PDA

View Full Version : krai..



myni4koto
08-15-2006, 14:22
zna4i hodq s gadjeto mi ot 7 meseca si4ko be6e ok no s vremeto 4uvstvata mi si zaminaha moje bi toi vseki den mi povtarq 4e me obi4a a az ne moga da mu otvurna sas su6toto iskam da sloja krai na vraskata ni no nz kak da mu kajq po nai-lekiq na4in i da si ostanem priqteli :roll:

BeBencEto
08-15-2006, 14:26
ami zashto ne mu kajesh istinata...na men mi se sluchi neshto podobno prosto sqkash mi otrqza nqkoi chuvstvata s noj a i az hodeh 7 8 meseca s momcheto....vij obqsni mu che prosto chuvstvata ti sa sprqli....nz istinata e nai dobriq variant!

TSecret
08-15-2006, 14:38
uu tva e ujasno... i az sam v takav moment ili biah -awe prosto se opitvam da si naloja 4e tva e kriza i 6te mine... ako pak vaob6te ne iska6 da si s tozi 4ovek mu kaji istinata i kaji 4e iska6 negovoto priqtelstvo i podkrepa!

ШеМеТнАтА```
08-15-2006, 14:52
Mislq 4e ne trqbav ad go lyjesh a da mu kajesh vs kakto si e i da mu obqsnish che isksh da ste samo friendove
P.S.no vij mila az mislq che prosto ti e pisnalo ot nego i ednoobrazieto.vse pak dyrjish na nego.prosto vsichko s edylji na toav che ste zaedno to mnogo verem.no samo 1 sedmica bez nego i veche shte osyznaesh kakva goqlma greshka si napravila.POMISLI DOBRE!!!

Mike-Jones
08-15-2006, 15:24
pazi boje ot takiva kato teb :twisted: :twisted:

priti_kiti
08-15-2006, 15:27
тц кофти.. еми обясни му,че чувствата ти към него вече не са същите,но се надяваш да си останете близки приятели защото държиш на него..

WindWaker
08-15-2006, 15:42
ae vii jenite tolkoz li ne razbrahte be, tolkoz li ste...... ai da ne kaam. kolkoto i po lek na4in da mu go kaje6 kat kaje6 "ai da si ostanem priqteli" tva e NAI gruboto ne6to koeto moje6 da kaje6 na mom4e. ko si vaobrazqvate vie, tva 4e vie ste nqkvi bez4uvstveni zna4i li i 4e nie sme takiva ? kak da bydat priqteli - mom4eto do bolka vluben v neq, obi4a q - i tq izvednaj mu kazva "nqmam 4uvstvam kym teb ai da ostanem priqteli" - i kak 6e byde priqtel s takyv 4ovek ? NAU4ete se 4e "aide da si ostanem samo priqteli" e super grubo ne6to ot koeto boli o6te pove4e dori ot samoto kysane. koeto i da e mom4e, s malki izklu4eniq, 6te vi go kaje tva.

Eleonora
08-15-2006, 16:08
Ми кажи му КРАЙ и тва е.Кажи му, че вече не изпитваш нещо към него и не искаш да сте заедно повече!Но не вярвам обаче след това да си останете приятели [-X

CrazyWitch
08-15-2006, 16:11
uu tva e ujasno... i az sam v takav moment ili biah -awe prosto se opitvam da si naloja 4e tva e kriza i 6te mine... ako pak vaob6te ne iska6 da si s tozi 4ovek mu kaji istinata i kaji 4e iska6 negovoto priqtelstvo i podkrepa!

И аз бях така преди месец близо 2-3 седмици. Държах се мило... и му обяснявах, че не съм сигурна в чувствата си към него. Просто чаках да отмине. Един ден когато бяхме початили и той ми каза, че връзката ни най-вероятно е обречена толкова гадно ми стана... Тогава осъзнах, че не искам да е така, че още и още искам да съм си с него и че много си го обичам. В момента го обичам повече от всякога. Дано тоя пример ти помогне някак си :-) В по-дългите връзки има и такива периоди, но озовеш ли се без човека с който си била до ся света ти се вижда черен и крив :) Айде :-) Късмет.

sometimes_
08-15-2006, 18:23
Недей да бързаш да слагаш край на всичко, защото това може да е само моментно чувство. Изчакай няколко дни, помисли добре, защото както казаха, това може да е само криза... Недей да прибързваш, за да не съжаляваш след това.Успех... :wink:

08-15-2006, 18:27
ot koi grad si ????

myni4koro
08-15-2006, 18:54
emi ot rousse nz no predi se e slu4valo tova koeto kazvate 4e e kriza govorili sme si i toi mi e kazval 4e me obi4a i trudno 6te me ostavi da si zamina .. i kakvo kolkoto po-dylgo sme zaedno vse pove4e "krizi " li 6te imame ?

JuLiTo0o0o
08-15-2006, 18:54
Ми кажи му КРАЙ и тва е.Кажи му, че вече не изпитваш нещо към него и не искаш да сте заедно повече!Но не вярвам обаче след това да си останете приятели [-X

i az sum na sushtoto mnenie :roll: za sujalenie e mn trudno da zapazish edno takova priqtelstvo :smt012

SwEeT_RosiNa
08-15-2006, 19:35
Nai-dobre mu kaji istinata nqma smisul da si s nego shtom nqmash chuvstva kum nego taka vse shte otlagash vse nqma da imash smelost da mu kajesh a vremeto teche toi vse-poveche i poveche shte se prevurzva kum teb.A i taka ti se muchish.taka che deistvai. :(

silv
08-15-2006, 23:30
Absurd e da si ostanete priqteli o6t ev na4aloto...Nai-dobre 6te e da sedne6 i d amu go kaje6 v o4ita,za6toto sus sigurnost toi use6ta ne6to i mu e mn kofti...V na4aloto 6te mu e mn kofti,dori 6te ti govori ne6ta koito daa te naranqt,no sled vreme ako dostaty4no uji na teb 6te namei na4in da si ostanete priqteli,ako ne...zna4i ne trqbva da sajalqva6 za nego; ;)

Mikohito
08-15-2006, 23:38
WindWaker подкрепям те наистина това е едно от най-гадните неща които може да ти каже момиче когато късате.Много рядко се случва да останат приятели двама души които са били гаджета.А дори и да останат приятели това може да се окаже мъчение за един от двамата.По добре е да нямат нищо общо след като скъсат.