, защото някои хора никога не успяват.

priti_kiti
08-15-2006, 09:23
Ако ще те успокоя,всеки преживява или е преживял подобно нещо...Не си нито първата,нито последната която ще страда от любовта...
Но колкото и банално да звучи,времето лекува бъди сигурна...
Тъгата не е вечна,както и любовта..

miloto_girl_4e
08-15-2006, 09:29
Всеки изход е вход към някъде :!:
Може сега да губиш него, но може пък да спечелиш по-свястно момче(да, знам, че не ти се вярва, но и аз съм минала по-този път, мислех си, че той е единствен, но съм била в адската заблуда :) )
А и има и една друга фраза - "И знай, че след полубоговете идва ред на Боговете" :wink:
Айде, споко, по-голямата част от нас са минали по този път, който на теб ти престои да извървиш :wink:
Боли, но е така.. Нямаше да е интересно, ако всичко в този живот беше лесно и така, както ние го желаем :)
Успех&Целувки :wink:

kudravoto
08-15-2006, 09:34
Всеки изход е вход към някъде :!:
Може сега да губиш него, но може пък да спечелиш по-свястно момче(да, знам, че не ти се вярва, но и аз съм минала по-този път, мислех си, че той е единствен, но съм била в адската заблуда :) )
А и има и една друга фраза - "И знай, че след полубоговете идва ред на Боговете" :wink:
Айде, споко, по-голямата част от нас са минали по този път, който на теб ти престои да извървиш :wink:
Боли, но е така.. Нямаше да е интересно, ако всичко в този живот беше лесно и така, както ние го желаем :)
Успех&Целувки :wink:


благодаря много

LuCkY_YoU
08-15-2006, 10:12
skupa,veki ot nas rano ili kusno se sbluskva s razdqlata.v na4aloto e tejko,struva ti se 4e nqma kak da go preodolee6,no tova ne e taka...vremeto naistina lekuva,dori i da ne ti se vqrva!ako misli6,4e ne moje6 da si go vurne6, prosto se opitai da go zabravi6...ne misli za nego.nameri ne6to,koeto da te otvli4a ot misulta za nego.izlizai s priqteli,sportuvai,izob6to pravi ne6to,koeto ti nosi udovoletvorenie ili prosto se griji za nqkogo.nedei da izpada6 v depresii.popla4i si malko,otdai se na razmisli,no za kratko-sled tova go iztrii ot suznanieto si(dokolkot e vyzmojno)
stiskam palci da se oravi6 burzo i dano vs e ok{}{}{}
ne se otdavai na lo6i misli i si nameri nqkakvo priqtno zanimanie!uspeh i ne se ot4aivai :!: moje bi toi gubi!

CrazyWitch
08-15-2006, 10:17
Еми само не разбрах сега ли ти се случва самата раздяла или просто се чудиш как ще го приемеш след време. Ако е второто знай, че не може да се подготвиш за това нещо. И няма да кажа нищо ново : Времето лекува.

kudravoto
08-15-2006, 10:19
Еми само не разбрах сега ли ти се случва самата раздяла или просто се чудиш как ще го приемеш след време. Ако е второто знай, че не може да се подготвиш за това нещо. И няма да кажа нищо ново : Времето лекува.


sega mi se slu4va toi iska da si ostanem priqteli no az ne moga taka :cry:

Sexapilna_kukla
08-15-2006, 11:23
Znam,che ti e mn tejko mila!Opitai se da napravish tezi neshta,koito pisaha predi men(da ne gi pisha i az,che se povtarqm).Po predishnite ti postove sudeh,che mn se obichate s priqtelq ti i sega kato vidqh temata i koi e avtora........stana mi stranno,kakvo se sluchi s vas?!?Vupreki che nali znaesh-vsqka prikazka,kolkoto i da e hubava si ima svoq krai za jalost!Taka che gore glavata,moje puk i da e za dobro :wink:

JuLiTo0o0o
08-15-2006, 19:36
opitai se da go prijive6 tova s naglasata 4e toi ne e edinstveniq i 4e ne e posledniq..i 4e v jivota ti 6te ima o6te hubavi i krasivi momenti...i hora koito 6te obi4a6 i te 6te te obi4at...

ne e lesno



sujalqvam!!! :cry: no naistina trqbva da produljish napred kolkoto i trudno da e :smt010 trqbva da vlojish vsi4ki sili za da ne se zatvarqsh v sebe si no nqma po dobur lek ot vremeto samo to shte ti pomogne da zabravish :smt010 :roll:

kudravoto
08-15-2006, 19:54
no sega ne6tata po4vat da se opravqt smisul pak sme zaedno i se nadqvam da e za dulgo :)

LuCkY_YoU
08-15-2006, 23:02
no sega ne6tata po4vat da se opravqt smisul pak sme zaedno i se nadqvam da e za dulgo :)
super:)mn se radvam za vas:)kak stana?pojelavam vi mn luybov i dano ste otnovo 6tastlivi dulgo vreme :!:

silv
08-15-2006, 23:26
Tova e mnogo trudno dobre go znam...Edin den se sabujda6 i osuznava66 kakvo e da si bez nego(dori ivsi4ko da e svur6vala bavno i d asi go nzaela,momenta na osaznavane egaden)...Sedi6 legda6 v edna to4ka i ne samo ne qde6 i ne spi6,teb ti e mn gadno,ne 4uva6 kakvo govorqt horata i kak peqt pti4kite(da iztarkano ama e taka)...V tozi moment moje6 da raztita6 na priqtelite ti,te 6te ti pomognat i 6te te izpravqt na kraka,no parvo ti sama si pomogni i im ppozvoli d asa do teb... :( Puk sled vsqko zlo idva dobro ;)