PDA

View Full Version : Приятелите...коио всъщност не са съвсем такива..



Blackie
08-15-2006, 13:01
Имали ли сте приятели, които са ви изоставали? Които поради някаква причина, която не се крие в самите вас, да са ограничавали контактите ви до минимум? Аз мога да дам 1 такъв пример: 1 момиче, което ми бе6е доста близко, преусанови почти всичките си контакти с мен, само защото предпочита да излиза с приятеля си, в което всъщност няма нищо лошо(в това да излиза с приятеля се, все пак се обичат)..но аз някак си не се чувствах добре :? ако ви се е случвало, то как реагирахте, опитахте ли се да направите нещо по въпроса? :-k

Сънчо
08-15-2006, 13:23
Случва ми се почти постоянно... Повечето ми "приятели" ме търсят само когато имат нужда от нещо, иначе си гледат кефа и не им пука, когато пък аз имам нужда от нещо. Така че тези "приятели" не са никви приятели, ами са си направо предатели.. Иначе има и изключения...

CrIsTiaNo_
08-18-2006, 14:54
Имали ли сте приятели, които са ви изоставали? Които поради някаква причина, която не се крие в самите вас, да са ограничавали контактите ви до минимум? Аз мога да дам 1 такъв пример: 1 момиче, което ми бе6е доста близко, преусанови почти всичките си контакти с мен, само защото предпочита да излиза с приятеля си, в което всъщност няма нищо лошо(в това да излиза с приятеля се, все пак се обичат)..но аз някак си не се чувствах добре :? ако ви се е случвало, то как реагирахте, опитахте ли се да направите нещо по въпроса? :-k da slu4vlo mi se i ti nemojej da napravo6 ni6to toi prosto te izbqgva i ne iska da imate ni6to ob6to

piFka_LP
08-18-2006, 16:45
да случва ми се доста често приятелки ме изоставят и просто ме забравят и ме търсят когато им се поиска :roll:

sexY_mackA90
08-18-2006, 16:51
na men se slu4i 2 puti :S purfq put az izostafix a vtoriq put me izostafi bivshata mi nai-dobra frendka...i to po edna mnoy tupa pri4ina...emi nqmashe kfo da prafq..tq mi predloji da budem pak frendki no prosto ne 4ak tolkoz dobri..a az prosto ne mojex da q gledam da xodi s dr kompaniq i s dr frendki..prosto plakax seki den ne izlizax ot naz..i dori sled 1 godina oshte mi e mu4no za neq!

maybelline
08-19-2006, 14:02
Такива 'приятелства' имах в началното училище и прогимназията.Сега имам 5-6 наистина свестни приятелки и макар,че не се виждаме много често,ние си оставаме най-добри приятелки.А освен това и гадже имам,но гледам да не пренебрегвам приятелките си заради него.

mechtaq_za_teb
08-19-2006, 14:34
mda sluchvalo mi se e....i to s dvama moi uj mnogo dobri priqteli.pfff mnogo se uchudih.estestveno opitah se da si vazstanovq otnosheniqta s tqh,no ne se poluchi :(
e tova beshe otdavna taka che sq mnogo mnogo ne se seshtam :D

malkoto
08-19-2006, 20:07
Имали ли сте приятели, които са ви изоставали? Които поради някаква причина, която не се крие в самите вас, да са ограничавали контактите ви до минимум? Аз мога да дам 1 такъв пример: 1 момиче, което ми бе6е доста близко, преусанови почти всичките си контакти с мен, само защото предпочита да излиза с приятеля си, в което всъщност няма нищо лошо(в това да излиза с приятеля се, все пак се обичат)..но аз някак си не се чувствах добре :? ако ви се е случвало, то как реагирахте, опитахте ли се да направите нещо по въпроса? :-k

това е тъпо! трябва да имаш време за всички, пък и гаджета - много , истински приятели - рядкост!

ElinoR
08-19-2006, 20:51
Дам и на мен ми се е случвало,явно е неизбежно.
И все пак рано или късно намираш истинския приятел мечта ;)

sOutH^pArk
08-19-2006, 22:21
Мда, случвало ми се е... :D So what?! Те губят :D

Blackie
08-22-2006, 13:15
и на мен ми се случи 2 пъти..единия както ви казах беше не толкова добра за мен приятелка, а втория..трагичен..най-добрата ми приятелка..тя започна да се отчуждава от мен..и аз реших да зарежа всичко..сега я мразя и не съжалявам, че поступих така, защото се оказа съвсем променена ии като цяло не човека за който я мислех.. :smt019

In4iTu_
08-22-2006, 13:50
Случвало ми се е един път, но за щастие въпросната приятелка не ми беше толкова близка т.е. нещо, малко повече от позната

didenceto_
08-22-2006, 16:39
ми да слу4вало ми се е, оба4е нищо не може да се направи(поне в моя слу4еи) 6тот приятелсрвото си е приятелство, а любовта си е любов! :smt007
единственото което можеш да направиш е да излизате заедно по двоики :!: