PDA

View Full Version : lubov ili gordost



тц
08-15-2006, 12:58
da si preglutna gordostta v imeto na lubovta .. ili da si ostana s gordostta i da zagubq lubovta ? naraniha me dosta .. no mislq 4e moga da prostq .. ako si preglutna gordostta vaprosa e s gordost li da si ostana ili s lubov . saveti molq

08-15-2006, 13:04
Гордостта е най-големия човешки порок. НАЙ-ГОЛЕМИЯ!

За съжаление, съм изключително гордо копеленце и макар да зная това, никога не отстъпвам на принципите си. И загубих любовта си затова. 4 години обич за едната пуста гордост. Най-интересното е, че ако отново съм поставен пред същия избор, няма да променя решението си. За добро или за лошо, това съм аз.

Решавай, всеки решава кое да постави на първо място.

iiirish
08-15-2006, 13:05
гордостта няма да ти донесе нищо положително. тя нито ще ти даде любов, нито нежност, нито щастие. тя може само да те вдълбочи още повече в същноста и самолюбието ти. не гледай толкова повърхностно на нещата. надникни във времето и прецени с кое от двете чувства е по-добре да останеш :wink:

silv
08-15-2006, 13:06
Vij az li4no ne moga da ti dam suvet,tova samo ti moje6 da re6i6 :) Moga samo da ti kaja kakvo bih napravila na tvoe mqsto...Bih se zamislila -da naranili sa me(dadeniq 4ovek),no ako smqtam 4e pak 6te me naranqt bih zarqzala taq lubov..Oba4e ako mn dobre go poznavam i sum sigurna 4e si e vzel urok i nqma da se povtori bih mu priostila,puk dano ne sburkam..Pomisli dobre i pi6i kakvo si re6ila ;) Uspeh!

08-15-2006, 13:29
Ами понякога наистина се налага да бъдем горди,за да не ни тъпчат.Нз каква точно е ситуацията(с какво са те наранили), но мисля че този е от пътите,когато трябвада преглътнеш гордостта.Любовта не е играчка :-$ и ако наистина я изпитваш не пропилявай шанса си.Категорично- ЛЮБОВТА!това е моят съвет.успех ;)

miloto_girl_4e
08-15-2006, 13:55
АЗ лично в името на истинската любов забравям всякакви такива неща като гордост, честолюбие и т.н ...

BeBencEto
08-15-2006, 14:01
vij rqdko nqkoi si vzima pouka ot reshkata...spored men ne e do gordost v tvoqta situaciq a do sila da prostish..

Mike-Jones
08-15-2006, 15:27
kakvo to4no e stanalo zavisi ot mnogo neshta q kaji

priti_kiti
08-15-2006, 15:29
АЗ лично в името на истинската любов забравям всякакви такива неща като гордост, честолюбие и т.н ... По принцип и аз.. но въпреки всичко си зависи от случая..

WindWaker
08-15-2006, 15:36
ako ti e izneverila ....... sled opita koito az iam pove4e ne bih prostil iznevqra. 6toto 6te stane pak i pak i taka. a dori i da nE stane - nqma da pozvolq da me tup4at i 6te q nakaram da syjalqva za gre6kata si i za v byde6te s byde6tite si priqteli da se nau4i. predi izvestno vreme nqma6e da otgovorq taka, no s opita si promenih i mnenieto. taka 4e pi4 ako staa vypros za iznevqra - nikva pro6ka, tova si e moq syvet (i ne angajiram nikoi s nego - koit kvoto iska da prai) . ako e za ne6to drugo - togava moje6 da q preglytne6 gordostta....no pak zavisi dosta

