PDA

View Full Version : na 15 i ne sam...



08-15-2006, 09:13
Am takoz... sega pitam tuk vav foruma 6tot va vijdam po4ti vsi4ki ste svestni hora. Ta vaprosa mi e az sam na 15 i o6te sam devstvena :oops: , pove4eto mi priqtelki ne sa, dori sa go pravili dosta pati i ve4e 4esti4ko govorqt za men i ot tova mi stava kofti za6toto ne sam go pravila kato tqh. Vaprosa mi e ima li ne6to sramno ot tova, za6toto az smqtam 4e e normalno da se zapo4ne ot 16-17 godi6na vazrast?

miloto_girl_4e
08-15-2006, 09:16
По-срамно ще е ако го направиш не заради себе си, защото го искаш, а защото искаш да си като приятелките си, да си част от стадото ...
Не е срамно, даже е много по-добре, че си здравомислеща и не си тръгнала да се чукаш от 14 годишна :!: Мога да кажа само едно :arrow: ЕВАЛА :!:

luda`flirtajika
08-15-2006, 09:21
Am takoz... sega pitam tuk vav foruma 6tot va vijdam po4ti vsi4ki ste svestni hora. Ta vaprosa mi e az sam na 15 i o6te sam devstvena :oops: , pove4eto mi priqtelki ne sa, dori sa go pravili dosta pati i ve4e 4esti4ko govorqt za men i ot tova mi stava kofti za6toto ne sam go pravila kato tqh. Vaprosa mi e ima li ne6to sramno ot tova, za6toto az smqtam 4e e normalno da se zapo4ne ot 16-17 godi6na vazrast?

ti tqh li slushash ili sebe si?Zareji gi kakvo govorqt sled vreme shte ste naravno i bez tva :P taka,4e..napravi go kogato ti pojelaesh :)

Reich_06
08-15-2006, 09:28
По-срамно ще е ако го направиш не заради себе си, защото го искаш, а защото искаш да си като приятелките си, да си част от стадото ...
Не е срамно, даже е много по-добре, че си здравомислеща и не си тръгнала да се чукаш от 14 годишна :!: Мога да кажа само едно :arrow: ЕВАЛА :!: napulno sum suglasna!trqbva da go napravi6,kogato si gotova i nameri6 podhodq6tiq 4ovek,a ne samo za da ne si izklu4enie!

alkobalko
08-15-2006, 09:32
Няма нищо срамно в това, че още си девствена. По-срамно би било, ако го направиш не защото ти го иска, ами защото приятелките ти вече са го правилно. Ти много добре мислиш, че е нормално да го направиш на 16-17. Не се срамувай от избора си, а се гордей с това.

Lorraine
08-15-2006, 09:47
...

Paduan`
08-15-2006, 09:51
suglasen sum napulno s Aleandra =D>

btw, Misha e nai-golqmata sladurana ! :wink: :wink: :wink:

e i elisha cuthbert e qka :mrgreen:

krem4et0
08-15-2006, 10:16
Не е срамно.Аз го направих доста по-късно и не съжелявам.Голяма част от приятелките ми също го направиха след 18-19.Така,че няма за какво да се притесняваш.Направи го,когато ТИ искаш с когото ТИ искаш!

N.C.L
08-15-2006, 10:23
Am takoz... sega pitam tuk vav foruma 6tot va vijdam po4ti vsi4ki ste svestni hora. Ta vaprosa mi e az sam na 15 i o6te sam devstvena :oops: , pove4eto mi priqtelki ne sa, dori sa go pravili dosta pati i ve4e 4esti4ko govorqt za men i ot tova mi stava kofti za6toto ne sam go pravila kato tqh. Vaprosa mi e ima li ne6to sramno ot tova, za6toto az smqtam 4e e normalno da se zapo4ne ot 16-17 godi6na vazrast?

Браво, ще го направиш когато ти искаш не защото те са го правили и ти само и само да си им на нивото, няма да се връзваш всичко с времето си

luschka
08-15-2006, 12:59
Поздравявам те за избора, който си направила. Важното е ти да си готова да направиш тази крачка, а не да го направиш само за да не останеш по-назад от приятелките си.

mimi_sugababe
08-15-2006, 13:03
spoko ne se spi4ai nqma problem normalno e!:}}}}}}}}}}}}}}}

acidburn
08-15-2006, 13:06
Не мисла че тряа да слушаш кво говорат за теб...остаи ги да са чукат кат кучки а ти си бъди нормална и накрая мисла , че дори ще ти завиждат :!: УСПЕХ!!! :wink:

piFka_LP
08-15-2006, 13:08
споко мила тва е нещо нормално как ми го направи на 16 за първи път и тва е нещо поправимо не бързай и го направи с подходящия човек да си девствена е поправимо обаче обратното неможе да се върне

TeditoOoo
08-15-2006, 14:51
Няма нищо срамно!Напълно нормално е както казваш да се започне по-късно.Има си време и няма нужда да бързаш и то само,защото приятелките ти са го правили.При всеки това си е индивидуално.+ това е важно да е с подходящия човек.Трябва да се почувстваш готова.Не бързай, не прави неща, за който после да съжаляваш.

WindWaker
08-15-2006, 14:54
priqtelkite ti sa go pravili i ti se podigravat taka li ? a 4udi6 li se za6to togava mom4etata na tqh vikat k*rvi, a na teb ne ? vsi4ki mneniq dotuk sa absolutno pravilni.

08-15-2006, 14:54
Уу гадноо :smt011 как може още да си девствена бе?

08-15-2006, 15:30
Ама твойте приятелки са се ебали с по-големи момчета,нали?

Щото и аз съм на 15 г,момче съм и нямам наблюдения повечето момчета на моята възраст да са загубили девствеността си(и аз не съм)

Момичетата почват по-рано не знам защо,може би по-бързо се развиват :-k

Sophie
08-15-2006, 18:01
По-срамно ще е ако го направиш не заради себе си, защото го искаш, а защото искаш да си като приятелките си, да си част от стадото ...
Не е срамно, даже е много по-добре, че си здравомислеща и не си тръгнала да се чукаш от 14 годишна :!: Мога да кажа само едно :arrow: ЕВАЛА :!: napulno sum suglasna!trqbva da go napravi6,kogato si gotova i nameri6 podhodq6tiq 4ovek,a ne samo za da ne si izklu4enie!

taka e mili4ka sega tendenciqta e da se sramuvame 4e sme devstveni a ne kakto e bilo predi godini da se sramuva6 4e si se 4ukal...prostoo v stremeja si da sme golemi i v opitite si da iztukvame kvi "turbo gazari" sme ili dori vtulpqvaiki si 4e obi4ame daden 4ovek i 4e sme dorasli za seks nie go pravim e ne to4no az primerno de ama go pravim ne tolkvoa zaradi sebe si a zaradi stremeja da se izdignem v 4ujdite o4i..tupo e da ti kazvam kolko bezmisleno e tva...taka 4e seksa idva s 4oveka, kogato toi doide 6te izpita6 istinskoto udovolstvie

ista
08-15-2006, 18:46
едно не мога да разбера - като си на 15 защо задаваш такива тъпи въпроси? надявах се, че всички мои връстници имат поне малко акъл!! по дяволите аз съм 16 и от повече от 4-5 години сама си отговарям на тези въпроси...

08-15-2006, 19:19
Кой знае ко си плашило за да си девствена още #-o

summer_04
08-15-2006, 22:20
По-срамно ще е ако го направиш не заради себе си, защото го искаш, а защото искаш да си като приятелките си, да си част от стадото ...
Не е срамно, даже е много по-добре, че си здравомислеща и не си тръгнала да се чукаш от 14 годишна :!: Мога да кажа само едно :arrow: ЕВАЛА :!: napulno sum suglasna!trqbva da go napravi6,kogato si gotova i nameri6 podhodq6tiq 4ovek,a ne samo za da ne si izklu4enie!
napulno sum suglasna =D>

торето
08-15-2006, 23:13
Ае мацко по-точно мацки, излезте от тия тъпи американски филми ве!!! Ше го напрайш ако искаш и на 50 .Тия фусти дет ти са присмиват тря са ебати
тъпите да ти се присмиват! Даже мисля че даже ти завиждат. Секса според мен е кат дрогата - след време ставаш зависим! ЗТ си трай и си глей кефа и им се смей на тия К У Р В И

`Death`Whore`
08-15-2006, 23:14
Ама твойте приятелки са се ебали с по-големи момчета,нали?

Щото и аз съм на 15 г,момче съм и нямам наблюдения повечето момчета на моята възраст да са загубили девствеността си(и аз не съм)

Момичетата почват по-рано не знам защо,може би по-бързо се развиват :-k
Не. Започват от по-рано, защото мъжете над 20 години ги примамват и ги ебат. А една жена на същата възраст не би ебала малко момченце.

ista
08-15-2006, 23:18
Кой знае ко си плашило за да си девствена още #-o

ти пък си такъв малоумник, като пишеш такива неща... просто не ми го побира акъла... а и сладура се явява като Гост... ей, къде ни отидоха маниерите...

ista
08-15-2006, 23:19
Уу гадноо :smt011 как може още да си девствена бе?

бонус... още един сладурко, дето не съм го забелязала да го изкоментирем... без коментар :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

maybelline
08-16-2006, 06:28
Това че си девствена дори те издига над тези твои приятелки,защото доказва че не си част от някакво стадо,а решаваш сама кога и с кого.Много жалко би било да го направиш с някой само за да си като приятелките си.Сексът е нещо лично,не е като да завършиш някакво състезание с 5 точки,докато другите са с по 10.Съвсем различно е.Това кой по-напред го е направил е най-глупавата надпревара за която съм чувала.

summer_04
08-16-2006, 07:21
Ама твойте приятелки са се ебали с по-големи момчета,нали?

Щото и аз съм на 15 г,момче съм и нямам наблюдения повечето момчета на моята възраст да са загубили девствеността си(и аз не съм)

Момичетата почват по-рано не знам защо,може би по-бързо се развиват :-k
Не. Започват от по-рано, защото мъжете над 20 години ги примамват и ги ебат. А една жена на същата възраст не би ебала малко момченце.
i tv ae vqrno,ama v kraina smetka te tezi momi4enca kakpka mozuk v glavite si nqmat li!