Mike-Jones
08-15-2006, 15:58
ako ti e izneverila ....... sled opita koito az iam pove4e ne bih prostil iznevqra. 6toto 6te stane pak i pak i taka. a dori i da nE stane - nqma da pozvolq da me tup4at i 6te q nakaram da syjalqva za gre6kata si i za v byde6te s byde6tite si priqteli da se nau4i. predi izvestno vreme nqma6e da otgovorq taka, no s opita si promenih i mnenieto. taka 4e pi4 ako staa vypros za iznevqra - nikva pro6ka, tova si e moq syvet (i ne angajiram nikoi s nego - koit kvoto iska da prai) . ako e za ne6to drugo - togava moje6 da q preglytne6 gordostta....no pak zavisi dosta =D> =D>

CrazyWitch
08-15-2006, 16:05
Ти решаваш какво да правиш, ако искаш да знаеш как биха постъпили някой други хора.. Аз лично бих преглътнала гордостта и бих простила в името на нещо си наречено ЛюбоФ!

WindWaker
08-15-2006, 16:08
eh ma da de vsi4ki taka 6te kajete. vii jenite neka si izneverqvate pyk nii 6te pregly6tame li 6te pregly6tame of course !

08-15-2006, 16:14
Ооо, за изневяра ли става въпрос? Никакви отстъпки, никакви компромиси, нищо. Само грубо рязане и това е. Ако го е сторила веднъж, ще го направи и друг път. Няма смисъл да се двоумиш.

WindWaker
08-15-2006, 16:16
4akaite e hora ne se byrkaite - temata ne sym q pisal az, prosto kazvam 4e AKO e iznevqra bez pro6ka - abe gore v dylgiq si post nai dobre go obqsnih

Obitax
08-15-2006, 17:26
da si preglutna gordostta v imeto na lubovta .. ili da si ostana s gordostta i da zagubq lubovta ? naraniha me dosta .. no mislq 4e moga da prostq .. ako si preglutna gordostta vaprosa e s gordost li da si ostana ili s lubov . saveti molq

spored men po dobre liubov ot kolkoto gordost !

TSecret
08-15-2006, 17:39
ako niakoi me narani ne zaslujava lubovta mi!za tova bih izzbrala gordostta,ako me obi4a istinski nikoga niama da me narani!

Slave4You
08-15-2006, 19:38
Виж сега ако става въпрос за изневяра ... според мен трябва да се забрави любовта.В тази ситуация тук не става въпрос за гордост.Но ако става въпрос за това ами за .. някаква обикновена кавга..не бива такова нещо да ти проваля шанса.Всички се карат и се сдобряват.Такъв е кръговратът на живота.Така че както вече казах:ако е нещо сериозно изчакай,ако не е - давай напред,преглътни си гордостта и кажи какво си избрала и какво е станало :)

JuLiTo0o0o
08-15-2006, 20:06
гордостта няма да ти донесе нищо положително. тя нито ще ти даде любов, нито нежност, нито щастие. тя може само да те вдълбочи още повече в същноста и самолюбието ти. не гледай толкова повърхностно на нещата. надникни във времето и прецени с кое от двете чувства е по-добре да останеш :wink:


izcqlo podkrepqm anito.sl =D> :roll:

little_pink
08-15-2006, 20:15
Slusha surceto si to vinagi e nai dobiq suvetnik

ReconnEcT
08-18-2006, 12:14
lubovta .

LP_girl_14
08-18-2006, 12:27
В любовта малко или много трябва да се преглътне гордостта,защото една връзка се гради на компромиси...взаимни компромиси!Ако всеки гледа гордостта и честолюбието си и прави всичко на инат,няма да и ма синхрон,няма да има и продължителна връзка.Ако мислиш че си готов да й простиш-направи го,но бъди сигурен че грешката която е направила няма да се повтори,за да не стане накрая"аз се научих да прощавам,ти се научи да грешиш"

Chiana
08-18-2006, 12:48
Виж, зависи за какво става въпрос. Ако сте се поскарали за някоя простотия - не. Трябва да бъдеш над тези неща. В такъв случай аз бих избрала любовта. Но ако става въпрос за изневяра или пък да ме е ударил, или такива неща... Ще го навра в кучи гъз... :roll: